Visą šiltąjį sezoną pilnai naudojotės terasa, tačiau atėjus rudeniui ar žiemai ir pasikeitus oro sąlygoms vis dažniau pagalvojate apie stoginę ir papildomus sprendimus, kurie padėtų džiaugtis terasa bet kada panorėjus? Stoginės montavimas virš terasos yra tikrai geras pasirinkimas. Nepamirškime ir tai, kad įsirengus terasą su stogine ir statybų metu pritaikius kelis montavimo sprendimus, galima terasą įstiklinti, dengti tentais, ažūrinėmis sienelėmis ar kita. Toks pasirinkimas leistų jums ne tik rudens, bet ir žiemos dienas, vakarus leisti terasoje, apsisaugoti nuo lietaus, sniego, vėjo ar net saulės, kai jos per daug. O gal tiesiog sienelių montavimo sprendimus norėtumėte pritaikyti  siekiant privatumo…

Taigi, kokius montavimo, įrengimo sprendimus jums galime pasiūlyti?

Vienas iš galimų montavimo sprendimų, tai  įvairių tipų medinės sienelės.  Šis variantas tinkamas dengti tiek vieną ar kelis stoginės šonus, kai norima išlaikyti atvirumo įspūdį, šviesią erdvę. Prireikus sieneles galima puošti augalais, vijokliais ar kitais elementais.

Pilna stiklinimo sistema su stiklo paketais.  Šis variantas labai tinkamas, kai norima jaukios, šiltos patalpos. Tokiu atveju reikėtų apšiltinti skardinę stoginės dangą, terasines grindis.

Aliuminio-stiklo slankiojanti sistema. Šis sprendimas praktiškas ir modernus.  Tokia stiklinimo sistema pasižymi gera  šilumos ir garso izoliacija, atsparumu aplinkos veiksniams, ilgaamžiškumu. Slankiojanti sistema pasižymi ir funkcionalumu, jos dėka labai gerai yra išnaudojama erdvė. O dėl montuojamų didelių stiklo plokštumų į patalpas patenka daug natūralios šviesos.

Vienas greičiausių ir pigiausių sprendimų, kuris tai pat puikiai pateisina klientų poreikius bei lūkesčius, tai įtempiami tentai. Skaidrūs PVC tentai yra ženkliai pigesni už stiklą. Tokius tentus tiek naudoti, tiek prižiūrėti yra paprasčiau, lyginant su įstiklintomis terasomis. Skaidrūs lauko tentai atsparūs vėjui, tiesioginiams saulės spinduliams, krituliams. Ši danga taip pat jus puikiai apsaugos  nuo nepageidaujamo vėjo, lietaus, sniego ar kitų nepageidaujamų veiksnių. Tentai taip pat puikiai apsaugos ir pačią terasą nuo drėgmės bei kitų nepalankių aplinkos sąlygų, todėl terasos dažnai ilgą laiką atrodo lyg naujai įrengtos. Dar viena privalumas, kad tentus panorėjus galima susivynioti ir pakelti, prikabinti prie stoginės, todėl galite bet kada turėti uždarą ar atvirą terasą.

Taip pat terasą su stogine galima dengti ir specialiomis, vandeniui nepralaidžiomis užuolaidomis. Tokį sprendimą renkasi klientai, kurie nori susikurti daugiau stilingą erdvę ir pasinaudoti priedanga momentiškai. Tai reiškia, kad užuolaidos išskleidžiamos ar sutraukiamos tik esant poreikiui.

Visus šiuos montavimo sprendimus jums galime pasiūlyti! Tiek pritaikyti konkrečius montavimo sprendimus visoms išvardintoms stoginės sienų variacijoms įrengiant terasą su stogine, tiek atlikti pilną terasos, stoginės ir pasirinktos sistemos montavimo darbus.

Daugiau informacijos info@mmstatyba.lt arb tel. 8 647 75 607

Kiti straipsniai