Vis daugiau sulaukiame jūsų skambučių ir užklausų dėl terasos ar stoginės įrengimo konsultacijos. Klausimai dažnai kartojasi, tad suprantame, kad susigaudyti nuo ko pradėti įsirenginėti statinį yra sunku. Todėl norime atkreipti dėmesį į pagrindinius aspektus, susijusius su jūsų pateikiamomis užklausomis, ir kokius svarbiausius namų darbus reikia būti pasidarius, kreipiantis dėl terasos ar stoginės montavimo darbų.

  • Visų pirma ką reikia padaryti, tai išmatuoti būsimo terasos ar stoginės plotą. Plotas (kv.m) gali būti apskaičiuotas ir preliminariai, kad būtų galima žinoti matmenis ir lengviau, tiksliau apskaičiuoti sąmatą, parinkti atitinkamas medžiagas.
  • Labai gerai, kai užsakovai jau būna nusprendę iš kokių medžiagų nori pasidaryti terasą ar stoginę. Tada mes galime tik patarti ar pasirinkimas yra teisingas iš praktinės pusės, o taip pat pasiūlyti alternatyvas, jei jos yra reikalingos.
  • Ar pagalvojote kokios medienos karkaso pageidautumėte?  Kokias terasines lentas norėtumėte montuoti (plastikines, t.y wpc ar medines)?
  • Kalbant apie stogines, reikėtų žinoti ar norėtumėte montuoti metalinį ar medinį karkasą. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į stoginės dangą. Pagrindinės dangos: polikarbonatas, skarda, stiklas. Stoginės matmenys turėtų būti šiek tiek didesni nei terasos, kad pilnai uždengtų terasą.
  • Labai svarbu prieš pateikiant užklausą dėl montavimo darbų nurodyti kokiame Lietuvos mieste bus atliekami darbai. Tai vienas svarbesnių aspektų apskaičiuojant darbų kainą  bei planuojant logistiką.
  • Mes visada patariame apsilankyti ,,MM Statyba“ internetiniame puslapyje mmstatyba.lt ir pasižiūrėti atliktų darbų pavyzdžių, paanalizuoti įgyvendintus projektus, atkreipti dėmesį į patarimus ir straipsnius. Aktualios informacijos yra tikrai daug, todėl dažnai atsakymą į rūpimą klausimą galima rasti būtent ten.

Tačiau atsitinka ir taip, kad įsivaizdavimą kaip terasa ar stoginė turėtų atrodyti turite ne vieną, apsispręsti yra sunku. Tokiu atveju, mes patariame susisiekti su mumis telefonu ir kartu padiskutuoti. Taip sutaupysime ne tik jūsų, bet ir mūsų laiko. Bendravimas bus paprastesnis, aiškesnis nei komunikacija žinutėmis ar elektroniniu paštu.

Kitu atveju, ,,MM Statyba“ komanda gali atvykti iki jūsų būsimo statinio vietos. Matydami aiškią situaciją, galėsime atlikti matavimus, atsivešime pavyzdžius, patarsime kaip geriausiai išpildyti jūsų viziją, pateiksime vizualinį sprendimą.  ,,MM Statyba“ komandos atvykimas ir konsultacija nieko nekainuoja. Tad kreipkitės drąsiai.

NEMOKAMA KONSULTACIJA:

Tel. 8 647 75 607
El. paštas info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai