Ruduo yra puikus metas pergalvoti darbus, kuriuos nespėjome padaryti, įgyvendinti vejami darbų pavasarį ir vasarą. Įsirengti terasą, jaukią poilsio erdvę turbūt svajojame kiekvienas, tačiau pastarieji rinkos pokyčiai vertė atsargiau vertinti investicijas ir galbūt atidėti jas vėlesniam laikotarpiui, kai terasų montavimo paslaugos taps labiau prieinamos, bus daugiau galimybių pasirinkti norimas medžiagas, ar sumažės darbų apimtys, medžiagų pristatymo terminai ir leis terasą įsirengti greičiau ir pigiau.

,,MM Statyba” komanda suprasdama apie ne itin gerą situaciją rinkoje ir turėdama galimybę medžiagas gauti greičiau, užtikrindama didelį medžiagų sandėlį, nenutrūkstamą tiekimą, savo klientams norime suteikti galimybę dar šiais metais terasą įsirengti pigiau. Todėl skelbiame Rudens AKCIJĄ.

Su mūsų nuolaidos kodu: ,,RUDUO SU MM STATYBA” terasą glite įsirengti ženkliai pigiau. Dovanojame Jums net 15 % nuolaidą terasinėms lentoms ir karkasui.

Tad prieš užsisakant paslaugą, raginame Jus pasakyti mums nuolaidos kodą ir tokiu būdu Jums bus suteikta nuolaida, terasos montavimo medžiagoms, t.y. terasos mediniui karkasui ir vakuuminiu giluminiu būdu impregnuotoms ir termo medienos terasinėms lentoms. Kodėl suteikiame nuolaida būtent šios medienos terasinėms lentoms, karkasui? Nes šio tipo terasos šiais metais yra populiariausias klientų pasirinkimas. Tokiu būdu paruošta mediena yra itin atspari aplinkos veiksniams, ilgaamžiška ir atrodo estetiškai, lengvai priderinama prie įvairių namų fasadų.

Kokybiškos paslaugos


Klientai kreipdamiesi dėl montavimo darbų atlikimo į ,,MM Statyba” turi galimybę ne tik gauti kokybiškas paslaugas, lanksčius darbų atlikimo terminus, vidutines rinkos darbų atlikimo kainas, garantiją montavimo darbams. Taip pat įsigyti profesionalias, kokybiškas medžiagas iš patikimų tiekėjų su didžiausiomis nuolaidomis. Jūs visada galite medžiagas išsirinkti, įsigyti patys arba su mūsų pagalba. Jei norite medžiagas apžiūrėti, pačiupinėti, susidaryti nuomonę ir įsivaizduoti kaip atrodys galutinis rezultatas, visus pavyzdžius mes Jums atvešime ir galėsite tiesiog išsirinkti. Taip pat Jūs gausite nemokamą konsultaciją dėl sprendimo pasirinkimo, profesionalius patarimus. Nes mūsų tikslas, kad klientai išsirinktų geriausią variantą už tinkamą kainą, kad terasa ir montavimo darbai atliktų visus lūkesčius ir klientas liktų patenkintas.


Atliekant montavimo darbus, reikia užtikrinti, jog visos medžiagos būtų kokybiškos, nepasitaikytų gaminio broko, netruktų medžiagų. Visus šiuos klausimus sprendžia darbų vadovas, kurio atsakomybė yra užtikrinti medžiagų tiekimą, problemų sprendimą ir sklandų montuotojų darbą. Įsigijus medžiagas patiems, visada išlieka rizika susidurti su tokiais niuansais ar problemomis, kurios pareikalautų ne tik papildomų išlaidų, bet ir laiko sprendžiant klausimus su įsigytų medžiagų kokybe ir tiekimu. Tad tokiu atveju jūs turėtumėte atlikti papildomą darbą.

Ilgametė patirtis – privalumas


,,MM Statyba” komanda turi atsakymus į visus terasų, stoginių, pergolų, sandėliukų ir kitų objektų statybos darbų klausimus. 13 metų patirtis mums leidžia suteikti klientui reikiamą, kvalifikuotą ir naujausią informaciją. Mūsų pagrindinis tikslas – tai aukštos kokybės paslaugų užtikrinimas. Todėl įgyvendinti šį tikslą, didelį dėmesį skiriame atliekamų statybos darbų kokybei bei darbuotojų kvalifikacijai bei pažangesnių darbo metodų paieškai. Dirbame tik su itin kokybiškomis medžiagomis, patikimais medžiagų tiekėjais ir visada raginame klientus dėmesį skirti kokybei. Pasitelkiant profesionalius statybinius įrankius ir kvalifikuotus specialistus mes žinome, kad kliento lūkesčius pateisinsime.Turime didelę kvalifikuotų, savo darbą išmanančių specialistų komandą, todėl darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

  • Apžiūrėti objektą, pakonsultuoti, galime atvykti net per 1 darbo dieną.
  • Nuo užsakymo pateikimo, darbus galime pradėti iki 1-2 sav. laikotarpyje.
  • Vidutinio dydžio terasą, stoginę galime pastartyti per 2-3 dienas.
  • Sandliuko montvimo darbai atliekami iki 3 sav.
  • Nuolatos didėjanti ir kavlifikaciją kelianti profesionalių montuotojų komanda leidžia mūsų įmonei suteikti ne tik kokybiškas, bet ir greitai atliekamas paslaugas.

Bendradarbiaudami su ,,MM Statyba” galite būti tikri, kad iškilus problemai, mes visada ją išspręsime, nes už atliktus darbus garantuojame. Todėl visada Jums atsakysime, iššpręsime probleminę situaciją, jai ji įvyko dėl mūsų kaltės. Net menkiausius trūkumus pašalinsime nedelsiant.

Pagrindinės teikiamos paslaugos

  • Įvairių rūšių terasų montavimo darbai
  • Stoginių montavimo darbai
  • Pergolų montavimo darbai
  • Sandėliukų statyba
  • ir kt. projektai.

Daugiau informacijos www.mmstatyba.lt I info@mmstatyba.lt I 8 645 50 965

Kiti straipsniai