Labai dažnai susiduriame su nuomone ir užsakovų poreikiu terasos montavimo darbus atlikti vėlyvą pavasarį ar vasarą. Tad dėl didelio montavimo darbų poreikio išsvajotos terasos gali tekti laukti ilgėliau. Tiek terasų, tiek stoginių montavimo darbus galima atlikti ištisus metus nepriklausomai nuo metų laiko. Suplanavus darbus iš anksto, terasa galėsite džiaugtis ne tik šiltuoju metų sezonu, tačiau ir smagiai leisti laiką tiek rudenį, tiek žiemą.

Kaip bebūtų keista, terasai labiau kenkia tiesioginiai UV saulės spinduliai nei lietus ar sniegas. Ir tai puikiai galima pamatyti pažiūrėjus į terasą. Terasos dalis, kuriai tenka daugiau saulės, visada atrodys labiau pažeista, nublukusi nei ta terasos pusė, kuri yra pavėsyje. 

Renkantis terasos montavimo darbus atlikti ne piko metu (pavasaris-vasara) galima šiek tiek taip pat ir  sutaupyti, nes kainos daugeliu atvejų būna draugiškesnės klientams.

Vienas labai svarbus aspektas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, tai kad šaltuoju metų laiku: rudenį, žiemą, negalima palikti ant terasos daiktų, baldų, kuriuos galbūt laikydavote vasaros metu. Jei paliksite terasą apkrautą daiktais, tada tose vietose gali pradėti kauptis vanduo ir laikytis drėgmė, o tai kaip žinia terasai ilgaamžiškumo nepridės. Gali atsirasti pelėsis, puvimo židinių.

Vienintelis dalykas, kuris gali sutrukdyti terasos montavimo darbų eigai ar prailginti atliekų darbų terminą, tai atsiradęs įšalas žiemos metu.  Tai svarbus aspektas, jei terasos montavime reikalinga betonuoto polius. Todėl, norint išvengti tokios rizikos, verta pagalvoti apie polių betonavimą iš anksto.  Alternatyva betonuojamiems poliams yra metaliniai gręžtiniai poliai, su kuriais darbų eiga daug paprastesnė.  Turint polius visa likusi statyba, terasų montavimas gali būti atliekamas ir esant itin žemai temperatūrai.

,,MM Statyba” komanda dirba ištisus metus, ruduo ir žiema nėra išimtis. Visi darbai tiek terasų, tiek stoginių montavimas, kitų projektų įgyvendinimas atliekami greitai, kokybiškai. Tad jei turite klausimų, ieškote patarimo, susisiekite, mielai pakonsultuosime ar padėsime atlikti montavimo darbus.

Kiti straipsniai