Susiduriame su nemažai klientų, kurie lauko terasos priežiūrai skiria labai daug laiko ir stengiasi ją prižiūrėti, kad ji būtų lyg nauja, kaip namų vidaus grindų danga. Tačiau, reikia suprasti, jog lauko terasa niekada nebus tokia ideali, prižiūrėta lyg jūsų grindys namuose. Nors terasų montavimui pritaikytų terasinių lentų priežiūra nėra sudėtinga ir jos priežiūrai yra skirtų specialių priemonių, kurios ženkliai palengvina priežiūros rutiną, tačiau aplinkos veiksniai laikui bėgant įtakos jūsų terasą (vienas terasines lentas greičiau, kitas lėčiau) jos estetinį vaizdą ir ilgaamžiškumą.

Tad prižiūrėti terasą taip, kad ji kiekvieną dieną atrodytų lyg nauja yra labai didelis ir sunkus darbas. Žinoma, yra klientų, kurie nusprendžia susikurti šiek tiek kitokią laisvalaikio praleidimo zoną, t.y. sumontuojama stoginė, terasa įstiklinama. Tokiu atveju priežiūra sumažės, tačiau tikrai bus reikalinga.

Svarbu paminėti, kad jeigu klientas nori turėti idealią terasą, reikės įdėti pastangų jos priežiūrai. Tačiau, jei terasą norite turėti gražią, bet skirti laiko jo priežiūrai neturite ar nenorite, reikia pasirinkti atitinkamas terasines lentas, kurios laikys ilgai, bus ilgaamžės, atrodys gražiai.  

Terasos priežiūrai skiriant labai minimaliai laiko, ją reikėtų kiekvienais metais, geriausia po žiemos, nusiplauti su specialiai tam skirta valymo priemone, vandeniu ir šepečiu.

Tad…kokias terasines lentas rinktis, kad joms priežiūros skirti reikėtų kuo mažiau?

Galime drąsiai teigti, jog pasirinkę maumedžio terasines lentas arba geras ir kokybiškas plastikines terasines lentas, turėsite  daugiausiai laisvo laiko kitoms veikloms, o ne terasos priežiūrai. Egzotinės medienos terasinės lentos  taip pat labai ilgaamžės ir atsparios aplinkos poveikiui, ilgai išlaiko estetinį vaizdą, tačiau tokią terasą renkasi ne kiekvienas, nes tokio tipo terasos gana brangus sprendimas.

Sumontuotą maumedžio terasą paliekame tokią kokia yra. Jos nedažome, nealiejuojame  ir prisimename tik pavasarį, kai reikia kartą į metus ją nuplauti panaudojant šepetį ir vandenį su specialia priemone.

Kalbant apie plastikinę terasą, lygiai tokia pati situacija – kartą į metus nuplauname panaudojant šepetį ir vandenį su specialia priemone. 

Šių dviejų terasų tarnavimo laikas bu labai panašus. Tačiau norime atkreipti dėmesį, kad labai svarbu montuojant plastikinę terasą taip pat pasirinkti protingus sprendimus, medžiagas, kurios nesutrumpintų, bet tik prailgintų terasos gyvavimo laiką. Reikalinga atkreipti dėmesį į karkasą ir jei galimybės leidžia, pasirinkti metalinį, o ne plastikinį. Taip pat apdailos detalės, sujungimai, terasos montavimas turi būti atliktas labai kokybiškai, kad po 2-3 metų neatsirastų problemos, kurias reikės šalinti.

Jei neapsiprendžiate dėl terasinių lentų pasirinkimo, kyla klausimų dėl terasos priežiūros ar reikalingų naudoti priemonių, kreipkitės, mielai atsakysime.

info@mmsttayba.lt I 8 647 75 607

Kiti straipsniai