Stoginės montavimas virš terasos yra labai geras pasirinkimas, kai norime apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, lietaus. Tačiau dažnai to neužtenka ir norisi susikurti labai jaukią ir šiltą erdvę ant terasos. Tuomet reikalingi papildomi montavimo sprendimai. Tokie kaip: terasos įstiklinimas, dengimas medine ar ažūrine sienele, tentais, specialios medžiagos užuolaidomis. Toks pasirinkimas leistų Jums ne tik rudens, bet ir žiemos dienas, vakarus leisti terasoje, apsisaugoti nuo lietaus, sniego, vėjo ar net saulės, kai jos per daug ar tiesiog suteiktų daugiau privatumo nuo kaimynų.

Kiekviena terasa – individualus sprendimas, todėl siekiant parinkti ir įgyvendinti geriausią montavimo sprendimą, reikia vertinti kliento poreikius ir technines galimybes.Klientui pageidaujant įsitikslinti terasą, ,,MM Statyba” specialistų komanda pataria rinktis Aliuminio-stiklo slankiojančią sistemą. Šis sprendimas praktiškas ir modernus. Tokia stiklinimo sistema pasižymi gera šilumos ir garso izoliacija, atsparumu aplinkos veiksniams, ilgaamžiškumu. Slankiojanti sistema pasižymi ir funkcionalumu, jos dėka labai gerai yra išnaudojama erdvė. O dėl montuojamų didelių stiklo plokštumų į patalpas patenka daug natūralios šviesos.

Kokiais atvejais verta rinktis stiklinę sistemą?

  • Kai norima turėti didesnį komfortą, užtikrinti saugumą.
  • Kai norima, jog terasa būtų itin ilgaamžiška. Įstiklindami terasą, ją apsaugosite nuo drėgmės, UV spindulių.
  • Kai norima mėgautis gera garso izoliacija. Jei gyvenate šalia judrios gatvės ar tiesiog patinka mėgautis ramuma, įstiklinta terasa padės užtikrinti ramesnį poilsį, mažiau vidun patenkančių dulkių.
  • Daugiau šilumos. Įstiklinus terasą išvengsite nemalonaus vėjo, o lietingomis dienomis galėsite džiaugtis šiluma terasos viduje. Pasistačius šildytuvus, terasa bus galima mėgautis ir žiemos metu.
  • Taip pat dažnai parinkus tinkamą įstiklinimo sprendimą galima ne tik sukurti reikiamą erdvę, bet ir pagerinti bendrą estetinį vaizdą.

Paruošiamieji darbai, kuriuos reikia atlikti

Statant stoginę ant terasos ir planuojant ateityje įstiklinti, labai svarbu prieš atliekant stoginės montavimo darbus informuoti specialistus, kad jie galėtų pritaikyti papildomus montavimo sprendimus.

Jeigu stoginę su terasa nuspręstumėte įstiklinti su stiklo paketais ir taip sukurti šiltą ir jaukią poilsio erdvę, tai taip pat svarbu atsižvelgti ir į grindinį ir stogo dangą. Jei terasa medinė, natūralu, kad pro terasinių lentų tarpus gali pūsti vėjas ir nebus labai malonu. Tačiau prieš montuojant terasą visada yra galimybė ją apšiltinti iš apačios dedant specialias medžiagas tarp gegnių. Būtent statant terasą su stogine nuo to ir reikėtų pradėti, jei galvojate apie papildomus montavimo sprendimus, tokius kaip šoninių sienų uždengimą ir įstiklinimą, labai šiltos ir jaukios erdvės sukūrimą. Kalbant apie dangą, tokiu atveju reikėtų rinktis skardą arba prilydomą dangą, nes polikarbonato, stiklo danga tokio sandarumo neturės kaip prieš tai paminėtos dangos. Tad kaip supratote, visada geriau viską numatyti iš anksto, kad būtų galima lengvai pasirinkti papildomas variacijas, montavimo sprendimus ateityje.

Terasos stiklinimas

Stoginę galima pastatyti prie bet kokio pastato, kur tik norima įstiklintos terasos, tačiau turi būti pakankamai vietos. Mažiausia įstiklinta terasa gali būti 2×2 metrų stogo. Jeigu norite erdvios terasos, tai galima rinktis ir, pavyzdžiui, 15×5 metrų. Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų ir techninių galimybių įrengti reikiamo dydžio terasą.

Slankiojančio stiklo įrėminimas gali tapti puikia apsauga nuo kritulių ir vėjo, o vasaros metu gera apsauga nuo nepageidaujamų vabzdžių. Be to, kaip vienas iš šios sistemos privalumų, tai konstrukcija turi itin žemą bėgelį, todėl nebus aukštų slenksčių ir nebus kliūnama už jo. Sienelės, prideda privalumų taip pat, nes gali būti stumiamos tiek, kiek galima ar reikia. Taip vasarą galima turėti atvirą terasą, o pavasarį ar rudenį – uždarą terasą. Todėl tai idealus sprendimas, kuris Jums leis mėgautis terasa ištisus metus!

Jums galime pasiūlyti visu montavimo sprendimus! Tiek sumontuoti terasą, stoginę, įstiklinti ar panaudoti kitus, Jums norimu terasos deginimo sprendimus. Jeigu turite klausimų ar reikia konsultacijos, neapsisprendžiate, susisiekite ir kartu rasime sprendimą!

Rašykite mums el. paštu info@mmstatyba.lt arba skambinkite tel. 8 647 75 607.

Kiti straipsniai