Medienos rūšių yra įvairiausių, kurios taip pat turi savo išskirtines savybes. Mediena gali išsiskirti atsparumu aplinkos veiksniams, tvirtumu, ilgaamžiškumu, estetiniu vaizdu. Pirmiausia galvodami apie terasos paskirtį, pasirenkame ir labiausiai tinkančios medienos terasines lentas. Dažnu atveju galime suderinti ir kelias savybes.
Deginta mediena yra būtent ta mediena, kuri pateisins tvirtumo bei ilgaamžiškumo lūkesčius ir atrodys tikrai išskirtinai, todėl degintos pušies medienos terasa gali būti puikus pasirinkimas jūsų terasai. Ji bus unikali, elegantiška ir ilgaamžė.

Lauke esančioje poilsio zonoje įrengtai terasai dažnai tenka nemažai aplinkos poveikio išbandymų: lietus, sniegas, drėgmė, saulės spinduliai, temperatūrų kaita. Todėl renkantis medieną terasai prioritetas paprastai teikiamas jos tvirtumui bei ilgaamžiškumui. Degintas medis tampa ne tik patvarus, bet ir itin estetiškai atrodo.

Medienos deginimo technologija populiari dėl to, kad tarytum „užkonservuoja“ gerąsias medienos savybes, bet ir dėl to, kad medžiui suteikia papildomo atsparumo, tvirtumo bei nepriekaištingos estetikos. Deginimo proceso -technologijos metu medis yra deginamas, o vėliau jo paviršius yra nuvalomas ir padengiamas ir impregnuojamas specialia alyva. Tokiu būdu apdorotas medis įgauna savybių, kuriomis negali pasigirti įprasta mediena.

Degintos medienos savybės

⦁ Atsparumas vandeniui ir ugniai
⦁ Unikalios tekstūros
⦁ Netepus paviršius
⦁ Ilgaamžiškumas
⦁ Apsauga nuo išorės veiksnių

Viena iš labiausiai pastebimų ir dėmesį atkreipiančių medienos savybių, tai vizualinis vaizdas. Deginta mediena įgauna tamsią, sodrią spalvą, išryškėja jos tekstūra, raštas. Šios medienos estetinis vaizdas ypatingas, todėl ją renkantis montuojant terasą galima turėti itin gražią ir unikalaus vaizdo terasą.

Taip pat degintos medienos terasa yra ypač atspari. Deginimo procesas užtikrina, kad terasinės lentos bus ilgaamžės, itin atsparios aplinkos veiksniams ne tik dėl deginimo proceso, bet ir dėl draugiškos aplinkai ir žmogui alyvos, kuri impregnuoja, suteikia atsparumo ir paryškina medienos tekstūrą, suteikia atspalvio.

Degintos mediena universali, ji puikiai tinka ne tik terasų montavimui, tačiau ir namo fasadu, tvorai ar kt. Dažniausia deginta mediena yra siūloma pušies, eglės, maumedžio.
nebesinori naudoti įprastų medinių ar plastikinių lentų įrengiant terasą? Rinkitės degintos medienos terasines lentas. Unikalus vaizdas ir išskirtinumas neabejotinai pateisins Jūsų lūkesčius.

Reikalinga išsamesnė informacija? Susisiekite konsultacijai. Mielai Jums patarsime tel. 8 647 75 607, el. p. info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai