Kuo FLAT namelis skiriasi nuo kitų mobilių namelių?

Šio namelio išskirtinumas – galimybė jungti namelius tarpusavyje bet kuriomis kryptimis. FLAT namelio standartinį modelį sudaro termo medienos lauko apdaila, atsidarantys aliuminio profilio langai, atsidarančios durys į lauko pusę, apšiltinimas 10 cm atvirų porų poliuretano putų sluoksniu, kurio dėka namelis ventiliuojasi ir nesikaupia drėgmė, nesiveisia pelėsis. Viduje numatomos karkasinės pertvaros pagal pasirinktą individualų kliento kambarių išplanavimą arba mūsų siūlomus projektus. Taip pat, namelio priekyje gali būti 1 m prailginimas su pastoge – mini terasa, į kurią galima išeiti per atsidarantį vitrininį langą rytiniam kavos puodeliui. Yra sumontuota estetiškai atrodanti prie namelio fasado ir langų deranti lietaus nubėgimo sistema, numatytas vandens nubėgimas 15 laips. kampu į namelio galą.

FLAT- medinis karkasinis namelis, gali būti statomas ant blokelių, jei kietas, tvirtas pagrindas, arba ant įsriegamų metalinių polių su karkasu ir pakeliamas minimaliai 10 cm nuo žemės paviršiaus, dėl to namelio konstrukcija išliks ilgaamžiška.

Šio namelio pritaikymo galimybės yra labai plačios. Namelio segmentų jungimas galimas įvairiomis kryptimis leidžia sukurti įvairiausias erdves. FLAT namelius galima naudoti kaip daugiabučius, tarp jų įrengiant terasą su pergola. Taip pat, sujungti namelių segmentus U formos raide ir įsirengti didelį gyvenamąjį namą su vidiniu kiemu. Pagal poreikį visada galima prijungti didesnę terasą, ar net pastatyti ją aplink visa namelį. Šis namelis tinkamas pasirinkimas žmonėms, kurie nori didesnės kvadratūros mobilaus namelio.

FLAT namelio privalumai:

 • Dėl neribotų konstrukcijos galimybių galimas namelių segmentų jungimas į I, U ar L formos raides ar kvadratą su vidiniu kiemu.
 • Segmentų galima užsisakyti tiek kiek bus norima.
 • Galima rinktis namelį su daline apdaila ar be jos.
 • Vieno namelio segmento ilgis gali būti 6,05 arba prailginta versija (LONG) 7,05 m
 • Namelis gali turėti 1 m prailginimą su pastoge.

Pastaruoju metu dažnai sulaukėme klausimo iš klientų ar galima visą namelio fasado apdailą padaryti medinę? Tikrai taip. Atsižvelgiant į klientų poreikį sukūrėme išskirtinį namelio fasado dizainą, kuris patenkintų klientų lūkesčius. Medinė apdaila, tai žmonėms, kurie nori jaukesnio ir šiltesnio namelio dizaino. FLAT namelio fasadui buvo pasirinkta termo medienos apdaila. Kuri pasižymi šiltais, tamsiai rudais atspalviais primenančiais kietmedį, egzotinę medieną, tačiau iš tiesų mediena gaminama iš karščiu apdorotos pušies. Termo medienos lentos ne tik ekologiškos, bet taip pat natūraliai atsparios vabzdžiams ir puvimą sukeliantiems grybams, pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir stabilumu, todėl neprilygstamos lietingo oro sąlygomis.

Termo medienos privalumai:

 • Termo medienos terasinės lentos yra pilnai išdžiūvusios.
 • Šios medienos terasinės lentos nesitraukia, nekeičia savo matmenų, ne taip skilinėja kaip kitos medienos rūšys.
 • Mediena neturi sakų.
 • Atlaiko didelius temperatūros ir drėgmės pokyčius.

Pagal poreikį, jeigu klientas pageidauja, galima pasirinkti ir kitą medienos rūšį fasado apdailai. ,,MM Statyba” komanda siūlo degintos medienos lentas, kurios turi net 6 atspalvius. Šios medienos lentos taip pat yra veikiamos karščiu. Medienos deginimo technologija medžiui suteikia papildomo atsparumo, tvirtumo bei nepriekaištingos estetikos. Specifinio medienos apdorojimo proceso metu galima išgauti įvairius atspalvius, taip pat mediena po apdorojimo nesisakuoja. Deginant medieną, atskleidžiami visiškai unikalūs raštai ir tekstūros, užtikrinama apsauga nuo išorės veiksnių bei užtikrinamas praktiškumas.

Tikrai nesuklysite pasirinkdami tiek termo medieną, tiek degintą medieną, nes abiem būdais apdorota mediena, paruoštos terasinės lentos yra atsparios, tvirtos, atrodo labai estetiškai ir išskirtinai.

Degintos medienos privalumai:

 • Atsparumas vandeniui ir ugniai.
 • Unikalios tekstūros.
 • Netepus paviršius.
 • Ilgaamžiškumas.

Vienas iš didžiausių namelio privalumų, tai aliuminio profilio langai, kurie pasižymi ilgaamžiškumu. Tokie langai bus nepakeitę savo išvaizdos ir savybių daugelį metų. Aliuminio profilio langai pasižymi puikia šilumos izoliacija ir atitinka visus aukščiausius energetinius reikalavimus. Todėl puikiai išsaugos šilumą mobiliam namelyje. Langai užtikrina optimalią mobilaus namelio mikroventiliaciją. Termoizoliacines savybes jie išlaiko net ir tuomet, kai mobiliems nameliams naudojami vitrininiai langai. Aliuminio profilis yra patvarus, atlaiko dideles apkrovas ir nesideformuoja. Tai puikus pasirinkimas norint turėti didelius vitrininius langus. Namelio langai sumontuoti iš visų pusių, todėl namelis itin šviesus ir jaukus.

Mobiliam nameliui gali būti atliekamos papildomos įrengimo paslaugos. FLAT namelio standartas yra be vidaus apdailos, tačiau klientui pageidaujant, galime pasiūlyti dalinę vidaus apdailą (elektros laidų išvedžiojimas, įvado lauke išvedimas, santechnikos vamzdžių išvedžiojimas, pajungimai, apdaila medinėmis lentelėmis, gipso, OSB, šlifuotos fanieros plokštėmis). Pagal poreikį gali būti pritaikomi ir kiti vidaus apdailos sprendimai. Pasirinkimas labai priklauso nuo klientų poreikio ir biudžeto, tačiau mūsų rekomendacija apdaila –  medinėmis lentelėmis ar šlifuota faniera. Toks pasirinkimas užtikrins gražų, estetišką vaizdą, neatsiras galimi įtrūkimai, lyginant su gipso plokštės pasirinkimu. Medines lenteles galima dažyti, taip sukuriant estetišką erdvę gyvenimui ir poilsiui. Taip pat gali būti pritaikomi  ir lauko apšvietimo sprendimai. Išvedžiojama elektros instaliacija.  Viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų.

FLAT namelis yra puikus ir ekonomiškas pasirinkimas, tiems, kurie nori turėti didesnę erdvę. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Kreipkitės ir kartu mes rasime geriausią sprendimą jūsų svajonių nameliui.

Kviečiame registruotis konsultacijai, namelių apžiūrai, kurios metu galėsime atsakyti į dar daugiau Jums aktualių klausimų. Susisiekite tel. 8 645 50 965 arba el. paštu info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai