,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Mobilūs moduliniai karkasiniai nameliai išsiskiria savo moderniu dizainu, lanksčiomis vidaus išplanavimo galimybėmis bei jaukumą spinduliuojančia atmosfera. Per daugelį metų praktikos susidūrėme su skirtingais projektais ir originaliomis klientų idėjomis. Iš kiekvieno įgyvendinto projekto išsinešame vis didesnį žinių bagažą, kurį vėliau siūlome savo naujiems klientams. Šiame straipsnyje pristatysime geriausius mobilių modulinių namelių pasiūlymus, tad renkantis mobilųjį modulinį namelį būtų lengviau apsispręsti!

Forest2 – ieškantiems komforto ir išskirtinumo

Forest2 Išsiskiria savo apgalvotu dizainu ir Išplanavimu. Namelio matmenys yra 7,50 m x 3,80 m x 2,70 m (bendras vidaus plotas apie 50 m2), tai suteikia pakankamai erdvės komfortiškai gyventi, tad tiks ir norint gyventi kelių asmenų šeimai. Namelyje galima įsirengti svetainę su virtuve, atskirą vonios kambarį ir erdvų miegamąjį. Antresolė mobiliame moduliniame namelyje leidžia Išnaudoti aukščio erdvę, suteikdama papildomą gyvenamąjį plotą.

Mobilus modulinis karkasinis namelis Forest2 yra sujungtas Iš dviejų modulių: kubo formos modulio ir Midis namelio formos modulio.  Jų Išskirtinumas – skirtinguose moduliuose naudojama skirtinga apdaila – termo medienos fasado apdaila ir Classic skardos apdaila. Skirtingos tekstūros ir spalvos sukuria modernią, šiuolaikišką namelio Išvaizdą, tad namelis atrodo išties išskirtinai. Dar vienas privalumas – namelyje padidintas namelių sienų aukštis. Langai, pagaminti Iš juodos spalvos aliuminio profilio, yra tinkami naudoti žiemą bei visi atsiverčiantys į vidų.

Maxis namelis – šeimos namai

Mobilus modulinis namelis maxis yra vienas Iš populiariausių klientų pasirinkimų jau ne vienerius metus! Klientų pamiltas dėl savo didelio vidaus ploto, namelio kvadratūa su antresolėmis yra apie 50 m. Tad namelis puikiai tinka didesnėms šeimoms ar mėgstantiems namuose turėti daugiau erdvės. Modulinio namelio koncepcija yra du vienodo dydžio sujungti mobilūs nameliai, kurių matmenys apie 6,05 m x 3,60 m x 3,83 m.

Maxis nameliai ne tik siūlo didesnę erdvę, bet taip pat yra labai funkcionalūs. Jie gali būti pritaikyti įvairioms gyvenimo sąlygoms ir poreikiams – klientai šiuos namelius dažniausiai naudoja gyvenimui visus metus. Maxis namelyje kambarius galite suskirstyti pagal savo norus, pritaikyti juos kaip miegamuosius, biurus, studijas ar net sporto erdves. Tai ypač svarbu, jei jūsų šeima didelė arba jums tiesiog patinka turėti daug vietos. Su daugybe atskirų erdvių interjero Išplanavime, galėsite kurti namą, kuris visiškai atitiks jūsų gyvenimo būdą ir stilių.

Puikus kainos ir kokybės santykis – namelis Eko

Mobilus modulinis namelis Eko šiuo metu yra pats populiariausias Iš visų mūsų turimų namelių. Šis namelis pamiltas klientų dėl savo skandinaviško dizaino, kuris šiuo metu yra labai ,,ant bangos“. Dar vienas labai svarbus privalumas yra šio namelio kaina, kuri prasideda nuo 11 000 eurų be PVM. Nors ir Eko namelio kaina labai prieinama, jis yra pakankamai erdvus, šiek tiek platesnis ir ilgesnis už kitus namelius. Eko ilgis 7,50m, plotis 3,85m, o vidaus plotas apie 24m2. Mobilus modulinis namelis turi 50cm palangę, kurią galima naikinti ir turėti dar didesnį vidaus plotą. Už ganėtinai žemą kainą šiame namelyje galima susikurti jaukius, patogius ir stilingus namus, kuriuose tilps net ir didesnės šeimos!

Namelių apžiūra

Mobilius modulinius namelius galite apžiūrėti statybų aikštelėje Kaune, tačiau būtina iš anksto susitarti dėl konsultacijos laiko.

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteiksime profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai