Dažnam klientui, svarstančiam apie nedidelio dydžio būstą, mobilūs nameliai vis dar asocijuojasi su plačiai naudojamais karavanais. Tačiau verta žinoti, jog tai nėra vienintelis mobilaus namelio pasirinkimas. Ant polių įrengiami mobilūs nameliai lygiai taip pat pasižymi mobilumu ir ne tik. Šie nameliai gali būti ir moduliniai. Tai reiškia, kad jie gali būti jungiami tarpusavyje, taip išgaunant norimą gyvenamąjį plotą. Todėl renkantis transportuojamą namelį, vertėtų gerai įvertinti abiejų tipų statinių privalumus ir trūkumus. Mobilūs nameliai, tai spendimas, kuris jau seniai įsitvirtinęs užsienio rinkose kaip ekonomiškas, modernus ir pritaikytas gyvenimui. Pastaraisiais metais mobilūs nameliai tampa vis populiaresni ir Lietuvoje. Tokių namelių kaina yra sąlyginai nedidelė, lyginant su būtų ar namų statybos, įsigijimo kainomis, todėl šis pasirinkimas tampa kur kas prieinamesnis.

Karavanas ar mobilus namelis?

Karavanai yra pagaminti iš metalinės konstrukcijos ir plastmasės, jie pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu, jei yra pagaminti iš kokybiškų bei patvarių medžiagų ir yra prižiūrimi tinkamai. Tačiau, teisingai apdirbta, kokybiška ir reguliariai prižiūrima mediena, taip pat yra ilgaamžė. Gerai prižiūrimas, aukštos kokybės medžiagomis apsaugotas medis gražiai atrodys ir po 30 metų, kai šiuo atveju net ir ypatingą priežiūrą gaunančio karavano išvaizda gali pradėti keistis jau po kelerių metų.

Karavano išplanavimas ne retai mediniam nameliui nusileidžia ir komfortabilumu. Mobilūs nameliai yra puikiai pritaikomi vasaros ir žiemos sezonu, kaip ir karavanai ant ratų, juos galima apšiltinti arba jų viduje įrengti šildymą. Tačiau, reikia pabrėžti, kad karavano negalima visiškai įrengti taip, kad jis būtų visapusiškai pritaikytas prie asmeninių poreikių nuolatiniam gyvenimui, ne taip kaip mobilų namelį. Kad būtų galima gyventi ištisus metus, sienų apšiltinimo turi būti atitinkamas apšiltinimo sluoksni, įmontuoti kokybiški plastikiniai ar aliuminio profilio langai ir durys, kurie nepraleistų šalčio ar ją sulaikytų namelio viduje. Karavanai tuo tikrai nepasižymi.

Prieš svarstant įsigyti tokio tipo namelius, pirmas kriterijus kurį klientai svarsto, tai kaina. Vienareikšmiško atsakymo nėra. Nors ir funkcionalumu šie nameliai yra panašūs, tačiau ir labai skirtingi. Jau įrengtas ir paruoštas naudojimui karavanas ne būtinai bus ženkliai pigesnis. Geros kokybės naujas karavanas gali kainuoti ženkliai daugiau nei naujas pastatytas su daline apdaila mobilus namelis, kurį dar galėsite pritaikyti ir prie savo poreikių. Karavanai dažniausiai yra parduodami jau suprojektuoti ir įrengti, todėl vertinant namelio kainą ir kokybę svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad rinkdamiesi karavaną, kurį ketinate statyti savo sodyboje ar kitoje erdvėje, perkate jau surinktą prekę, todėl tenka priimti kompromisus ar susitaikyti ne su visai idealiu karavano išplanavimu bei nereikalingomis erdvėmis, už kurias vis tiek turėsite mokėti.

Kodėl visgi geriau rinktis mobilų namelį?

Mobilus namelis, tai yra ekonomiškas ir praktiškas pasirinkimas norint įsirengti patogią, modernią  kompaktišką erdvę. Mobilus namelis unikalus tuo, kad yra statomas ant polių, o esant būtinybei jį galima pastatyti ant konstrukcijos su ratais. Tokiu būdu net ir jau užbaigtą statyti namelį galima transportuoti iš vienos vietos į kitą. ,,MM Statyba” statomi mobilūs nameliai atitinka naujausias tendencijas bei technologinius gamybos sprendimus.  Namelių statyboje naudojamos kokybiškos, sertifikuotos medžiagos, kurios užtikrina konstrukcijos patvarumą ir ilgaamžiškumą, nameliai yra itin tvirtos konstrukcijos. Namelių apdailai naudojame aliuminio profilio langus, kurie pasižymi itin gera šilumine varža, tvirtumu, stabilumu ir šiai dienai rinkoje vertinami kaip geriausias pasirinkimas. Taip ilgaamžiška ,,Classic“ skarda bei ekologišku  būdu apdorota termo mediena išpildo visą mobilių namelių eksterjerą, kuris atrodo itin patraukliai ir yra labai mėgiamas klientų.

  • Greitas pastatymas.
  • Lankstus pritaikymas prie erdvės.
  • Kainos ir kokybės santykis.
  • Nereikia statybos leidimų.
  • Namelis mobilus, galima perkelti į kitą vietą.
  • Ilgaamžiški.
  • Modernūs.

Mobilių namelių pritaikymo galimybės

Galite susikurti gyvenamą erdvę, kurioje bus viskas, kas svarbiausia ir reikalingiausia: miegamas kambarys, vonios kambarys, svetainė su virtuve, tamsus kambarėlis ar net darbo kambarys. Mobilūs nameliai gali būti panaudojami įsirengiant pirties zoną, laisvalaikio, sporto, sandėliavimo ar kita. Viskas priklauso tik nuo jūsų poreikių.

Mūsų statomi mobilūs nameliai yra pritaikyti prie kiekvieno kliento poreikių, todėl tikrai atrasite jums tinkamą variantą. Mobilius namelius statome mūsų statybos aikštelėje Kaune. Statybos vyksta nuolatos, todėl apžiūrėti namelius galima atvykti kada patogu, susitarus vizito laiką iš anksto. Tik apžiūrėjus namelius gyvai galima tinkamai įvertinti jų funkcionalumą bei pajusti erdvės pojūtį, kokio dydžio mobilus modulinis namelis labiausiai atitiktų poreikius.

Kiti straipsniai