,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Mobilūs moduliniai nameliai yra pagaminti iš natūralios medienos ir per pastaruosius metus tampa vis dažnesniu klientų pasirinkimu. Nors sprendimas įsigyti šio tipo statinį – ypač sveikintinas vien dėl jo draugiškumo gamtai, tai tik vienas iš daugelio mobilaus modulinio namelio privalumų. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius namelių privalumus, dėl kurių jie tampa pamėgtu klientų pasirinkimu.


Greitas statybos terminas

Mobilūs moduliniai nameliai yra pamėgti klientų dėl savo greito statybos termino. Namelio užsakymas įvykdomas per 2-3 mėnesius nuo užsakymo patvirtinimo, sutarties pasirašymo ir avanso pervedimo, nepriklausomai nuo užsakymo užbaigtumo lygio ir užsakomų namelių kiekio. Taip pat visada stengiamės turėti jau paruoštų namelių, tad pasitaikius progai, namelius pasiseka įsigyti ir be statybos termino už dar patrauklesnę kainą. Tai itin didelis privalumas, nes padeda gauti gyvenamąjį arba komercinį plotą gerokai anksčiau nei įprastos statybos patalpas. Šis privalumas ypač vertingas tiems, kurie nori greitai įsikurti ar pradėti verslą.


Nereikalingi statybos leidimai

Dar vienas klientų vertinamas privalumas – mobiliems moduliniams nameliams nereikalingi statybos leidimai. Užmiestyje iki 80 m2, o miesto ribose – iki 50 m2. Nameliai, kaip kilnojama statyba, gali būti statomi bet kokiame sklype, tačiau kiekvienas sklypas gali turėti savitus ribojimus, aplinkos apsaugos zonas, todėl visada raginame klientus pasidomėti esama situacija.


Taip pat, mūsų komanda visada stengiasi pasiūlyti kuo įmanoma didesnį lankstumą projektuojant. Visada klientams suteikiame galimybę rinktis skirtingas langų ir durų pozicijias bei pridėti papildomus langus. Modulinių namelių išplanavimas gali būti lankstus ir pritaikytas individualiems klientų norams bei poreikiams. Galima pasirinkti skirtingų dydžių ir išplanavimo namelius, pridėti papildomos erdvės arba dalinai keisti jų išplanavimą. Šis lankstumas leidžia klientams gauti būstą, kuris atitiks jų unikalius poreikius ir pageidavimus.


Plačios panaudojimo galimybės

Mobilūs moduliniai nameliai yra labai universalūs ir gali būti panaudoti įvairiems tikslams. Klientai namelius naudoja įvairiais tikslais: gyvenamajai paskirčiai, vasaros nameliui, ofiso patalpoms, svečių nameliui, pirčiai ir kitoms įvairioms progoms. Viskas priklauso nuo idėjos savininko noro ir fantazijos galimybių. Moduliniai nameliai atveria duris į naujas patirtis ir leidžia mėgautis santykiu su gamta, tuo pačiu užtikrinant komfortą ir patogumą. Nesvarbu, ar ieškote ramybės, vasaros atostogų vietos, darbo erdvės ar jaukios vietelės svečiams, modulinis namelis klientų pamėgtas, nes yra puikus sprendimas daugeliu atveju.

Nereikalauja daug investicijų

Lyginti su butais ar namais, mobilieji nameliai yra gerokai pigesnis variantas. Jie reikalauja mažiau investicijų, todėl tai puiki alternatyva ilgalaikiam gyvenimui. Per visus mobilių modulinių namelių egzistavimo rinkoje metus, klientai įsitikino, kad šie statiniai yra ilgaamžiški, patvarūs, tad abejoti dėl jų kokybės priežasčių nėra. Kaina yra kur kas mažesnė, tad renkantis modulinį namelį sutaupysite ne tik begales laiko ir kantrybės, bet ir nemažą sumą pinigų.

Ekonomiškas pasirinkimas

Mobilūs nameliai pasižymi ekonomiškumu ir energijos taupymu. Jie gali būti gerai izoliuoti, tad sumažinamas energijos sunaudojimas šildymui arba vėsinimui. Be to, jų konstrukcija gali būti pritaikyta saulės panelėms ar kolektoriams. Tai leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir ilgalaikėje perspektyvoje sutaupyti pinigų.

Be visų išvardintų privalumų, moduliniai nameliai taip pat yra klientų pamėgti, nes gali būti transportuojami (atsižvelgiant į matmenis, svorį, konstrukciją) bei rinkoje išsiskiria savo moderniu ir šiuolaikišku dizainu. Tikime, kad ateityje priežasčių rinktis mobilų modulinį namelį tik daugės, tad kasdien tikslingai dirbame, kad savo klientams suteiktume pačią geriausią patirtį!

Kiti straipsniai