,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Kiekvieno namelio projekto procesas turi daug pasikartojančių veiksmų, bet kiekvienas namelis yra kažkuo unikalus ir išskirtinis. Sukaupėme daug metų patirties ir dar daugiau įkvepiančių istorijų, kuriomis šiandien pasidalinsime!

BUSINESS namelio adaptacija verslui

Klientas kreipėsi į mus su idėja – mobilų modulinį namelį BUSINESS transformuoti į parduotuvę! Šis namelio modelis dažnai naudojamas kaip verslo erdvė, ofisas ar namas turizmui.

Namelis – parduotuvė buvo pagamintas ~4m pločio ir ~6m ilgio, visi vitrininiai langai sudėti į priekį. Durys kiek praplatintos iki 1,20m, kad būtų patogu įvežti įrangą, o antros durys suprojektuotos namelio šone. Namelyje atlikta išorės fasado apdaila – Classic skarda ir termo medienos briuseliais (siauromis lentomis). Viduje atlikta dalinė apdaila pagal atitinkamus parduotuvės reikalavimus: sudėtos plastikinės dailylentės sienoms ir luboms, sukabinti šviestuvai, jungtukai, rozetės. Grindims pasirinkta linoleumo danga. Klientas pasiekti rezultatu buvo labai patenkintas!

MAXIS LONG namelis – jaunos šeimos namai

Mobilus modulinis namelis MAXIS LONG yra vienas geriausių pasirinkimų ieškant erdvių ir jaukių namų šeimoms. Namelyje buvo įrengti 4 miegamieji kambariai, vonios kambarys ir svetainė su virtuvėle. Bendrasis namo plotas yra apie 50 m2, tad vietos tikrai užtenka sočiai! Šeima MAXIS LONG įsigijo gyvenimui visus metus, tad mobilus modulinis namas buvo apšiltintas apie 20 cm poliuretano putų sluoksniu. Jeigu namelyje planuojama gyventi tik šaltuoju sezonu, užtenka apie 10cm apšiltinimo sluoksnio.

MAXIS LONG yra populiarus klientų pasirinkimas dėl įdomaus dizaino bei didelės erdvės. Projektas išskirtinis tuo, kad su šiais klientas dirbome jau ne pirmą kartą. Prieš keletą metų jiems statėme sandėliuką ir montavome stoginę. Klientas buvo tokie patenkinti atliktu darbu, tad pasitikėjo ir šį jų šeimai svarbų projektą patikėti MM Statyba komandai. Sugrįžtantys klientai – pats geriausias įvertinimas!

MIDIS vasaros poilsiavietė

Į mus kreipėsi klientė, kuri didžiąją dalį metų keliauja, bet šiltuoju metų laiku mėgsta grįžti į gimtinę Lietuvą. Mūsų uždavinys buvo padėti klientei išsirinkti optimalaus dydžio mobilų modulinį namelį, kuriame užtektų vietos vietos visoms reikalingoms erdvėms. Šiuo atvejus namelis MIDIS puikiai tam tiko!

MIDIS išmatavimai 6,05 m x 3,60 m x 3,83 m. Name buvo sukurtos 3 atskirtos erdvės: virtuvė su svetaine, vonios ir miegamasis kambarys. Namelis pastatytas ant cinkuoto metalo sraigtinių polių. MM Statyba komanda taip pat atliko dalinę apdailą – išvedžiojo elektrą, santechniką, grindys – dviguba OSB plokštė, sienos apkaltos medinėmis dailylentėmis vertikaliai, o vonioje OSB ir žalias gipsas. Visus elektros ir santechnikos taškus suderinome individualiai su kliente, kad viskas būtų atlikta norimose vietose.

Kaip išsirinkti namelį gali būti sunkus klausimas, kurį ne visada pavyksta atsakyti pačiam. Per daug metų praktikos susiduriant su įvairiomis situacijomis, mes išmokome į šį klausimą padėti atsakyti lengviau ir paprasčiau, tad jeigu ir Jums sunku apsispręsti – kviečiame susisiekti!

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteiksime profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai