Norėdami patenkinti šių dienų klientų poreikius, mobilaus karkasinio namelio apdailos sprendimai buvo pergalvoti, prireikus atliktos modifikacijos, kurių dėka mūsų statomi mobilūs nameliai pasižymi dar geresnėmis savybėmis ir naudojamomis medžiagomis. ,,MM Statyba“ statomi mobilūs nameliai pasižymi išskirtine apdaila, kuri atrodo gražiai, moderniai ir šiuolaikiškai. Išskirtinę ir modernią išvaizdą nameliui suteikia termo medienos apdaila ir ,,Classic“ skarda. Termo medienos apdaila namelių fasadui buvo pasirinkta neatsitiktinai. Šilti, tamsiai rudi atspalviai primena kietmedį, egzotinę medieną, tačiau iš tiesų mediena gaminama iš karščiu apdorotos pušies.  Juodos/ tamsaus antracito spalvos ,,Classic“ skardos apdaila net ir bėgant metams išlieka stilinga ir ilgaamžiška. Abi šios apdailos puikiai dera prie juodos spalvos aliuminio profilio langų ir durų.

Kodėl termo mediena yra puikus pasirinkimas mobilių namelių apdailai?

Ši mediena yra ne tik puikiai deranti ir atrodanti prie namelių fasado bet visų pirma, yra karščiu (180-215°C) ir garais apdorota mediena. Tai reiškia, kad terminis apdorojimas negrįžtamai paveikia medienos savybes. Mediena tampa itin patvari, sumontavus ją mediena nesitraukia, nekeičia savo matmenų kaip kitos medienos rūšys. Todėl šios termo medienos lentos atrodo labai estetiškai ir yra populiarios lauko apdailai. Medieną apdorojant termiškai nėra naudojami jokie cheminiai preparatai, techninės savybės tiesiog yra paveikiamos karščiu.

Termo medienos privalumai?

  • Termo mediena yra pilnai išdžiūvusi.
  • Ši mediena nesitraukia, nekeičia savo matmenų, ne taip skilinėja kaip kitos medienos rūšys, nes yra apdorotos karščiu, tai reiškia, kad tampa itin patvarios, pagerėja matmenų stabilumas ir termoizoliacija.
  • Mediena neturi sakų nes sakai yra „išdeginami” medienos apdorojimo proceso metu.
  • Mediena lengva ir neprilygstama ten, kur tenka atlaikyti didelius temperatūros ir drėgmės pokyčius.
  • Termo medienos lentos puikiai atlaiko neigiamus aplinkos veiksnius, mediena atspari šalčiui.
  • Termiškai apdorota mediena yra ilgaamžė, nes medienoje nebelieka medžiagų, kuriomis maitinasi puvimą sukeliantys grybeliai ir bakterijos.

Termo medienos priežiūra

Jeigu bėgant metams užsinorėsite atnaujinti namelio medienos apdailą, tai tikrai nėra sudėtinga ir nereikalauja daug laiko ir pastangų. Dažniausiai mediena yra atnaujinama, kai medienos spalva nublunka ir praranda savo pirminę išvaizdą. Norint sugrąžinti termo medieną išvaizdą arba palaikyti periodiškai jos būklę, rekomenduojame 1 – 2 kartus per metus medieną impregnuoti alyva, taip suteiksite medienai papildomą apsaugą nuo UV spindulių, žalingų aplinkos veiksnių. Prieš atliekant medienos impregnavimo darbus svarbu pasirinkti tinkamas, kokybiškas priemones. Mediena patartina dengti medžiagomis, kurios geriasi tiesiai į medį ir nepalieka dengiamojo sluoksnio pertekliaus, plėvelės. Impregnuojančią medžiagą reikia tepti tik vienu sluoksniu. Impregnuoti namelio apdailos medienos nepatariama esant karštai dienai, taip pat, kai diena lietinga ar lauke drėgna. Tokios priemonės, kurios ant medienos sudaro plėvelę, pvz. dažai, lakai namelio medinei apdailai netinka. Dėl UV spindulių ar mechaninio poveikio tokios tipo medžiagos sutrūkinėja ir ima luptis.

FLAT mobilus modulinis namelis – pilna termo medienos fasado apdaila

Norime paminėti, kad visų mūsų mobilių modulinių namelių apdailos sprendimų variacijos yra galimos, prisitaikant prie klientų poreikių ir įvertinant galimybes. O kas nori įsigyti mobilų namelį tik su pilna termo medienos apdaila, yra siūlomas mūsų naujausias sprendimas –  FLAT mobilus modulinis namelis.  Medinė apdaila skirta tiems, kurie nori jaukesnio ir šiltesnio namelio dizaino. FLAT namelio fasado termo medienos apdaila ne tik gražiai atrodo, bet ir gali būti puikiai priderinama prie jūsų sklypo eksterjero. Šio namelio modelio pritaikymo galimybės yra labai plačios. Namelio segmentų jungimas tarpusavyje įvairiomis kryptimis leidžia sukurti įvairiausias erdves. Namelių segmentų jungimas galimas į I, U ar L formos raides ar kvadratą su vidiniu kiemu. Taip pat, namelio priekyje gali būti 1 m prailginimas su pastoge – mini terasa, į kurią galima išeiti per atsidarantį vitrininį langą rytiniam kavos puodeliui. FLAT namelius galima naudoti kaip daugiabučius, tarp jų įrengiant terasą su pergolą. Pagal poreikį visada galima prijungti didesnę terasą, ar net pastatyti ją aplink visa namelį. Šis namelis tinkamas pasirinkimas žmonėms, kurie nori didesnės kvadratūros mobilaus namelio.

Kiti straipsniai