,,MM Statyba“ komanda dirba ištisus metus įgyvendindama visus klientų užsakymus. Žiemos metu mes taip pat intensyviai statome namelius ir juos pristatome klientams, todėl drąsiai kreipkitės, kad galėtume įgyvendinti jūsų norus ir laiku pastatyti svajonių namelį.

Kodėl verta užsisakyti namelius dar šiais metais?

Norime priminti, kad šiuo metu yra palankiausias metas užsisakyti namelius nes jau nuo sausio mėnesio prasidės intensyvus užsakymai pavasario sezonui. Gaudami išankstinius užsakymus mes galime planuotis laiką ir paruošti mobilų namelį jūsų nurodytai datai. Suspėkite pasinaudoti gruodžio mėnesio nuolaidomis. Nuolaidos pritaikomos atsižvelgianti į namelio dydį ir modelį. Iki sausio 1 dienos kreipkitės į mūsų pardavimų skyriaus administraciją, kuri paruoš tinkamiausią pasiūlymą jums.

Kokiai paskirčiai ,,MM Statyba“ nameliai yra tinkami, kokie modeliai populiariausi?

Visi žino, kad modulinis mobilus namelis tinka ne tik poilsiui, praleidžiant laisvalaikį sodyboje, bet ir nuolatiniam gyvenimui. Mobilus namelis yra puikiai pritaikytas gyventi vasaros ir žiemos sezonams. Tai puiki alternatyva žmonėms, kurie nenori laukti ne vienerius metus kol bus pastatytas planuojamas namas. Šiuo metu populiariausi namelių pasirinkimai yra MIDIS ir MAXIS modeliai. Mobilus namelis į jūsų sklypą gali būti pristatomas vos per keletą dienų, turime platų asortimentą jau pagamintų MINIS ir MIDIS namelių, todėl nereikės laukti 3 mėn. gamybos termino. Pandeminiu laikotarpiu teko daugybę veiklų perkelti į nuotolį darbą, todėl papildomų erdvių poreikis namuose išaugo kur kas labiau. Dėl šios priežasties, jaučiant papildomų patalpų stoką, ir atsižvelgus į šių namelių privalumus, žmonės pradėjo svarstyti apie mobilių namelių pritaikymą kitokiems poreikiams. Todėl tai gali būti puikus pasirinkimas: darbui, sandėliavimui, vaikų žaidimų erdvei, laisvalaikio praleidimui ar kt. Taip pat, MINIS modelio nameliai tapo puikiu pasirinkimu pirties erdvei.

Kokie mobilių namelių privalumai ir svarbiausi aspektai?

Pirmiausia norime pabrėžti, kad juos galima jungti tarpusavyje, taip išgaunant didesnį vidaus plotą. Gali būti transportuojami. Nameliai yra tinkami vasaros – žiemos sezonui pastoviam gyvenimui ar laisvalaikiui. Nameliai statomi užtikrinant šilumos energetinį efektyvumą. Jie yra išskirtinio dizaino. Naudojamos tik kokybiškos medžiagos: aliuminio profilio langai, Classic skarda, termo medienos apdaila, kuri sukuria gražų namelio išorės vizualą. Nameliams nereikia statybos leidimo. Jie gali būti statomi ant gręžtinių cinkuoto metalo sriegiamų polių, kas užtikrina jų laikinos statybos apibrėžtumą. Namelių konstrukcija patikima ir ilgaamžiška, atitinka įprastą statybą tačiau šie nameliai kainuoja žymiai mažiau, tai yra ekonomiškas sprendimas, todėl šiai dienai jie yra tokie populiarūs rinkoje. Tai gali būti geriausias jūsų pasirinkimas.

Kokios mobilių namelių įsigijimo sąlygos?

Prieš įsigyjant namelį pirmiausia klientas išreiškia savo poreikį, kokio namelio jis norėtų, tada mes atsiunčiame komercinį pasiūlymą – užsakymo lapą. Klientui patvirtinus yra atliekamas užsakymas. Taip pat, atliekamas avansinis mokėjimas. Avansinio mokėjimo suma priklauso nuo namelio dydžio, vienam modeliui apytiksliai 2500 Eur, gavus apmokėjimą pradedama gamyba. Namelio gamybos terminas  trunka 3 mėnesius. Į namelio kaina nėra įskaičiuotas transportavimas. Transportavimu ,,MM Statyba“ padedame pasirūpinti, tačiau klientas pats atsiskaito transporto įmonei už paslaugas. Jeigu klientas turi pageidavimų, kuriuos mes galėtume įgyvendinti, mes visada kalbamės ir tariamės ką galėtume pakeisti, tačiau, kad tai neįtakotų namelio konstrukcijos dizaino. Visada atsižvelgiame į namelio konstrukciją, stilistiką, kad mūsų gaminami nameliai po atliktų pakeitimų vis tiek išliktų atpažįstami ir nenukentėtų jų dizainas.

Pavasaris – tai metas kada klientai jau tikisi turėti pastatytą namelį savo sklype, todėl užsakymo laikas tinkamiausias jau dabar, kad laiku galėtumėte džiaugtis nameliu. Jeigu namelis užsakomas be dalines apdailos tai jūs dar turėsite pakankamai laiko atsilikti visus įrengimo darbus. Kad būtų užbaigta namelio apdaila, reikia išsirinkti ir susidėti grindis, vidines duris pagal išplanavimą, jungtukus, rozetes, šviestuvus, įsirengti vonios kambarį bei susidėti baldus, buitinę techniką. Pagal poreikį įsirengti šildymo sprendimą. Atsilikę visus darbus laiku gyvenama ar laisvalaikio erdve drąsiai galėsite džiaugtis jau šiltuoju metų sezonu.

Kviečiame registruotis konsultacijai, namelių apžiūrai, kurios metu galėsime atsakyti į Jums rūpimus aktualius klausimus. Susisiekite tel. 8 6 45 50 965 arba el. paštu info@mmstatyba.lt 

Kiti straipsniai