,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Kodėl mobilus modulinis namelis yra puikus pasirinkimas?

Moduliniai nameliai tampa vis populiaresniu pasirinkimu asmenims, ieškantiems tiek gyvenamosios, tiek poilsio paskirties būsto. Šie universalūs statiniai, pasižymi keletu privalumų, dėl kurių yra itin pageidaujami rinkoje. Visu pirma, jiems nėra reikalingi statybos leidimai, tad itin supaprastėja visas statybos procesas. Be to, moduliniai nameliai pasižymi mobilumu, todėl prireikus ar norint pakeisti namelio vietą, jį galima lengvai transportuoti. Be to, šie nameliai garsėja greitu statybos terminu ir galimybę pritaikyti pagal kliento poreikius. Tai leidžia klientams susikurti unikalią gyvenamąją erdvę, puikiai atitinkančią jų individualius poreikius ir skonį.

Ar yra mobilaus modulinio namelio modifikacijų, kurios nieko nekainuoja?

Įprastai manoma, kad papildomi modulinio namelio pakeitimai kainuoja itin brangiai, tačiau ,,MM Statyba“ geba pasiūlyti labai didelį lankstumą ir prieinamumą. Kiekvieno modulinio namelio užsakymą pritaikome pagal konkrečius klientų poreikius, bet visada išlaikome bendrą namo dizainą bei atpažįstamumą rinkoje. Tai reiškia, kad tam tikrus pakeitimus galima atlikti nepadarant jokios įtakos kainai, tokiu atveju klientams suteikiama laisvė patiems pasirinkti savo namo išvaizdą. Šiame straipsnyje panagrinėsime keletą įmanomų modifikacijų tipų, kuriuos galima pasirinkti individualiai, nepatiriant papildomų išlaidų.

Vienas iš išskirtinių mobilių modulinių namų privalumų yra tas, kad vidaus išplanavimas neturi įtakos kainai. Suprantame, kad kiekvienas klientas turi unikalių pageidavimų ir reikalavimų, todėl siekiame padėti jam susikurti tobulą gyvenamąją erdvę. Mūsų ekspertų komanda glaudžiai bendradarbiauja su klientais, kad efektyviai suplanuotų vidaus erdvę ir parinktų tinkamiausius išplanavimo variantus. Be to, klientai gali laisvai pasirinkti skirtingą durų padėtį ir langų išdėstymą, taip dar labiau padidindami pritaikymo galimybes.

Modulinio namo fasadui siūlomi keli skirtingi nemokami variantai

Kalbant apie medžiagas, kurios naudojamos mobilių modulinių namelių fasadui, taip pat siūlomos nemokamos modifikacijos. Standartiškai namelių fasadų apdaila susideda iš ,,Classic“ skardos bei termo medienos apdailos. Jei klientas pageidauja, galime keisti šį standartinį variantą tik į termo medienos apdailą, stogui naudojant ,,Classic“ skardą. Tokio tipo fasado apdailai būtų reikalinga lietaus sistema (kitaip nei ,,Classic“ skardos apdailos atveju), kad būtų užtikrintas tinkamas funkcionalumas. Pagal stogo šlaitą yra įrengiama lietaus vandens sistemą, įskaitant ir latakus.

Klientui pageidaujant, namelio fasado apdailai taip pat galima derinti skirtingus elementus, taip sukuriant išskirtinį modulinio namelio dizainą.

Mobilių modulinių namelių izoliacija ir karkasinės pertvaros yra pritaikomos individualiai

Apšiltinimas ir interjero dizainas atlieka lemiamą vaidmenį kuriant patogią ir estetišką gyvenamąją erdvę. Dėl šios priežasties mes visada siūlome lanksčiai keisti ir pritaikyti izoliaciją bei karkasines pertvaras pagal konkrečius klientų poreikius ir išplanavimą. Pertvaras galima pritaikyti prie individualių reikalavimų, užtikrinant vientisą interjero erdvių integraciją. Be to, klientai gali pasirinkti, ar į namo projektą įtraukti vieną ar kelias antresoles. Šios detalės gali būti įrengiamos virš kambarių, o gyvenamajai aplinkai suteikia daug išskirtinumo.

Visa tai tik dar kartą įrodo, kad egzistuoja daugybė namelio modifikacijų, kurios nedaro įtakos namelio kainai. Mes nuolat stengiamės suteikti savo klientams maksimalią laisvę pasirinkti norimą namelio išvaizdą ir konfigūraciją be jokių papildomų išlaidų. Svarbu pažymėti, kad šios modifikacijos neveikia esminių namelio elementų, tokių kaip konstrukcija, izoliacija ar medžiagos.

Kiti straipsniai