Šiai dienai vis populiarėjantis LONG namelių pasirinkimas yra mėgiamas vis daugiau žmonių. Tai yra labai aktualus sprendimas nes visi nori turėti ne tik šiuolaikišką, kompaktišką ir funkcionalų mobilų namelį bet ir kuo daugiau erdvės namelio viduje. Būtent tokį variantą gali pasiūlyti ,,MM Statyba“. Užtikriname, kad mūsų statomi nameliai visapusiškai pateisins jūsų lūkesčius, o svarbiausia, kad įgyvendindami savo svajonę, galėsite pasirinkti labiausiai tinkantį namelio išplanavimą ir vidų įsirengti pagal save.

,,MM Statyba“ mobilių namelių privalumai:

  • Nereikia pamatų, užtenka įsriegiamų metalinių polių arba blokelių.
  • Nereikia statybos leidimų.
  • Parduodamas pilnai surinktas.
  • Nameliai tinkami gyventi žiemos sezonu.
  • Modernaus stiliaus apdaila.
  • Kiekvienas namelio modelis galimas dviejų dydžių – 6,05 ir 7,05 m ilgio.
  • Mobilus namelis pristatomas tiesiai į jūsų pasirinktą vietą.
  • Galima pasirinktinai dalinė vidaus apdaila.

Visiems, kurie ieško didesnio namelio sprendimo, galime pasiūlyti keturis namelių modelius (MINIS; MIDIS; MAXIS; FLAT), kurie gali būti prailginti į LONG versiją. Namelio konstrukcija keičiasi tik tiek, jog namelis yra prailginamas 1 metru. Konstrukcijai, stabilumui, transportavimui prailginimas įtakos neturi, tačiau jūs galėsite džiaugtis geresniu sprendimu.

Populiariausi prailginti namelių pasirinkimai šiomis dienomis:

~ 50 m2 MAXIS LONG su antresolėmis – tai du sujungti nameliai, kurių matmenys 7,10 m x 3,50 m x 3,00 m. Modernus mobilus karkasinis namelis, kuris turi išskirtinai daug erdvės ir gali patenkinti šeimos poreikius. Namelyje gali būti viskas ko reikia! Net 4 miegamieji ar kito tipo kambariai, virtuvė sujungta su svetaine ir WC kambarys.

~ 25 m2 MIDIS LONG namelis su antresole – 7,05 m x 3,60 m x 3,83 m mobilus karkasinis namelis, kuriame taip pat pagal pasirinktą vidaus išplanavimą tilps ne tik sofa/lova su televizoriaus staliuku, virtuvė, spinta, atskiras miegamojo kambarys bei vonios kambarys, bet taip pat pirtelė, drabužinė ar darbo kambarys. Šio namelio išskirtinumas – aukštos lubos, antresolė, kurioje galite įsirengti miegamąjį, darbo kambarį ar poilsio zoną.

Mums labai svarbu pasiūlyti savo klientams kuo daugiau naujovių ir papildomų sprendimų, kurie atitiktų kiekvieno lūkesčius. Jeigu jus sudomino prailginta namelių versija, nedvejokite ir susisiekite su mūsų komanda.

Kviečiame registruotis konsultacijai, namelių apžiūrai, kurios metu galėsime atsakyti į Jums rūpimus aktualius klausimus. Susisiekite tel. 8 6 45 50 965 arba el. paštu info@mmstatyba.lt 

Kiti straipsniai