Pirmiausias ir pagrindinis aspektas, į kurį turėtų kiekvienas klientas atsižvelgti, tai planuojamas biudžetas mobilaus namelio įsigijimui. Mobilių namelių kaina yra nedidelė, lyginant su būtų ar namų statybos kainomis. Tai yra viena iš pigesnių alternatyvų žmonėms, kurie nenori imti paskolų ir turėti ilgalaikių įsipareigojimų. Taip pat, kurie nori sutaupyti statybos leidimams, dokumentacijai. Nors šių namelių kaina yra nedidelė, tačiau įvairios statybos technologijos ir medžiagos padėjo surasti sprendimą, kuris nenusileidžia kokybės ir tvirtumo specifikacijomis, lyginant su kitokios statybos mobiliais namais.

Mobilių karkasinių namų pranašumai

  • Gali būti transportuojami (atsižvelgiant į matmenis, svorį, konstrukciją).
  • Greitai pastatomi.
  • Šiuolaikiškas, modernus dizainas.
  • Ilgaamžiškumas.
  • Kaina. Karkasiniai namai yra ženkliai pigesni nei standartinės statybos namai.
  • Nereikalingas statybos leidimas.
  • Pritaikymo galimybės labai plačios. Galite susikurti gyvenamą erdvę ar panaudoti namelį įsirengiant pirties zoną, laisvalaikio, sporto, sandėliavimo ar kita.

Svarstant apie namelio įsigijimą, svarbu atsižvelgti į mobilaus namelio transportavimo aspektą. Pirmiausia klientas turėtų įvertinti ar namelis pagal nurodytus matmenis gali būti transportuojamas į nurodytą sklypą. Mūsų mobilūs nameliai yra statomi ,,MM Statybos“ aikštelėje ir tik įgyvendinus pilną užsakymą yra pervežamas į kliento sklypą. Pasitaiko atvejų, kai klientai tinkamai neįvertina aplinkos ir  situacijos, todėl namelis negali būti transportuojamas į nurodytą vietą.

Tokiu atveju, įvertinus visas aplinkybes, nusprendžiame, namelio statybą vykdyti kliento sklype arba atitinkamai paruošti vietą, kad būtų galima įvežti namelį. Pavyzdžiui,  perkelti tvorą, apgenėti gyvatvores, medžius, apgalvoti kitokį privažiavimo maršrutą. Transporto priemonė, kuria yra transportuojamas namelis turi fiskarą- manipuliatorių, kurio dėka namelis iš statybos aikštelės užkeliamas ant platformos ir transportuojamas pas klientą į sklypą, taip pat tokiu pačiu principu yra nukeliamas ant pasiruošto pagrindo. Namelis gali būti nukeliamas su manipuliatoriumi 10 m atstumu, todėl šita aspektą, taip pat reikėtų įvertinti, kitu atveju, jeigu reikalinga namelį perkelti daugiau nei 10 metrų reikia apgalvoti kitus sprendimus. Įvertinus situaciją galima samdyti papildoma transportą, kuris nukelia atvežtą namelį nuo transporto priemonės.

Visi mūsų statomi moduliniai karkasiniai nameliai yra priskiriami mobiliai – kilnojamai statybai, kuriems yra nereikalingas statybos leidimas. Taip atsiranda galimybė tokią statybą statyti prie vandens telkinių leistinose vietose, sodybose, žemės ūkio paskirties žemėje ir kituose įvairiuose sklypuose. Tačiau, pravartu tiksliai išsiaiškinti ar numatytame sklype, kur norite pasistatyti mobilų namelį, tikrai nėra taikomi jokie išskirtiniai ribojimai. Visada reikia atsižvelgti į sklypų unikalumą ir jeigu tai yra išskirtinės reikšmės sklypas, pavyzdžiui regioninis parkas ar turintis apsaugos zonas sklypas, tuomet reikia išsiaiškinti jiems pritaikomus ribojimus, konkrečiam sklypui, kad nekiltų problemų ateityje.

Primename, kad statybos leidimų nereikia užmiestyje iki 80 m2, mieste iki 50 m2. Yra leistina statyti kilnojamą statinį, tokį kaip mobilų namelį, kuris gali būti bet kada transportuojamas ir perkeliamas į kitą vietą nepriklausomai ar yra įrengtas ar ne. Norint sužinoti ar jūsų nuosavame sklype ir planuojamam statiniui nėra nereikalingas statybos leidimas, rekomenduojame kreiptis į Lietuvos respublikos Aplinkos ministeriją, kuri suteiks visą reikalingą informaciją.

Kad atitiktų kilnojamos statybos reikalavimus mobilūs moduliniai nameliai dažniausiai yra statomi ant įsriegiamų metalinių polių, blokelių, kas yra labai ekonomiška. Jiems nereikalingi lieti pamatai, nors šie nameliai taip pat gali būti pritaikyti ilgalaikei statybai.

Taip pat, reikia įsivertinti ar yra sklype numatytos komunikacijos: elektra, santechnika. Prieš įsigyjant ir pastatant mobilų namelį nėra skirtumo, kada bus atvestos komunikacijos. Viskas gali būti atlikta po namelio pastatymo. Nes komunikacijos turi būti atvestos iki namelio pasirinktos pastatymo vietos, kad atėjus laikui galėtumėte viską pajungti. 

Įsivertinus visus aspektus galima dairytis atitinkamo mobilaus namelio sprendimo. Šiuo metu tokio tipo nameliai yra labai populiarus sprendimas. Rinka gali pasiūlyti įvairių moduliniu namelių, tačiau ne visada kaina apibrėžia vienodus statybos niuansus, technologijas, naudojamas medžiagas ir namelio konstrukciją, dizainą. Dažnu atveju kainos ir kokybes santykis atitinka. Bet pasirinkdami pigesnį variantą, nereiškia, kad klientas gaus tą patį, nei pasirenkant šiek tiek brangesnį. Kokybė reikalauja išlaidų. Norint namelio su kokybiškomis ir ilgaamžiškomis medžiagomis nesitikėkite namelio už mažiausią kainą.

,,MM Statyba“ komanda ne vienerius metus tobulino ir rinko geriausius ir tinkamiausius sprendimus mobiliems nameliams. Pagerinimo sprendimus taikome iki šiol, kad klientui galėtume už tą pačią kainą pasiūlyti vis geresnius sprendimus. Naudojamos atrinktos kokybiškos medžiagos pasižymi geriausiomis savybėmis, kurios užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą. Mūsų nameliai pasižymi savitu dizainu, apdaila, kuri atrodo išskirtinai, todėl ir rinkoje yra labai populiarūs. Norime pabrėžti, kad namelius galima jungti tarpusavyje įvairiomis kryptimis, taip išgaunant didesnį vidaus plotą. Yra tinkami vasaros – žiemos sezonui, pastoviam gyvenimui ar laisvalaikiui. Nameliai statomi užtikrinant šilumos energetinį efektyvumą. Naudojamos tik kokybiškos medžiagos: aliuminio profilio langai, Classic skarda, termo medienos apdaila.

Nuo ko pradėti norint susisiekti dėl konsultacijos?

Nusprendus įsigyti nameli vertėtų susitarti dėl susitikimo ,,MM Statybos“ statybos aikštelėje, kad galėtumėte įvertinti namelio konstrukciją, privalumus, dydį, vidaus erdves, galimus papildomus sprendimus. Pažiūrėti kokios medžiagos naudojamos namelių statybai, technologijos. Klientai priimami individualiai konsultacijai, kurios metu aptariami visi niuansai, atsakoma į visus rūpimus klausimus. Prireikus suformuojamas komercinis pasiūlymas jūsų vertinimui. Namelio gamybos terminas užtrunka 3 mėnesius, nepriklausomai nuo užsakymo užbaigtumo ar namelių kiekio.

Susisiekite su mūsų konsultantu nurodytais kontaktais ir užsiregistruokite susitikimui statybų aikštelėje Kaune. www.mmstatyba.lt I info@mmstatyba.lt I 8 645 50 965

STATYBŲ AIKŠTELĖ KAUNE https://bit.ly/3Qa5Ey0

Kiti straipsniai