Modulinis namas, kas tai?

Tai greitai pastatomi, įvairiai pritaikomi nameliai, kurių segmentai gali būti jungiami tarpusavyje įvairiomis kryptimis, pagal poreikį prijungiant daugiau segmentų. Jie gali būti skirti: gyvenamam namui, sodo nameliui, pirčiai, darbo erdvei ar galbūt kaip sandėliukas daiktams susidėti. Jų dydis gali būti nuo 21 m2 ir siekti net iki 80 m2 leistino ploto, jeigu statinys statomas be statybos leidimo, taip pat atsižvelgiant, kokia vietovė tai bus, užmiestis ar miestas. Tokio tipo namų statyba sulaukia vis didesnio susidomėjimo ir populiarumo, nes tai yra puiki alternatyva įprastai statybai.

,,MM Statyba“ gali pasiūlyti įvairių modelių modulinius namelius (MINIS; MIDIS; MAXIS; FLAT), kurių kvadratūra gali būti nuo 21 iki 64 m2 ir daugiau. Visiems, kurie ieško didesnio namelio sprendimo, galime pasiūlyti visų namelių prailgintas versijas LONG. Namelio konstrukcija keičiasi tik tiek, jog namelis yra prailginamas 1 metru. Konstrukcijai, stabilumui, transportavimui prailginimas įtakos neturi, tačiau jūs galėsite džiaugtis geresniu sprendimu. Taip pat nameliai gali būti jungiami tarpusavyje taip išgaunat reikiamą -norimą plotą.

Kaip atliekamas namelių sujungimas?

Visi mūsų statomi nameliai gali būti sujungiami tarpusavyje, nepriklausomai skirtingo ar vienodo dydžio jie yra. Geriausias namelių jungimas vyksta jungiant MAXIS / MAXIS LONG ar FLAT / FLAT LONG namelius. Modulinius namelius galima jungti tiek per plotį, tiek per ilgį. Svarbiausia, kad nameliai susijungtų per angas, t.y. duris, langus. Šie namelių modeliai yra labiausiai tinkami jungimui nes tada nesusiformuoja tarpas lietui, sniegui kauptis, nereikia galvoti apie papildomus sprendimus, susiformuoja gražus stogo nuožulnumas ir jungimas vyksta technologiškai geriau.

Mums labai svarbu pasiūlyti savo klientams kuo daugiau naujovių ir papildomų sprendimų, kurie atitiktų kiekvieno lūkesčius. Pavyzdžiui, jeigu nutarėte pasirinkti MAXIS namelį bet galvojate, kad svetainėje gali jums pritrūkti erdvės, visada galime pasiūlyti vieną segmentą gaminti 6 m, o kitą 7 m ilgio arba prailginti segmentus net iki 8 ar 9 metrų. Taip pat, atsižvelgiant į sklypo reljefą, landšaftą, galime pasiūlyti standartinę namelio statymo poziciją keisti į reikiamą. Galime pakeisti langų, durų pozicijas ir kryptis.

Galime pasidžiaugti, kad mūsų namelių asortimente yra ne vienas namelių modelis, kuris nepalieka abejingų, tačiau atsižvelgiant į šiandieninius klientų norus MAXIS ir MIDIS bei jų prailgintos LONG versijos yra populiariausios ir sulaukiančios didelio susidomėjimo. Šie nameliai puikiai tinka klientams, kurie pageidauja didesnės erdvės. Segmentų galima prijungti tiek kiek norima, kol bus išpildyta norima namelio kvadratūra.

MAXIS / MAXIS LONG mobilus modulinis namelis

Tai yra du sujungti nameliai su antresolėmis, kurie gali būti iki 64 m2. Namelių matmenys gali būti 6,05 m x 3,60 arba 7,05 x 3,60. Modernus mobilus karkasinis namelis, kurio sprendimas pasiūlo išskirtinai daug erdvės ir gali patenkinti šeimos poreikius. Namelyje gali būti viskas ko reikia! Net 4 miegamieji ar kito tipo kambariai, virtuvė sujungta su svetaine ir WC kambarys.

 • Langai – juodos spalvos aliuminio profilio.
 • Apšiltinimas – poliuretano putomis.
 • Lauko apdaila – termo mediena ir antracito -juodos spalvos skarda Classic.
 • Namelis sujungiamas pas klientą sklype.
 • Galima dalinė vidaus apdaila, polių įrengimas.
 • Tinkamas gyventi žiemą ir vasarą.

MAXIS / MAXIS LONG namelio vidaus išplanavimą klientas gali pasirinkti iš mūsų siūlomų variantų ar susiplanuoti pagal savo poreikį, priklausomai nuo to kiek segmentų bus sujungta. Namelio įrengimo standartas yra be vidaus apdailos. Tai reiškia, kad namelis yra apšiltintas, atlikta išorės apdaila, padaromos karkasinės pertvaros, tačiau elektros instaliacijos, santechnikos darbai ir vidaus apdaila neatlikta. Siūlydami standartinį variantą be vidaus apdailos, suteikiame klientui galimybę namelį įsirengti pagal savo poreikius. Tačiau, jei klientas pageidauja, dalinę apdailą gali atlikti ir mūsų specialistų komanda.

Modulinis namelis FLAT / FLAT LONG

Šio namelio pritaikymo galimybės yra labai plačios. Namelio segmentų jungimas galimas įvairiomis kryptimis leidžia sukurti įvairiausias erdves. FLAT namelius galima naudoti kaip daugiabučius, tarp jų įrengiant terasą su pergola. Taip pat, sujungti namelių segmentus U formos raide ir įsirengti didelį gyvenamąjį namą su vidiniu kiemu. Pagal poreikį visada galima prijungti didesnę terasą, ar net pastatyti ją aplink visa namelį.

FLAT namelio privalumai:

 • Dėl neribotų konstrukcijos galimybių galimas namelių segmentų jungimas į I, U ar L formos raides ar kvadratą su vidiniu kiemu.
 • Segmentų galima užsisakyti tiek kiek bus norima.
 • Galima rinktis namelį su daline apdaila ar be jos.
 • Vieno namelio segmento ilgis gali būti 6,05 arba prailginta versija (LONG) 7,05 m
 • Namelis gali turėti 1 m prailginimą su pastoge.

Turite daugiau klausimų? O gal norite namelius apžiūrėti gyvai konsultacijos metu? Susisiekite 8 645 50 965

Kiti straipsniai