Mūsų statomi ir parduodami MOBILŪS KARKASINIAI NAMELIAI yra be vidaus apdailos. Namelių standartas – pilna išorės apdaila, vidaus apšiltinimas poliuretano putomis ir karkasinės pertvaros pagal pasirinktą vidaus išplanavimą.Papildomai galime pasiūlyti įrengti elektros instaliaciją, išvedžioti santechnikos vamzdžius, namelio vidų iškalti OSB, gipso plokštėmis ar medinėmis lentelėmis.

Siūlydami namelio standartą be vidaus apdailos, instaliacijos paruošimo, norime klientams suteikti galimybę įsirengti namus pagal savo poreikius ir reikalavimus.

Namelių išorės apdaila

Mobilių namelių karkasas yra dengiamas specialiomis izoliacinėmis plėvelėmis, kurios apsaugo medinę konstrukciją ir apšiltinimo medžiagą nuo vandens ir vėjo. Kam reikalingos šios plėvelės? Izoliacinės plėvelės – privalomas elementas namo sandarumui užtikrinti. Izoliacinė priemonė nuo vandens, garų padeda apsaugoti apšiltinimo medžiagas, sustabdo medžiagų irimą, pelėsio ir grybelių riziką. Natūralios kilmės statybinės konstrukcijos išskiria drėgmę, todėl tas yra labai aktualu. Viena svarbesnių – taip pat vėjo izoliacinė plėvelė, kuri apsaugo būstą nuo nekontroliuojamų vėjo gūsių ir greito šilumos į aplinką atidavimo. Taip šildymo sąnaudas galima sumažinti net iki 10-15 proc.

Išskirtinę ir modernią išvaizdą nameliui suteikia termo medienos ir ,,Classic“  skarda. Namelio apdailai iš pradžių buvo pasirinkta pilkos spalvos ,,Classic“  skarda, tačiau atsižvelgus į klientų poreikius  prie juodos spalvos dviejų paketų aliuminio profilio langų priderinome ir juodos spalvos vokišką skardą, kuri pasižymi ilgaamžiškumu, gražiu reljefu ir kokybe. Klasikinė stogo danga dažnai naudojama kur yra svarbu išlaikyti autentišką stilių. Tai danga, kuri net ir bėgant metams išlieka stilinga. ,,Classic“  skarda tiekiama reikiamo ilgio lakštais, todėl tai – puikus pasirinkimas, kai reikia stilingos, greitai ir paprastai montuojamos dangos.  Taigi, pasirinkę mobilų namelį su,,Classic“  skardos apdaila, galėsite būti tikri, kad įsigijote ne tik ilgaamžį sprendimą, bet ir stilingą variantą, kuris nepavaldus laikui.

Namelio apdaiai pasirinkti juodos spalvos aliuminio profilio dviejų pakeltų langai, kurie yra ne tik kokybiški, ilgaamžiai, bet ir puikiai dera prie namo fasado, atrodo išskirtinai ir moderniai.

Namelio vidus

Namelio vidus yra apšiltintas poliuretano putomis ir pagal kiekvieno kliento pageidavimą ar pasirinktą, mūsų siūlomą vidaus išplanavimą, padarome karkasines pertvaras namelio vaidaus apdailai, kambarių įrengimui.

Klientu pageidaujant, papildomai galime atlikti dalinę apdailą, į kurią įeina:

  • Elektros laidų išvedžiojimas, įvado lauke išvedimas
  • Santechnikos vamzdžių išvedžiojimas, pajungimai
  • Vidaus apdaila OSB, gimpso plokštėmis arba medinėmis lentelėmis

Vienas geriausių sprendimų mobilių karkasinių namelių rinkoje, gali būti jūsų.  Visada mielai kviečiame mobilius namelius apžiūrėti Kaune, adresu Varnėnų g. 2 Ražiškiai, Kaunas LT-53278, jums patogiu metu, o prireikus išsamios informacijos konsultacijos ar komercinio pasiūlymo, susisiekti tel. tel. 8 645 50 965 arba el. p. info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai