,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Mobilūs moduliniai nameliai tampa vis populiaresni visame pasaulyje

Nameliai dažniausiai pastatomi aikštelėje, o tuomet transportuojami į kliento pasirinktą vietą. Susidarius tam tikroms sąlygoms, yra galimybė namelį statyti kliento sklype. Šis mobilumas modulinius namus daro paklausius rinkoje – kasdien vis labiau skubančiame pasaulyje pravartu turėti namus, kurie gali būti perkelti į kitą vietą.

Naujas modelis – FOREST 3

Didėjant paklausai, didiname ir siūlomų namelių asortimentą. Naujausiame modulinių namelių segmente atsirado naujas modelis – FOREST 3. Namas yra L formos iš dviejų sujungtų vienodo dydžio segmentų. Vieno segmento matmenys ~ 7,50 m x 3,80 m x 3,00 / 3,30 m, bendras modulinio namo plotas apie 50 m2.

Namelio išskirtinės savybės

Šio namelio išskirtinumas – skirtinguose moduliuose naudojama skirtinga apdaila – termo medienos fasado apdaila ir Classic skardos apdaila. Skirtingos tekstūros ir spalvos sukuria modernią bei šiuolaikišką namelio išvaizdą, kuri šiuo metu yra itin paklausi.

Techniniai FOREST 3 duomenys

  • Mobilus modulinis namelis  – karkasinis, medinis.
  • Namo fasadas – Classic skarda, termo medienos apdaila
  • Grindų danga – dviejų aukštų medinis karkasas.
  • Namelio dugnas impregnuotas specialiomis medžiagomis nuo drėgmės.
  • Prilydoma stogo danga, lietaus nubėgimo sistema.
  • Langai – juodos spalvos aliuminio profilio, dviejų stiklų.
  • Apšiltinimas – poliuretano putomis apie 10 cm sluoksniu – sienos ir lubos. Grindys apšiltinamos apie 15 cm.
  • Tinkamas gyventi tiek žiemą, tiek vasarą, skiriasi tik apšiltinimo sluoksnis/ medžiaga.
  • Namelis pilnai pastatomas statybos aikštelėje ir transportuojamas pas klientą į sklypą, sklype atliekami montavimo darbai.
  • Papildomai galima dalinė vidaus apdaila, sraigtinių polių montavimas ar kiti sprendimai pagal kliento poreikį.

Namelio kaina ir įsigijimo galimybės

Mobilus modulinis namelis FOREST 3 kainuoja 30 000 Eur. be PVM.Jeigu namelis nebuvo planuose, tad jam finansiškai nebuvo ruoštasi, klientai gali pasinaudoti kredito paslauga. Mobiliems moduliniams nameliams yra suteikiama vartojimo paskola iki 20-30 tūkstančių eurų. MM Statyba bendradarbiauja su BigBank kredito įstaiga bei Raseinių kredito unija. Šios įstaigos siūlo itin geras sąlygas įsigyjant mobilų namelį su paskola.

Savo galimybes gauti vartojimo paskolą galite pasitikrinti https://issimoketinai.bigbank.lt/?mmstatyba

Modifikacijos ir vidaus apdaila

Mobiliame moduliniame namelyje galima keisti langų ir durų pozicijas ar montuoti papildomus langus. Standartinis namelio variantas parduodamas be vidaus apdailos, tačiau esant poreikiui šią paslaugą galime suteikti. Taip pat esant poreikiui, galima didinti apšiltinimo sluoksnį bei pasirinkti apšiltinimo medžiagas.

Kas yra vidaus dalinė apdaila? Elektros laidų, santechnikos vamzdžių išvedžiojimas, OSB juodgrindžių sudėjimas, sienų lubų apkalimas medinėmis lentelėmis/OSB/gipsu ar kita. Esant poreikiui, šią paslaugą atliekame už papildomus mokesčius.

Namelių apžiūra

Mobilius modulinius namelius galite apžiūrėti statybų aikštelėje Kaune, tačiau būtina iš anksto susitarti dėl konsultacijos laiko.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai