Karkasiniai namai – nėra nauja namų statybos tendencija. Skandinavijos šalyse tai itin populiari alternatyva tradiciniams, mūrinės statybos namams. Įvairios statybos technologijos ir medžiagos padėjo surasti atitikmenį -sprendimą, kuris nenusileidžia kokybės ir tvirtumo specifikacijomis.

Karkasiniai namai lengvai gali būti pastatomi kaip mobilūs -transportuojami. Toks namas gali būti statomas ant šaligatvio plytelių, sukeltų viena ant kitos, gręžtinių ar betonuojamų polių, prireikus ir ant pamatų.

Dėl ko karkasiniai namai įgauna pranašumų lyginat su įprasta statyba?

Kaip ir minėjome, toki namai yra lengvesnės konstrukcijos, gali būti ir transportuojami (atsižvelgiant į matmenis, svorį, konstrukciją).

Pastatomi greitai. Mūsų karkasiniai nameliai pastatomi per 3 mėn. Nuo užsakymo patvirtinimo. Tai labai mažas laiko tarpas, lyginant su kitais statytojais, kurie stato karkasinius ar mūrinius namus.  

Šiuolaikiškas, modernus dizainas. Parinkta medžio rūšis ar kiti apdailos sprendimai taip pat daro įtaką namo dizainui ir jo stiliui. Mūsų namelių apdaila itin mėgiama klientų, nes naudojamos ne tik itin kokybiškos medžiagos, geri technologiniai sprendimai, bet kartu nameliai atrodo išskirtiniai, moderniai.

Ilgaamžiškumas. Kokybiško medžiagos, statyba, gali užtikrinti, kad karkasinis namas tarnaus tikrai ilgai, ne vieną dešimtmetį.

Kaina. Karkasiniai namai yra ženkliai pigesni nei mūriniai, standartinės statybos namai. Todėl ieškant tikrai gero, optimalaus sprendimo, tai gali būti geriausias pasirinkimas.

Kiti straipsniai