,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius!

Nuolat giliname savo žinias, ieškome geriausių namelio statymo sprendimų, naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir su laiku plečiame turimų namelių modelių asortimentą. Nuolat edukuojame savo klientus, nes priimant tokį svarbų žingsnį, kaip mobilaus namelio įsigijimas, norisi būti užtikrintu dėl savo sprendimo. Šiame straipsnyje pasidalinsime, ką būtina žinoti prieš nusprendžiant įsigyti mobilų modulinį namelį.

Nereikalingi statybos leidimai

Mobiliems moduliniams nameliams nereikalingi statybos leidimai, tad pasistatyti tokį namą kainuoja daug mažiau laiko ir pinigų! Nameliai, kaip kilnojama statyba, gali būti statomi bet kokiame sklype, tačiau kiekvienas sklypas gali turėti savitus ribojimus, aplinkos apsaugos zonas, todėl visada raginame klientus pasidomėti esama situacija.

Užmiestyje mobilus modulinis namelis turėtų būti iki 80 m2, o miesto ribose – iki 50 m2.

Galimybė namelį įsigyti su daline apdaila

Namelio standartas yra be dalinės namelio apdailos, bet šią paslaugą mes teikiame. Klientui pasirinkus namelį su daline vidaus apdaila ant grindų karkaso yra sumontuojamos juodgrindės-dvigubas OSB plokštės sluoksnis, kuris yra apie 3mm storio. Į dalinę namelio apdailos paslaugą taip pat įeina lubų ir sienų apdaila pasirinktu variantu. Dažniausiais klientų pasirinkimas yra apdaila medinėmis dailylentėmis. Šis pasirinkimas yra populiariausias, nes atrodo tvarkingai, estetiška, nereikalauja intensyvios priežiūros bei tarnauja ilgus metus.

Klientui pasirinkus dalinę namelio apdailą yra išvedžiojama elektra ir santechnika pasirinktose taškuose. Viso namelio statybos proceso metu vyksta komunikacija su klientu, tad klientui pakeitus nuomonę į pakitimus žiūrime lanksčiai. Jeigu sunku įsivaizduoti, kur turėtų būti santechnikos ir elektros taškai, juos galime numatyti ir vėlesniuose namelio statymo žingsniuose.

Namelis gali būti naudojamas kaip nuolatinė gyvenamoji vieta

Klientai dažnai į mus kreipiasi su išankstine nuomone, kad mobilūs nameliai yra skirti tik laisvalaikio leidimui šiltuoju metų laiku. Stengiamės paneigti šį stereotipą ir edukuoti – nameliuose galima gyventi visais metų laikais. Būtina paminėti, kad pasirinkus pastarąjį variantą, namelį būtina papildomai apšiltinti atvirų porų poliuretanų putų ar vatos sluoksniu. Norint papildomo šilumos šaltinio, namelyje galima įsirengti kondicionierių, krosnelę ar įsigyti elektrinį šildytuvą.

Vis gi, džiaugiamės, kad turime nemažai įgyvendintų projektų, kuriuose laimingai gyvenama visus metus!

Namelis gali būti modifikuojamas

Savo klientams stengiamės pasiūlyti kuo įmanoma didesnį lankstumą projektuojant savo svajonių namą. Suteikiame galimybę rinktis skirtingas langų ir durų pozicijas bei pridėti papildomus langus. Modulinių namelių išplanavimas gali būti lankstus ir pritaikytas individualiems klientų poreikiams – galima pasirinkti skirtingų dydžių ir išplanavimo namelius, pridėti papildomos erdvės arba dalinai keisti jų išplanavimą. Šis lankstumas leidžia klientams gauti būstą, kuris atitiks jų viziją.

Svarbiausias procesas – komunikacija

Manome, kad sėkminga komunikacija yra svarbiausias namelio įsigijimo žingsnis, kuris lydi nuo pirmosios konsultacijos iki namelio pastatymo kliento sklype. Savo klientams suteikiame visą įmanomą informaciją ir stengiamės įsigilinti net į pačius smulkiausius kliento norus. Manome, kad mobilaus modulinio namelio pirkimas yra labai svarbus žingsnis, tad stengiamės padėti jį žengti tvirtai ir užtikrintai!

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteikiame profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai