,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Kas yra mobilaus modulinio namelio standartas?

Mobilaus modulinio namelio standartą sudaro tam tikro modelio namelis su pilna išorės apdaila, vidaus apšiltinimas poliuretano putomis ir karkasinės pertvaros pagal pasirinktą vidaus išplanavimą. Namelio karkasas sumontuotas iš C24 klasės kalibruotos džiovintos konstrukcinės medienos, o namelio dugne įrengiama smūgiams atspari plokštė. Namelis apjuosiamas difuzine plėvele.

Klientas užsisakydamas standartinį namelio komplektą gauna namelį be vidaus apdailos – be elektros, santechnikos ir vidaus apdailos. Į standartinę namelio kainą neįeina poliai ir transportavimas. Kaina nekinta klientui norint pakeisti durų, langų pozicijas ar pasirinkus individualų namelio vidaus išplanavimą.

Namelio apšiltinimas gyvenimui žiemos metu

Standartinis apšiltinimo sluoksnis yra apie 10 cm atvirų porų poliuretano putomis. Toks variantas parenkamas, kad namelis kvėpuotų ir ventiliuotųsi. Tokio apšiltinimo pilnai užtenka jeigu klientai namelį naudoja laisvalaikiui ar nepastoviam gyvenimui, pavyzdžiui – kaip vasarnamį.

Jeigu klientas perka namelį gyvenimui visus metus, mes siūlome didinti apšiltinimo sluoksnį 5-10 cm vatos ar poliuretano putų. Pastarasis būdas labai sandarina namelį ir suriša visą konstrukciją.

Dalinės namelių apdailos paslauga

Klientas namelį gali užsisakyti su daline apdaila – elektra ir santechnika. Kartu su klientu susideriname pirminį planą ir numatome kokiose taškuose bus įvesti elektros ir santechnikos taškai. Mobiliame moduliniame namelyje yra atliekamas apšiltinimas, grindyse sudedamos dvigubos OSB juodgrindės. Į dalinę apdailą taip pat įeina lubų ir sienų apdaila vertikaliai dailylentėmis. Pasirenkant namelio apdailą medinėmis dailylentėmis galima sukurti estetišką vaizdą jas nubalinus ar impregnavus panaudojant baltą pigmentą.

Galime sumontuoti polius

Polių montavimas yra papildoma paslauga, kuria mes siūlome. Nameliams montuojame cinkuoto metalo įsriegiamus polius, dažniausiai pasirenkama apie 1,20m ilgis, o į žemę įleidžiama apie 1m. Polių ilgis taip pat gali priklausyti ir nuo grunto. Vienam namelio segmentui užtenka apie 15 polių, tad dviejų segmentų nameliams reikalinga apie 30 vienetų polių.

Jeigu klientas nori tvirtesnės konstrukcijos – sklype yra didelis ir purus viršutinis sluoksnis, sklypas vandeningas, smėlingas – tuomet patariame pagalvoti apie betonuojamus polius. Klientas polius gali darytis ir pats, visada pakonsultuojame ir patariame kaip tai atlikti. Betonuojamų polių sąmata yra didesnė, juos išbetonavus jie turi pastovėti bent porą savaičių prieš pastatant mobilų namelį.

Namelių transportavimo paslaugos

Transportavimas yra atskira paslaugą, tad klientas gali rinktis vežėją pats. Esant poreikiui, klientui pasiūlome savo partnerius, kurie užsiima namelių transportavimo paslaugomis. Namelis yra transportuojamas su specialia mašina, kuri pati pasikelia namelį (pakeliama su diržais) ir nukelia jį kliento sklype, todėl standartiniams nameliams pastatyti nieko papildomai samdyti nereikia. Transportavimo kaina priklauso nuo atstumo, reikalingų leidimų ir kitų niuansų – kaina visada aptariama su klientu individualiai.

Prieš įsigyjant namelį būtina nusimatyti ar namelis gali būti transportuojamas į sklypą, jeigu kyla abejonių vežėjas gali atvažiuoti į vietą arba reikia jam atsiųsti nuotraukas pirminiam vaizdui susidaryti ir įvertinti situaciją. Klientui pasakome preliminarią kainą, bet tiksli visada suderinama su vežėju.

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteiksime profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai