Mobilūs karkasiniai nameliai – tai šių dienų naujovė, kuri tampa vis populiaresniu pasirinkimu. Karkasiniai nameliai yra ekonomiškas sprendimas, kuris turi plačias pritaikymo galimybes:  laiko praleidimui sodyboje prie ežero, nuolatiniam gyvenimui, nuomai ir t.t. Klientai patys gali susikurti gyvenamą erdvę, susiplanuoti vidaus išplanavimą, interjerą, kur bus viskas, kas svarbiausia ir reikalingiausia: miegamas kambarys, vonios kambarys, svetainė su virtuve, tamsus kambarėlis ar net darbo kambarys. Taip pat, mobilūs nameliai gali būti panaudojami įsirengiant pirties, laisvalaikio, sporto zoną. Viskas priklauso tik nuo jūsų poreikių, kaip norėtumėte susikurti savo svajonių namus.

Kodėl mobilūs moduliniai nameliai yra tinkamas pasirinkimas?

  • Mobiliam nameliui nereikalingas statybos leidimas.
  • Namelis mobilus, kilnojamas, jis gali būti bet kada perkeliamas, pervežamas į kitą vietą.
  • Geras kainos ir kokybės santykis. Tokių namelių kaina yra sąlyginai nedidelė, lyginant su būtų ar namų statybos, įsigijimo kainomis.
  • Nameliai yra statomi ant gręžtinių polių arba statybinių blokelių priklausomai nuo pagrindo, ant kurio norima statyti namelį.

,,MM Statyba“ mobilūs nameliai suprojektuoti taip, kad atitiktų visus klientų poreikius, viskas kas reikalingiausia būtų vienoje vietoje. Naudojami kokybiški, modernūs sprendimai ir naujausios technologijos. Siūlome net 4 skirtingus namelių modelius, kurie taip pat gali būti pakeisti į LONG versiją, kai namelis prailginamas 1 metru. 

Mes suteikiame galimybę vidaus išplanavimo pertvaras padaryti pagal kliento poreikius, suformuoti kambarius, jų dydžius. Taip pat, galite pasirinkti namelio dalinę apdailą.

Namelis MINIS

6,05 m x 3,60 m x 3,00 m modernus mobilus karkasinis namelis, kuriame puikiai tilps visas kas reikalingiausia: sofa/lova su televizoriaus staliuku, virtuvė, spinta, atskiras miegamojo kambarys bei vonios kambarys su dušo kabina ir tualetu. Pasirinkite jums labiausiai tinkantį vidaus pertvarų išdėstymo sprendimą ir susikurkite savo erdves. Tai gali būti puikus pasirinkimas kaip sodo namelis, kuriame praleisite trumpą laiką. Dažnai MINIS namelius renkasi norint įsikurti pirties namelį ar tiesiog kaip sandėliuką dėl savo nedidelio ploto.

Namelis MIDIS

6,05 m x 3,60 m x 3,83 m modernus mobilus karkasinis namelis, kuriame taip pat pagal pasirinktą vidaus išplanavimą tilps ne tik sofa/lova su televizoriaus staliuku, virtuvė, spinta, atskiras miegamojo kambarys bei vonios kambarys, bet taip pat gali būti pirtelė, drabužinė ar darbo kambarys. Šio namelio išskirtinumas – aukštos lubos, antresolė, kurioje galite įsirengti miegamąjį, darbo kambarį ar poilsio zoną. Pagal poreikį galima ir nedaryti antresolės jeigu esamų erdvių skaičius jums bus pakankamas. Tačiau, antresolė gali būti puiki vieta susidėti retai naudojamiems daiktams.

Namelis su antresolėmis MAXIS

Du sujungti nameliai, kurių matmenys 6,10 m x 3,50 m x 3,83 m. Modernus mobilus karkasinis namelis, su išskirtinai daug erdvės. Net 4 miegamieji ar kito tipo kambariai išsidėstę pirmame aukšte ir antrame, kur yra įrengtos antresolės, tai puiki vieta vaikų kambariams įrengti, virtuvė sujungta su svetaine ir vonios kambarys. Numatant namelio būsimą plotą galima daryti vieną didelę bendrą svetainės erdvę. Arba galima suformuoti kelias poilsio erdves ar darbo kambarį pagal matmenis. Nes MAXIS modelio namelyje yra sprendimas padaryti erdves per du sujungtus namelius, ne tik viename.

Namelis FLAT

6,05 m x 3,60 m x 3,00 m mobilus modulinis karkasinis namelis, kurio išskirtinumas – termo medienos fasado apdaila, prailgintas stogas su 1 m ilgio terasa ir neribotos namelių jungimo galimybės. Dėl konstrukcijos savybių, FLAT namelius galima jungti į I, U ar L formos raides ar kvadratą su vidiniu kiemu. Taip pat galima rinktis namelius statyti šalia vienas kito tarp segmentų įrengiant terasą su pergole. Segmentų galima jungti tiek, kiek norima. O namelio vidaus erdves, kaip ir kiekviename mūsų siūlomame įsigyti namelyje, galima susiprojektuoti pagal savo individualius poreikius. Viskas priklauso nuo to kiek FLAT namelių norėsite įsigyti ir sujungti tarpusavyje, tiek kambarių bus galima įrengti.

Namelių dalinė apdaila

Mes visada stengiamės prisitaikyti prie klientų poreikių, tačiau pilnos apdailos su baldais neatliekame. Mes suteikiame klientui laisvę įsirengti namelio vidų taip kaip norima. Tačiau, klientui pageidaujant, dalinę vidaus apdailą gali įrengti mūsų komanda. Galime pasiūlyti tokius sprendimus: vidaus apdaila OSB plokšte, medinėmis lentelėmis, gipso plokštėmis, prireikus galime sumontuoti elektros instaliaciją, išvedžioti laidus, santechnikos vamzdžius, paruošti angą sienoje krosnelei. Kai klientai klausia, ką galėtume rekomenduoti vidaus apdailai, tai vienareikšmiškai atsakome – apdailą medinėmis lentelėmis. Toks pasirinkimas užtikrins gražų, estetišką vaizdą, neatsiras galimi įtrūkimai, lyginant su gipso plokštės pasirinkimu. Tačiau visi vidaus apdailos sprendimai gali būti derinami tarpusavyje priklausomai nuo poreikio. Taip pat, galime parinkti kopėtėlių sprendimo variacijas, kurios reikalingos norint pasiekti antresole.

Namelių šildymo sprendimai

Visi mūsų statomi nameliai yra apšiltinti 10 cm poliuretano putų sluoksniu. Tačiau norint sukurti jaukumą namelyje ir siekiant palaikyti šilumą, kaip ir kiekvienuose namuose, reikalingi papildomi šildymo sprendimai. Dažniausias klientų pasirinkimas – oro kondicionavimo sistema, kuri temperatūrą namelyje gali ne tik sušildyti, bet ir atvėsinti, kai yra per karšta. Tai yra puikus pasirinkimas žiemos metu ir vasarą. Kitas populiarus sprendimas – elektrinis šildytuvas. Jei namelyje leidžiate laiką ne dažnai, toks sprendimas labai patogus ir kainuoja ganėtinai mažai. Jeigu norite ne tik sušildyti patalpas bet ir susikurti jaukią aplinką, mobiliajame namelyje dažniausiai klientai įsirengia krosnelę, kūrenamą malkomis. Tai yra puiki interjero detalė.

Šildymo sprendimais klientai pasirūpina patys atsižvelgdami į savo poreikius bei finansines galimybes, tai nėra įskaičiuota į namelio kainą.

Norint vizualiai sukurti dar didesnes erdves patariame vengti tamsių spalvų, medines sienų lenteles dėti vertikaliai, taip sukurs didesnės erdvės vaizdą, lenteles galima dažyti šviesiomis ar permatomomis spalvomis, kad matytųsi  medžio tekstūra. Visi nameliuose įmontuoti langai yra atsidarantys, tai padaryta tam, kad būtu galima išeiti į terasą, kurią klientas gali pasidaryti pats pagal poreikį. Papildomi 10 – 12 m2 irgi padeda padidinti erdvę šalia namelio. Galima numatyti apšvietimo sprendimus laukia ir viduje, kurie sukurs jaukias erdves ir savitą stilių.

Jeigu klientai nusprendžia pasamdyti mūsų komandą, kad atliktų dalinę apdailą, klientai patys pasiruošia namelio projektą, nusimato elektros, santechnikos taškus, taip pat išsirenka, tai erdvei pritaikytus baldus, įrenginius, su konkrečiais matmenimis pasidaro vizualizaciją. Atsilikus visus šiuos darbus, taip galima paprasčiau įsivaizduoti konkrečią erdvę namelio viduje.  Tai yra įdomus procesas, kuris padeda dar labiau įsitraukti į namelio kūrimo procesą, galima pasitelkti visą savo kūrybiškumą, kuris padės susikurti savo svajonių namą. Taip pat, reikia nepamiršti apie sprendimus, kuriuos galima atsilikti iš anksto sklype aplink namelį. Pavyzdžiui įsirengti  terasą, pergolę, laisvalaikio erdvę.

,,MM Statyba“ mobilius namelius statome mūsų statybos aikštelėje Kaune. Statybos vyksta nuolatos, todėl apžiūrėti namelius galima visada, susitarus vizito laiką iš anksto. Tai padės lengviau išsirinksite savo svajonių namelį.

Kiti straipsniai