Mobilus namelis – alternatyva nuolatiniam būstui

Tikriausiai jau visi žino, kad modulinis mobilus namelis tinka ne tik poilsiui, praleidžiant laisvalaikį sodyboje, bet ir nuolatiniam gyvenimui jūsų sklype. Mobilus namelis yra puikiai pritaikytas gyventi vasaros ir žiemos sezonams. Tai puiki alternatyva žmonėms, kurie nenori laukti ne vienerius metus kol bus pastatytas planuojamas namas. Mobilus namelis į jūsų sklypą gali būti pristatomas vos per keletą dienų, turime platų asortimentą jau pagamintų namelių, todėl nereikės laukti 3 mėn. gamybos termino, kuris kita vertus taip yra labai trumpas, lyginant su rinkos pasiūla. Šie nameliai pastaruoju metu tapo itin paklausūs nuosavuose sklypuose ne tik gyvenimui. Pandeminiu laikotarpiu teko daugybę veiklų perkelti į nuotolį darbą, todėl papildomų erdvių poreikis namuose išaugo kur kas labiau. Dėl šios priežasties, jaučiant papildomų patalpų stoką, ir atsižvelgus į šių namelių privalumus, žmonės pradėjo svarstyti apie mobilių namelių pritaikymą kitokiems poreikiams. Todėl tai gali būti puikus pasirinkimas:

  • Darbui
  • Sandėliavimui
  • Vaikų žaidimų erdvei
  • Laisvalaikio praleidimui ar kt.

Erdvė jūsų darbui

Darbas nuotoliniu būdu, tai šių dienų kasdienybė. Tačiau norint užtikrinti geras darbo sąlygas, reikia turėti erdvę, kurioje būtų galima susikaupti ir dirbti atsiribojant nuo buitinės aplinkos. Todėl „MM statyba“ komanda turi jums puikų skirtingų dydžių ir išskirtinio dizaino mobilių namelių pasirinkimą, kurie atitiks kiekvieno lūkesčius ir poreikius. Taip galėsite susikurti savo išskirtinę darbo erdvę. O gal net mobilų namelį paversite pagrindiniu ofisu?

Mobilus namelis – patalpa sandėliavimui

Mobilūs nameliai gali būti skirti, ne tik poilsiui ar darbui, bet ir jūsų daiktų sandėliavimui. Pasirinkus MINIS ~ 21 m2 mobilų namelį nuosavame sklype galima ne sunkiai paversti pagalbinėmis patalpomis. Kur bus galima laikyti pačius įvairiausius daiktus, pradedant malkomis ir sodo įrankiais, dviračius, vaikų nenaudojamus daiktus, žaislus ar tiesiog nenaudojamus namų ūkio daiktus, taip  jūsų  verslo veiklos gamybos produktus.

Vaikų žaidimų erdvė

Jeigu auginate ne vieną vaiką ir neretai pagalvojate, kad namuose vis labiau trūksta erdvės vaikų laisvalaikiui ar jų žaidimams, o gal net nėra galimybės atskirai ruošti namų darbus. Derėtų pagalvoti apie modernų mobilų namelį. Tai gali tapti ne tik puikiu žaidimų kambariu vaikams, bet ir funkcionuoti kaip papildoma gyvenamoji patalpa, nes MIDIS namelių išskirtinumas – antresolė, kurioje galite įrengti miegamąjį kambarį ir apgyvendinsite į svečius atvykusius draugus ar artimuosius.

Mobilus namelis jūsų laisvalaikio praleidimui

Norint užsiimti savo mėgstama veikla kartais tiesiog pritrūksta atskiros erdvės, kuria būtų galima naudotis netrukdant šeimos nariams. Nedideli MINIS ~ 21 m2 ar MIDIS ~ 25 m2 mobilūs nameliai namų sklype – puiki galimybė susikurti papildomos erdvės savo hobiui. Mobilūs nameliai gali būti nesunkiai paverčiami sporto sale, meno dirbtuvėmis, stalo žaidimų erdve ar kino teatru. Nuosava laisvalaikio erdvė savo kieme padės sutaupyti laiko, o atverti jos duris kur kas labiau motyvuos, nei kaskart vykti, pavyzdžiui, į sporto klubą. Asmeninė aplinka laisvalaikiui leidžia ją visiškai pritaikyti savo poreikiams bei naudotis jums patogiu metu.

Kiekvieno kliento poreikiai yra skirtingi, todėl kad galėtume įvertinti situaciją, mūsų komanda mielai pakonsultuos  ir padės jums susikurti savo darbo ar laisvalaikio erdvę.

Norite sužinoti daugiau apie mobilius namelius ir įvairius klientų pritaikomus sprendimus, galimybes, susisiekite su mūsų komanda tel. 8 645 50 965 arba el. pinfo@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai