,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Mobilūs moduliniai nameliai tampa vis populiaresni visame pasaulyje. Nameliai dažniausiai pastatomi aikštelėje, o tuomet transportuojami į kliento pasirinktą vietą. Susidarius tam tikroms sąlygoms, yra galimybė namelį statyti kliento sklype. Šis mobilumas modulinius namus daro paklausius rinkoje – kasdien vis labiau skubančiame pasaulyje pravartu turėti namus, kurie gali būti perkelti į kitą vietą.

Didėjant paklausai, didiname ir siūlomų namelių asortimentą. Naujausiame modulinių namelių segmente atsirado išskirtinis modelis – mobilus karkasinis namelis FOREST2. Šiame straipsnyje jį pristatysime išsamiau. Šis namelis, su savo išskirtine architektūra ir patogiu išplanavimu, siūlo ne tik gyvenimo su visais patogumais, bet ir modernų stilių.

Namelio ypatybės

FOREST2 išsiskiria savo apgalvotu dizainu ir išplanavimu. Namelio matmenys yra 9,00 m x 3,90 m x 3,80 m (bendras vidaus plotas apie 50 m2), tai suteikia pakankamai erdvės komfortiškai gyventi. Namelyje galima įsirengti svetainę su virtuve, atskirą vonios kambarį ir erdvų miegamąjį. Antresolė mobiliame moduliniame namelyje leidžia išnaudoti aukščio erdvę, suteikdama papildomą gyvenamąjį plotą.

Techniniai FOREST2 duomenys

  • Namo fasadas – Classic skarda, termo medienos apdaila.
  • Grindų danga – dviejų aukštų medinis karkasas.
  • Namelio dugnas impregnuotas specialiomis medžiagomis nuo drėgmės.
  • Prilydoma stogo danga, lietaus nubėgimo sistema.
  • Langai – juodos spalvos aliuminio profilio, dviejų stiklų.
  • Apšiltinimas – poliuretano putomis apie 10 cm sluoksniu – sienos ir lubos. Grindys apšiltinamos apie 15 cm.
  • Tinkamas gyventi tiek žiemą, tiek vasarą, skiriasi tik apšiltinimo sluoksnis/ medžiaga.
  • Namelis pilnai pastatomas statybos aikštelėje ir transportuojamas pas klientą į sklypą, sklype atliekami montavimo darbai.
  • Papildomai galima dalinė vidaus apdaila, sraigtinių polių montavimas ar kiti sprendimai pagal kliento poreikį.

Namelio dizainas

Mobilus modulinis karkasinis namelis FOREST2 yra sujungtas iš dviejų modulių: kubo formos modulio ir  MIDIS namelio formos modulio.  Jų išskirtinumas – skirtinguose moduliuose naudojama skirtinga apdaila – termo medienos fasado apdaila ir Classic skardos apdaila. Skirtingos tekstūros ir spalvos sukuria modernią, šiuolaikišką namelio išvaizdą. Taip pat padidintas namelių sienų aukštis. Langai, pagaminti iš juodos spalvos aliuminio profilio, yra tinkami naudoti žiemą, visi atsiverčiantys į vidų. 

Modifikacijos ir vidaus apdaila

Mobiliame moduliniame namelyje galima keisti langų ir durų pozicijas ar montuoti papildomus langus. Standartinis namelio variantas parduodamas be vidaus apdailos, tačiau esant poreikiui šią paslaugą galime suteikti. Taip pat esant poreikiui, galima didinti apšiltinimo sluoksnį bei pasirinkti apšiltinimo medžiagas.

Kas yra vidaus dalinė apdaila? Elektros laidų, santechnikos vamzdžių išvedžiojimas, OSB juodgrindžių sudėjimas, sienų lubų apkalimas medinėmis lentelėmis / OSB/ gipsu ar kita. Esant poreikiui, šią paslaugą atliekame už papildomus mokesčius.

Namelių apžiūra

Mobilius modulinius namelius galite apžiūrėti statybų aikštelėje Kaune, tačiau būtina iš anksto susitarti dėl konsultacijos laiko.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai