,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Mobilūs moduliniai karkasiniai nameliai išsiskiria savo moderniu dizainu, lanksčiomis vidaus išplanavimo galimybėmis bei jaukumą spinduliuojančia atmosfera. Per daugelį metų praktikos susidūrėme su skirtingais projektais ir originaliomis klientų idėjomis. Iš kiekvieno įgyvendinto projekto išsinešame vis didesnį žinių bagažą, kurį vėliau siūlome savo naujiems klientams. Šiame straipsnyje aprašysime keletą originalių idėjų, kurios galbūt įkvėps ir Jus projektuojant savo namus.

Kubilas įmontuotas į EKO namelį

Klientas įsigijo namelį su tikslu ten leisti laisvalaikį, organizuoti susitikimus su draugais bei šeima ir mėgautis laiko leidimu gamtoje. EKO namelis klientui buvo tobulas sprendimas dėl savo patrauklios kainos ir jaukaus dizaino. Išskirtiniai kliento norai buvo prailginti terasą su pastoge, taip atsivėrė didesnis terasos plotas. Tuo kliento idėjos nesibaigė – sulaukėme prašymo terasos erdvėje įmontuoti kubilą. Šie darbai buvo atliekami pas klientą sklype, nes transportuojant yra galimybė pažeisti konstrukciją. Toks projektas buvo vienintelis mūsų praktikos istorijoje, bet idėja išties puiki! Džiaugiamės, kad turime tokią profesionalią komandą, kuri visus iššūkius priima kaip galimybes tobulėti.

Namelyje nenumatytos antresolės

Dar viena, bet tokia ne vienintelė istorija – namelis be antresolių. Tai yra originalus ir labai praktiškas sprendimas, jeigu namas yra naudojamas laisvalaikiui ir jame nėra būtinos atskiros erdvės. Tokiu būdu yra pilnai išnaudojama erdvė ir galimi įdomus dizaino sprendimai. Įrengiant tokį namelį galima naudoti aukštas lentynas, kurios ne tik padarys minimalius erdvės perskyrimus, bet ir atrodys originaliai ir įdomiai. Kai kurie klientai naudoja sienų perskyrimus, kuriuos prireikus galima išimti. Bet kuriuo atveju, šis būdas yra retai matomas, bet labai praktiškas!

Papildomi langai namelyje

Daugeliui žinoma, kad savo klientams siūlome nemokamas namelių modifikacijas. Viena iš jų yra durų ir langų pozicijų keitimas. Dar viena originali idėja, kurią įgyvendino mūsų klientas yra papildomas langų skaičius namelyje. Pagal išmatavimus galime apskaičiuoti ir pateikti plane, kur ir kiek papildomų langų galime sumontuoti namelyje. Toks sprendimas suteikia nameliui daug natūralios šviesos, erdvumo pojūtį bei atrodo išskirtinai ir moderniai. Esant poreikiui, kai kuriuose nameliuose galime sumontuoti ir vitrininius langus su durų varčia.

Visas savo klientų idėjas stengiamės įgyvendinti, tad jei kyla mintis, bet nedrąsu dėl jos konsultuotis – raginame nebijoti. Projektų metu susiduriame su įvairiais iššūkiais, kurie mus skatina tobulėti ir atrasti naujus sprendimo būdus!

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai