„MM Statyba” komandos tikslas, kad kuo daugiau klientų galėtų džiaugtis jiems priimtinais sprendimais, kurie ne tik būtų kokybiški, ilgaamžiai, kurie ne tik būtų kokybiški, ilgaamžiai, bet ir gaminami naudojant naujausias technologijas ir medžiagas. Savo klientams neseniai pasiūlėme dar vieną naujovę mobilių namelių rinkoje bei „MM Statyba” įmonės asortimente. Galime pasidžiaugti, jo naujasis MAXIS namelis itin populiarus, sulaukiantis didelio susidomėjimo. O taip yra tikrai ne be reikalo. Mobilus namelis yra pritaikytas klientams, kurie nori didesnės erdvės. Namelio dizainas, išplanavimas ir medžiagiškumas nepalieka abejingų. Todėl, kviečiame užsukti į „MM Statyba” statybos aikštelę Kaune ir įsitikinti patiems.

MAXIS namelio koncepcija – tai du vienodo dydžio sujungti mobilūs nameliai. Namelių segmentai yra statomi mūsų statybos aikštelėje, jei klientas užsisako ir dalinę apdailą, apdaila taip pat atliekama aikštelėje ir klientui transportuojami nameliai į kliento sklypą tik pilnai įgyvendinus užsakymą.

Nameliai statybos aikštelėje yra pakeliami ant specialios transportavimui skirtos mašinos platformos. Mašina turi manipuliatorių -fiskarą, tada papildoma technika nėra reikalinga. Mūsų statybos aikštelėje namelis yra pakeliamas su diržais ir galiausiai transportuojamas. Nameliai transportuojami kiekvienas atskirai ir nukeliami ant paruošto pagrindo (nameliai gali būtų pastatomi – nukeliami net 10 m atstumu nuo transporto priemonės). Pagrindas gali būti: gręžtiniai arba betonuojami poliai, kurius pasiruošia pats klientas arba galime paruošti mes.

MAXIS namelio privalumas – tai aliuminio profilio dviejų paketų langai, kurie yra itin tvirtos konstrukcijos ir svarbiausia- visi langai yra atsidarantys, lyginant su MINIS ar MIDIS nameliu, kai atsidarantis langas yra tik galinis. Taip pat papildomas langų segmentas vitrininiame lange, kuris leidžia žvelgti į nuostabų vaizdą iš antrasolės.

Techniniai Maxis namelio duomenys

Modernus mobilus karkasinis namelis, kurio sprendimas pasiūlo išskirtinai daug ervės ir gali patenkinti šeimos poreikius. Namelyje gali būti viskas ko reikia! Net 4 miegamieji ar kito tipo kambariai, virtuvė sujungta su svetaine ir WC kambarys.

  • Langai – juodos spalvos aliuminio profilio 2 stiklo paketų.
  • Tinkamas gyventi tiek žiemą, tiek vasarą.
  • Apšiltinimas – šilčiausiu būdu, t.y. poliuretano putomis 10 cm sluoksniu.
  • Lauko apdaila – termo mediena ir juodos spalvos skarda Classic.
  • Namelio apačia dengta tinkleliu nuo graužikų.
  • Namelis sujungiamas pas klientą sklype.
  • Galima dalinė vidaus apdaila, polių, terasos įrengimas.

MAXIS namelio koncepcija tokia, kad klientas turėtų kuo daugiau laisvės įsirengti namelį pats. Tai reiškia, kad vidaus išplanavimą klientas gali pasirinkti iš mūsų siūlomų variantų ar pasiplanuoti pagal savo poreikį. Namelio įrengimo standartas yra be vidaus apdailos. Tai reiškia, kad namelis yra apšiltintas, padaromos karkasinės pertvaros, tačiau elektros instaliacijos, santechnikos, vidaus apdailos nėra. Siūlydami standartinį variantą be vidaus apdailos, suteikiame klientui galimybę namelį įsirengti pagal savo poreikius. Tačiau, jei klientas pageidauja, dalinę apdailą gali atlikti ir mūsų specialistų komanda, kuri būtent specializuojasi šioje srityje.

Daugiau informacijos apie mobilius namelius galite rasti:
MOBILIŲ NAMELIŲ KATALOGE
https://bit.ly/3AJpQ4v
STATYBOS AIKŠTELĖ KAUNE
https://bit.ly/3Qa5Ey0

Visada galite konsultuotis telefonu 8 645 50 965 arba el. p. info@mmstatyba.lt
Mielai atsakysime Jums į visus

Kiti straipsniai