Namelių šiltinimo standartas – poliuretano putomis

Mūsų statomas mobilus namelis turi puikias izoliacines savybes, yra labai tvirtos ir sandarios konstrukcijos. Stengiantis užtikrinti šias namelio savybes, pasirinkome apšiltinimą poliuretano putomis. Poliuretano putos tampa vis paklausesnė medžiaga dėl savo išskirtinės kokybės namų šiltinime. Ši medžiaga pasižymi dideliu elastingumu, dėl ko užtikrinama didelė šilumos izoliacija. Namą apšiltinant poliuretano putomis, medžiaga yra tiesiogiai purškiama ant sienos paviršiaus. Mūsų statomų mobilių karkasinių namelių vidus taip pat šiltinamas poliuretano putomis, tiek sienos, lubos, tiek grindys šiltinamos vienodu 10 cm poliuretano putų sluoksniu.  Technologiškai šiltinimo sluoksnis poliuretano putomis reikalingas daug mažesnis, kad atitinktų tą pačią ar net didesnę šiluminę varžą nei naudojant šiltinimui vatą.

Siekiant, kad mūsų klientai mobiliame namelyje galėtų praleisti ne tik šiltas vasaras, bet ir rudenį, žiemą, namelis yra šiltinamas būtent tokiu sluoksniu, kuris yra kaip standartas, atitinkantis, kad namelyje būtų galima leisti laiką ir žiemos metu. Šildant poliuretano putomis, dėl puikių izoliacinių savybių, namelio konstrukcijos pastebima, kad namelis ne tik išlaiko šilumą, bet ir tuo pačiu neprikaitina namelio vidaus šiltuoju metų sezonu.

Renkantis šiltinimo medžiagą, medžiaga būtų laidi garams, jos neperpūstų vėjas, medžiagoje nesikauptų drėgmė, taip pat ji pasižymėtų atsparumu. Todėl mes pasirinkome namelį šiltinti atvirų porų poliuretano putomis, tokiu būdu namelis ir jo medinė konstrukcija ,,kvėpuoja”. Taip pat yra dedamos garo ir vėjo izoliacinės plėvelės, sandari skardos apdaila.

Papildomi šiltinimo ir šildymo sprendimai

Norime pažymėti, kad atsižvelgdami į klientų poreikius, galime pasiūlyti namelį šiltinti ir vata ar naudoti ne 10 cm, bet 15 cm ar net 20 cm šiltinimo sluoksnį. Viskas priklauso nuo klientų poreikių, kam pasirinktas namelis būtų naudojamas.

Sukuriant jaukumą namelyje ir siekiant palaikyti šilumą, pastovią norimą temperatūrą, kaip ir kiekvienuose namuose, reikalingi papildomi sprendimai. Šiuo aspektu klientai pasirūpina patys atsižvelgdami taip pat į savo poreikius bei finansines galimybes. Dažniausias klientų pasirinkimas – oro kondicionavimo sistema, kuri temperatūrą namelyje gali ne tik sušildyti, bet ir atvėsinti, kai yra per karšta. Toks sprendimas geras ir žiemos metu ir vasarą. Pati namelio konstrukcija ir šiltinimo medžiagos namelį padaro labai sandarų. Kuo geresnė izoliacija, tuo labiau namelis neprišyla vasarą ir tuo pačiu išlaiko šilumą žiemos metu.

Kitas populiarus sprendimas – elektrinis šildytuvas. Jei namelyje leidžiate laiką ne dažnai, toks sprendimas labai patogus ir kainuoja ganėtinai mažai. Šiuolaikiniai šildytuvai yra valdomi per wifi tinklą. Tokiu būdu įjungti namelio šildymą galite nuotoliniu būdu pasitelkiant išmanųjį įrenginį, ir tai padaryti vos dešimt minučių prieš. Tiek laiko pilnai užteks namelį sušildyti žiemos metu.

Dėl jaukumo ir taip pat šilumos, mobiliame namelyje klientai įsirengia krosnelę, kūrenamą malkomis. Tai itin geras sprendimas ne tik momentiškai sušildyti namelį, bet taip at pasirenkamas dėl jaukumo ir kaip interjero detalė.

Norite sužinoti daugiau apie mobilius namelius ir įvairius klientų pritaikomus sprendimus, galimybes, susikite su mūsų komanda tel. 8 645 50 965 arba el. p. info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai