Siekdami aukščiausios kokybės ,,MM Statyba“ komanda ne vienerius metus tobulino ir rinko geriausius ir tinkamiausius sprendimus mobiliems nameliams. Naudojamos atrinktos kokybiškos medžiagos pasižymi geriausiomis savybėmis, kurios užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą. Mūsų nameliai pasižymi išskirtine apdaila, kuri atrodo gražiai, išskirtinai ir šiuolaikiškai. Namelių išorės apdailai nereikalinga išskirtinė priežiūra.

Mobilių modulinių namelių išorės apdailai naudojama:

  • ,,Classic“ skarda
  • Termo mediena
  • Aliuminio profilio langai

Siekiant užtikrinti geras izoliacines savybes ir mobilaus namelio apsaugą nuo vėjo ir vandens, naudojama speciali izoliacinė plėvelė. Ši plėvelė užtikrina namelio sandarumą, padeda apsaugoti nuo vandens ir garų, taip sustabdant medžiagų irimą, pelėsio ir grybelio veisimąsi. Vėjo izoliacinė plėvelė – apsaugo būstą nuo vėjo gūsių ir greito šilumos į aplinką atidavimo.

Namelio apdailai pasirinkta juodos-antracito spalvos ,,Classic“ skarda, kuri puikiai derinasi prie namelio dizaino. Ši skarda pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe. Tai greitai ir paprastai montuojama danga, nes tiekiama reikiamo ilgio lakštais.

Termo medienos apdaila gaminama iš karščiu apdorotos pušies. Termo terasinės lentos ne tik ekologiškos, bet taip pat natūraliai atsparios vabzdžiams ir puvimą sukeliantiems grybams, pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir stabilumu. Termo mediena puikiai atlaiko neigiamus aplinkos veiksnius, atspari šalčiui. Termo medienos terasinių lentų priežiūrai taip pat yra skirta speciali alyva, kuria mediena yra impregnuojama. Alyva geriasi į medienos vidų ir nepalieka jokio sluoksnio ant lentų paviršiaus. Tokia alyva terasą reikia impregnuoti kas du metus.

Aliuminio profilio langai pasirinkti, kad užtikrintų optimalią mobilaus namelio mikroventiliaciją. Termoizoliacines savybes jie išlaiko net ir tuomet, kai mobiliems nameliams naudojami vitrininiai langai. Aliuminio langai pasižymi puikia šilumos izoliacija ir atitinka visus aukščiausius energetinius reikalavimus. Vienas iš pagrindinių privalumų tai, kad aliuminio profilio langai pasižymi ilgaamžiškumu. Tokie langai bus nepakeitę savo išvaizdos ir savybių daugelį metų. Dėl specialios dangos, kuria dengiamas lango profilis, juos lengva prižiūrėti. Jie neblunka saulėje, nekeičia spalvos, todėl jų nereikia perdažyti ar papildomai impregnuoti.

Kviečiame registruotis konsultacijai, namelių apžiūrai, kurios metu galėsime atsakyti į Jums rūpimus aktualius klausimus. Susisiekite tel. 8 6 45 50 965 arba el. paštu info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai