Mobilūs karkasiniai nameliai, tai spendimas, kuris jau seniai įsitvirtinęs užsienio rinkose kaip ekonomiškas, modernus, pritaikytas gyvenimui. Pastaraisiais metais mobilūs nameliai tampa vis populiaresni ir atranda vietą Lietuvos klientų valdose.

Kokiais atvejais mobilūs nameliai tampa geriausiu pasirinkimu?

Mobiliam nameliui nereikalingas statybos leidimas, todėl tai idealus pasirinkimas, kai reikalingas gyvenamas plotas sodyboje, miške ar kitokio tipo sklype, kur draudžiama statyba ar tiesiog norima išvengti ilgo registracijos proceso. Namelis mobilus, kilnojamas, tai reiškia, kad jis gali būti bet kada perkeliamas, pervežamas į kitą vietą.

Tokių namelių kaina yra sąlyginai nedidelė, lyginant su būtų ar namų statybos, įsigijimo kainomis. Klientai dažnai tokio tipo namelį renkasi gyvenimui tam tikram periodui kol nusipirks ar pasistatys nuosavą būstą, taip pat turint vietos sklype, tačiau mažai erdvės gyvenamajame name, tad pasirenka įsigyti mobilų namelį, taip užtikrinant daugiau vietos ir taip pat suteikiant privatumo šeimos nariams.

Kai norisi išskirtinio sprendimo gyvenam plotui, laisvės vidaus apdailos, įsirengimo galimybėms, nedidelio ploto, tačiau gyventi nuosavame sklype, o ne bute. Tai tikrai geras pasirinkimas.

Mobilių namelių pritaikymo galimybės labai plačios. Galite susikurti gyvenamą erdvę, kurioje bus viskas, kas svarbiausia ir reikalingiausia: miegamas kambarys, vonios kambarys, svetainė su virtuve, tamsus kambarėlis ar net darbo kambarys. Mobilūs nameliai gali būti panaudojami įsirengiant pirties zoną, laisvalaikio, sporto, sandėliavimo ar kita. Viskas priklauso tik nuo jūsų poreikių, nes ši papildoma erdvė gali būti pritaikoma kam tik norite.

,,MM Statyba” mobilūs karkasinių namelių standartas

Mūsų mobilūs nameliai suprojektuoti taip, kad kuo maksimaliau atitiktų būtinuosius ir klientų poreikius, naudojami kokybiški, modernūs sprendimai ir naujausios technologijos.

Mobilius namelius statome mūsų statybos aikštelėje Kaune. Statybos vyksta nuolatos, todėl apžiūrėti namelius galima atvykti bet kada, kada patogu, o ir įsigyti patikusį namelį galima tą pačią dieną.  Jeigu reikalingi papildomi vidaus įrengimo, apdailos sprendimai, namelis statomas pagal užsakymą ir kliento sklypą pasiekia per 2 mėnesius.

Šiuo metu siūlome dviejų dydžių namelius.

21 m2 namelis

6 m x 3,5 m x 3 m modernus mobilus karkasinis namelis, kuriame puikiai tilps visas kas reikalingiausia: sofa/lova su televizoriaus staliuku, virtuvė, spinta, atskiras miegamojo kambarys bei vonios kambarys su dušo kabina ir tualetu. Pasirinkite jums labiausiai tinkantį vidaus pertvarų išdėstymo sprendimą ir susikurkite savo erdves.

Namelio kaina 8 000 eur be PVM. 

25 m2 namelis

6 m x 3,5 m x 3,7 m modernus mobilus karkasinis namelis, kuriame taip pat pagal pasirinktą vidaus išplanavimą tilps ne tik sofa/lova su televizoriaus staliuku, virtuvė, spinta, atskiras miegamojo kambarys bei vonios kambarys, bet taip pat pirtelė, drabužinė ar darbo kambarys. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių! Šio namelio išskirtinumas – aukštos lubos, antresolė, kurioje galite įsirengti miegamąjį, darbo kambarį ar poilsio zoną bei terasa, kurioje galėsite mėgautis rytiniu kavos puodeliu.

Namelio kaina 10 000 eur be PVM. 

Abu nameliai yra pastatomi mūsų statybos aikštelėje ir transportuojami į jūsų pasirinktą vietą.  Kas įeina už šią kainą? Už šią kainą jūs įsigyjate namelį su pilna išorės apdaila -,,classic“ skarda, termo mediena, langai -durys. Namelio karkasas – visas vidus: lubos, grindys, sienos, yra apšiltintas apie 10 cm poliuretano putų sluoksniu, t.y. šilčiausiu šiltinimo būdu todėl namelis tinkamas gyventi tiek vasarą, tiek žiemą. Padarytos vidinės pertvaros pagal pasirinktą namelio vidaus išplanavimą.

Toks namelis suteikia klientui laisvę įsirengti namelio vidų būtent taip, kaip norima, pritaikyti individualius sprendimus. Tačiau, klientui pageidaujant, dalinę vidaus apdailą galime įrengti mes. Galime pasiūlyti tokius sprendimus:

  • Vidaus apdaila OSB (lubos, sienos, grindys)
  • Vidaus apdaila medinėmis lentelėmis (lubos, sienos, grindys -OSB)
  • Vidaus apdaila gipso plokštėmis (lubos, sienos, grindys -OSB)
  • Elektros instaliacijos paruošimas, laidų išvedžiojimas (lauke išvedamas pajungimas elektros įvadui)
  • Santechnikos vamzdžių išvedžiojimas, vandens pajungimai
  • Angos paruošimas sienoje krosnelei

Reikalingas papildomas langas, stoglangis ar durys? Toks sprendimas taip pat galimas, tačiau atsižvelgiant į transportavimo galimybes.

Tai gali būti geriausia investicija

Galvojate, kad tokio tipo nameliai yra per mažo ploto gyvenimui, neatrodo išvaizdžiai ir nepatenkins visų reikalingų poreikių gyvenimui? Tikrai klystate. ,,MM Statyba” statomi mobilūs nameliai atitinka naujausias tendencijas, todėl atrodo modernūs ir šiuolaikiški. Namelių statyboje naudojamos kokybiškos, sertifikuotos medžiagos kurios užtikrina konstrukcijos patvarumą ir ilgaamžiškumą, yra itin tvirtos konstrukcijos. Tai gali būti geriausia investicija!

Svajodami apie jaukią erdvę sodyboje, sodo ar miško sklype norime paprasto, bet šiuolaikiško, gražaus ir, žinoma, funkcionalaus spendimo. Būtent tai mes jums siūlome! Sprendimą, kuris ekonomiškas ir labai kokybiškas, kuriam nereikia statybos leidimų ir gali būti pristatomas jau pastatytas tiesiai į jūsų kiemą.

Pamirškite ilgai trunkančias ir brangias statybas, patikimų specialistų paieškas. „MM Statyba“ komanda stato namelius, kurie neabejotinai pateisins jūsų lūkesčius. O svarbiausia, kad įgyvendindami savo svajonę, galėsite pasirinkti labiausiai tinkantį namelio išplanavimą ir vidų įsirengti pagal save!

Daugiau informacijos https://www.mmstatyba.lt/mobilus-nameliai/

Dėl mobilių namelių galite kreiptis el.p. info@mmstatyba.lt  arba tel. 8 645 50 965

Kiti straipsniai