„MM Statyba“ komanda projektuoja ir stato mobiliuosius namelius, kurie būtų pritaikomi įvairiems žmonių poreikiams. Gal tai būtų jūsų išsvajotas namelis prie ežero, vieta kurioje susiburtų visa šeima savaitgaliais sodyboje, o gal planuojate mobilų namelį paversti jūsų nuolatinio gyvenimo vieta. Tai tik keli variantai, kuriuos dažniausiai svarsto mūsų klientai. Tačiau ar pagalvojote, kad šie modernūs mobilūs nameliai gali puikiai tikti įsirengiant pirtį?

Pirtis šių dienų žmogui yra ne tik pramoga bet ir savaitgalio tradicija, kuri padeda atsipalaiduoti, pagerinti sveikatą ir pasiruošti ateinančios savaitės darbams. Greitėjantis gyvenimo tempas priverčia susimastyti apie vietą, kur būtų galima pasimėgauti akimirka, neskubant su draugais ar šeimos nariais.

Todėl atsižvelgiant į vis didėjančią paklausą, mobilius namelius paruošti kaip pirties pastatą, mūsų komanda yra pasiruošusi pasiūlyti ekonomišką ir kompaktišką variantą. Šiuo metu dauguma mūsų klientų įsigyja MINIS mobilų namelį, nes tai puikus kainos ir kokybės santykis, norint nebrangiai įsirengti pirties pastatą.

MOBILUS NAMELIS MINIS

Mobilus namelis MINIS ~ 21 m2, pasižymintis plačiomis pritaikymo galimybėmis dėl savo kompaktiškumo ir funkcionalumo yra puikus pasirinkimas pirčiai. 6,05 m x 3,6 m x 3 m modernus mobilus karkasinis namelis, kuriame tilps viskas kas reikalingiausia. Pasirinkite jums labiausiai tinkantį vidaus pertvarų išdėstymo sprendimą ir susikurkite savo erdves. Mobilus namelis turi vitrininį atsidarantį langą, per kurį patenka daug šviesos, gali atsiverti itin gražus vaizdas pirties zonoje. Dešinėje namelio pusėje yra vitrininės aliuminio profilio durys, kurios atidaro į lauko pusę. Namelio gale, taip pat yra langas, kuris atsidaro į namelio vidų ir atsiverčia.

Siūlome standartinį namelio modelį su daline apdaila ar be jos. Kad namelis visapusiškai būtų paruoštas, pritaikytas pirčiai ir atsparus karščiui, pirties patalpos langas dedamas specialus, naudojamas pirtims. Namelio apšiltinimui pasirenkama atitinkama pageidaujama medžiaga, o toje vietoje, kur numatytas pirties kaminas dedama speciali medžiaga, izoliacija. Taip paruoštame namelyje galėsite drąsiai pabaigti įsirengti pirtį.

NAMELIO STANDARTAS:

  • Namelio dugnas impregnuotas specialiomis medžiagomis nuo drėgmės.
  • Namelio fasado apdaila juodos spalvos classic skarda ir termo mediena.
  • Juodos spalvos aliuminio profilio langai.
  • Atsidarantis vitrininis langas.
  • Durys dešinėje namelio pusėje atsidarančios į lauko pusę.
  • Galinis langas atsiverčia ir atsidaro į namelio vidų.
  • Namelis iš vidaus apšiltintas 10 cm poliuretano putomis.
  • Namelyje padarytos pertvaros pagal pasirinktą kliento vidaus išplanavimą.

MINIS namelio standartas yra be vidaus apdailos, tačiau klientui pageidaujant, galime pasiūlyti dalinę vidaus apdailą: elektros laidų išvedžiojimą, įvado lauke išvedimą, santechnikos vamzdžių išvedžiojimą, pajungimą, apdailą medinėmis lentelėmis, gipso plokštėmis ar OSB.

Tokio tipo namelis yra statomas mūsų statybos aikštelėje ir pastatytas transportuojamas pas klientą į sklypą. Mobiliam nameliui pamatų nereikia. Kokį pagrindą pasirinkti, reikėtų atsižvelgti į gruntą.  Jeigu gruntas sutankintas, kietas, tuomet namelį drąsiai galite statyti ant blokelių, jeigu gruntas minkštas, tuomet verta rinktis įsriegiamus metalinius polius. Nameliui nereikia statybos leidimo, nes jis yra kilnojamas ir gali būti bet kada  transportuojamas į kitą vietą.  Tai bene svarbiausi ir aktualiausi kilnojamos statybos aspektai.

MINIS namelis yra kokybiškas ir ekonomiškas pasirinkimas, tiems, kurie nori turėti jaukią, privačią erdvę. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių, kuriuos mūsų ,,MM Statyba“ komanda pasistengs įgyvendinti.

Kviečiame registruotis konsultacijai, namelių apžiūrai, kurios metu galėsime atsakyti į dar daugiau Jums aktualių klausimų. Susisiekite tel. 8 6 47 75 607 arba el. paštu info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai