Kas yra mobilaus namelio standartas ir ką mes siūlome. Namelių standartas, tai pilna išorės apdaila, vidaus apšiltinimas poliuretano putomis ir karkasinės pertvaros pagal pasirinktą vidaus išplanavimą.

Namelio standartą sudaro:

  • Namelio fasado apdaila juodos spalvos classic skarda ir termo mediena.
  • Juodos spalvos aliuminio profilio atsidarantys langai.
  • Durys dešinėje (MAXIS – gale) namelio pusėje atsidarančios į lauko pusę.
  • Namelis iš vidaus apšiltintas 10 cm poliuretano putomis.
  • Namelyje padarytos pertvaros pagal pasirinktą kliento vidaus išplanavimą.

Siekdami, kad visi mūsų klientai būtų patenkinti, esant poreikiui, mes siūlome keletą standartinio mobilaus namelio pakeitimų. Galime pasiūlyti papildomų langų įdėjimą arba nereikalingų langų pašalinimą pagal kliento pasirinkto namelio viziją. Viskas yra derinama su klientu individualiai ir atsižvelgiama į namelio konstrukcijos galimybes, kad transportavimo metu nepasižeistų. Pavyzdžiui, galime panaikinti vitrininį langą, ar pridėti papildomus langus, pakeisti durų poziciją į kitą namelio pusę, tai yra vienas iš dažniausių klientų pasirinkimų. Arba vietoj vitrininio lango įdėti dviejų segmentų atsidarantį langą apie 1,80 m pločio. Išilginėje  6 ar 7 metrų ilgio sienoje mes negalime dėti lango per visą sieną, atsižvelgdami į namelio konstrukciją ir transportavimo galimybes. Tačiau galime įdėti du langus po 1,80 m, atsidarančius arba neatsidarančius ir duris. Privaloma palikti bent 50 cm atstumą tarp sienų nuo namelių kraštų bei tarp langų. Galime pasirūpinti stoglangių įdėjimu. Yra galimybė sumontuoti ir slankiojančią vitrininio lango sistemą, tačiau tokio lango kaina bus ženkliai didesnė ir padidins namelio sąmatą. Reikia atkreipti dėmesį, kad slankiojanti sistema padidina namelio šilumos pralaidumą. Pagal poreikį galime langus pakeisti į dviejų paketų –  trijų stiklų, kad dar geriau išlaikytų šilumą ir būtų geresnė šilumos izoliacija.

Norime priminti, kad visi langai namelyje yra aliuminio profilio. Šie langai pasižymi  ilgaamžiškumu, puikia šilumos izoliacija ir užtikrina optimalią mobilaus namelio mikroventiliaciją. Aliuminio profilio langai kainuoja brangiau, nei plastikiniai, tačiau tai yra labai aukštos kokybės produktas, kuris atitiks kiekvieno lūkesčius.

Ką būtų galima pakeisti įrengiant mobilaus namelio vidų?

Vienas iš pagrindinių sprendimų, kurį galime pasiūlyti klientams, tai pasirinkti norimą namelio apšiltinimo variantą. Visi mūsų nameliai standartiškai yra apšiltinami poliuretano putomis 10 cm sluoksniu. Tai reiškia, kad poliuretano putomis užpildomas namelio karkasas, kuris yra 10 cm storio. Namelio konstrukcinės galimybės leidžia apšiltinti net iki 20 cm, tačiau poliuretano putomis tikrai užtenka ir 15 cm sluoksnio, jeigu pagal poreikį klientas norėtų padidinti apšiltinimo sluoksnį. Mes taip pat, galime pasiūlyti šiltinimą vata, polistirolu ar kitais pageidaujamais sprendimais, kurie pagal konstrukciją yra galimi būtent tokio namelio apšiltinimui.

,,MM Statyba“ pagal poreikį siūlo elektros ir santechnikos išvedžiojimą. Vidaus apdaila gali būti: OSB plokštėmis, medinėmis lentelėmis, šlifuota faniera ar gipsu. Atliekant vidaus apdailą, grindys visada būna išklotos dviguba OSB plokšte, ant kurios paskui klientas gali montuoti norimas grindis. Vonios kambaryje sumontuojamas žalios spalvos drėgmei atsparus gipsas. Jeigu klientas pasirenka namelyje montuoti gipsą, tuomet mes visada patariame dėti dvigubą gipsą ar OSB plokštę ir gipsą. Kadangi gipsas montuojams ant medinės konstrukcijos, o medis ,,vaikšto“, visada yra rizika, kad gipsas gali įtrūksti. Tačiau tokiu atveju namelio sąmata padidėja, nei naudojant tik medines lenteles, kurias galima sumontuoti tiesiai ant namelio karkaso. Šiuo metu klientams galime pasiūlyti naują, itin gražiai atrodantį, prabangų, tačiau brangų šlifuotos faneros apdailos sprendimą. Prieš atliekant darbus mes visada bendraujame su klientais ir išsiaiškiname jų poreikius, kad galėtume maksimaliai įgyvendinti projektą.

Klientas gali rinktis standartinį namelio išplanavimą, kada numatoma svetainės zona su virtuvėle, miegamasis, vonios kambarys. Arba galima rinktis bendrą erdvę su vonios kambariu. Yra galimybė pasirinkti visiškai individualų išplanavimą pagal kambarių individualius matmenis, kaina nuo to nekinta.

Kokius darbus turi atlikti klientas, kad namelis būtų pilnai užbaigtas?

Kad būtų užbaigta namelio apdaila, reikia išsirinkti ir susidėti grindis, vidines duris pagal išplanavimą, jungtukus, rozetes, šviestuvus, įsirengti vonios kambarį bei susidėti baldus, buitinę techniką. Pagal poreikį įsirengti šildymo sprendimą. Dažniausiai klientams rekomenduojame kondicionieriaus sistemą oras – oras, kuris žiemą šildo, o vasarą vėsina. Taip pat, puikus variantas yra elektrinis šildytuvas, kuris gali būti valdomas pasitelkiant WiFi nuotoliniu būdų. Namelis dažniausiai sušyla per 10 min. Arba galima įsirengti krosnelę kūrenamą malkomis, tai bus ir puikus interjero sprendimas.

Papildomos paslaugos

,,MM Statyba“ komanda teikia papildomą paslaugą – sraigtinių polių montavimą. Sraigtiniai poliai gaminami iš S235 plieno klasės, karštai cinkuoti 60-80 µm pagal EU standartą EN ISO 1461. Kai namelis statomas ant įsriegiamų gręžtinių polių, ant jų yra primontuojamas medinis karkasas ir užkeliamas namelis, pritvitinamas. Ši paslauga teikiama jeigu klientas pageidauja. Kitu atveju mes duodame brėžinius ir konsultuojame kaip pasiruošti polius.

Taip pat, norime priminti, keletą svarbių aspektų:

  • Mūsų įmonė nesiūlo pilno namelio įrengimo, galima įsigyti standartinį namelį arba su daline apdaila.
  • Teikiamos transportavimo paslaugos, tai yra atskira paslauga kaip ir polių montavimas, už kurias yra papildomas mokestis.

Jeigu klientai turi pageidavimų, kuriuos mes galėtume įgyvendinti, visada kalbamės ir tariamės, žiūrime kokios yra galimybės. Tačiau visada atsižvelgiame į namelio konstrukciją, stilistiką, kad mūsų gaminami nameliai po atliktų pakeitimų vis tiek išliktų atpažįstami ir nenukentėtų jų dizainas. Mes negalime kardinaliai pakeisti namelio išorės.

Kviečiame registruotis konsultacijai, namelių apžiūrai, kurios metu galėsime atsakyti į Jums rūpimus aktualius klausimus. Susisiekite tel. 8 6 45 50 965 arba el. paštu info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai