,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Kodėl mobilus modulinis namelis yra puikus pasirinkimas?

Moduliniai nameliai tampa vis populiaresniu pasirinkimu asmenims, ieškantiems tiek gyvenamosios, tiek poilsio paskirties būsto. Šie universalūs statiniai, pasižymi keletu privalumų, dėl kurių yra itin pageidaujami rinkoje. Visų pirma, jiems nėra reikalingi statybos leidimai, tad itin supaprastėja namelio įsigyjimo procesas. Be to, moduliniai nameliai pasižymi mobilumu, todėl prireikus ar norint pakeisti namelio vietą, jį galima lengvai transportuoti. Be to, šie nameliai garsėja greitu statybos terminu ir galimybę pritaikyti pagal kliento poreikius. Tai leidžia klientams susikurti unikalią gyvenamąją erdvę, puikiai atitinkančią jų individualius poreikius ir skonį.

MAXIS LONG

Yra vienas iš siūlomų variantų, kuris suteikia daugiau erdvės ir gali būti

idealus variantas šeimai. Šis modernus mobilus karkasinis namelis susideda iš dviejų sujungtų namelių, kurių matmenys yra apie 7,05 m x 7,20 m x 3,83 m. Tai puikus sprendimas, jei jums reikia daugiau miegamųjų ar kitų kambarių – virtuvės, svetainės ar erdvesnio vonios kambario.

MAXIS

Modulinio namelio koncepcija yra du vienodo dydžio sujungti mobilūs nameliai, kurių matmenys apie 6,05 m x 3,60 m x 3,83 m. Šie namelių segmentai yra statomi statybos aikštelėje, o jei klientas pageidauja dalinės apdailos, ji taip pat atliekama pas mus. Nameliai, pilnai įgyvendinus užsakymą, yra saugiai transportuojami į kliento sklypą.

Techniniai MAXIS namelio duomenys:

1. Juodos spalvos aliuminio profilio langai, kurie užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją ir yra tinkami žiemos metu.

2. Namelis tinkamas gyventi visais metų laikais, nes jis yra tinkamai apšiltintas su apie 10-15 cm storio poliuretano putomis.

3. Lauko apdaila atliekama naudojant termomedienos lauko dailylentės ir juodos spalvos skardą, vadinamą Classic. Tai suteikia namui ne tik estetiškumo, bet ir ilgaamžiškumo.

4. Namelio dugnui naudojame specialias medžiagas, kurios turi apsaugą nuo graužikų.

5. Namelis sujungiamas pas klientą jo sklype, suteikiant galimybę pritaikyti namelį pagal individualius kiekvieno užsakovo poreikius.

MAXIS nameliai ne tik siūlo didesnę erdvę, bet taip pat yra labai funkcionalūs. Jie gali būti pritaikyti įvairioms gyvenimo sąlygoms ir poreikiams. Galite suskirstyti kambarius pagal savo norus, pritaikyti juos kaip miegamuosius, biurus, studijas ar net sporto erdves. Tai ypač svarbu, jei jūsų šeima didelė arba jums tiesiog patinka turėti daug vietos. Su daugybe atskirų erdvių interjero išplanavime, galėsite kurti namą, kuris visiškai atitiks jūsų gyvenimo būdą ir stilių. Be to, prailginus namelį 1 metru, konstrukcija, stabilumas ir transportavimas nepatirs jokios neigiamos įtakos, todėl galite būti tikri dėl namelio saugumo. Taip pat, galima pasirinkti dalinę vidaus apdailą, polių ir terasos įrengimą, kad būtų sukurtas jums tinkamiausias ir patogiausias gyvenamasis plotas.

Visiems, kurie ieško didesnio namelio sprendimo, taip pat galime pasiūlyti keturis namelių modelius – MINIS, MIDIS, MAXIS ir BUSINESS, kurie gali būti prailginti į LONG versijas.

Kiti straipsniai