,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Kiekvieno namelio projekto procesas turi daug pasikartojančių veiksmų, bet kiekvienas namelis yra kažkuo unikalus ir išskirtinis. Sukaupėme daug metų patirties ir dar daugiau įkvepiančių istorijų, kuriomis šiandien pasidalinsime!

BUSINESS NAMELIS ir jo vardo istorija

Jeigu sekate mus pakankamai ilgai, žinote, kad BUSINESS namelis anksčiau turėjo kitą pavadinimą. Idėja apie šio mobilaus modulinio karkasinio namelio pavadinimo keitimą mums kilo komunikuojant su klientu. Komunikacija yra vienas pagrindinių mūsų uždavinių, nes visada siekiame išsiaiškinti kliento norus ir juos kuo geriau įgyvendinti. Šis klientas norėjo namelio savo darbo ir verslo vietai. BUSINESS nameliai gali būti jungiami tarpusavyje į I, U ar L formos raides bei kvadratą su vidiniu kiemu. Namelius taip pat galima statyti šalia vienas kito tarp segmentų įrengiant terasą su pergola. Klientas teigė, kad namelį naudos kaip ofiso erdvę, o vėliau planuoja naudoti nuomai, tad galimybė namelius jungti tarpusavyje jį sužavėjo. Pastatėme klientui namelį, bet dar vienas klausimas buvo neišspręstas – pakeisti namelio pavadinimą. 

Po šio įgyvendinto projekto mūsų namelių kataloge atsirado BUSINESS namelio pavadinimas!

EKO namelis – jaukūs trijulės namai

Jauna šeima įsigijo 9 m ilgio EKO namelį gyvenimui visus metus. Atlikome dalinę apdailą – išvedžiojome elektrą ir santechniką, atlikome namelio vidaus apdailą pušies dailylentėmis vertikaliai bei papildomai apšildėme namelį poliuretano putų sluoksniu, viso apie 15 cm . Kitus darbus klientai pasirinko atlikti patys.

Nors namelius statome ne vieneri metai vis dar dažnai sulaukiame klausimo – ar mobiliuose moduliniuose nameliuose galima gyventi šaltuoju sezonu? Atsakymas visada yra vienareikšmiškai TAIP. Norint gyventi visus metus patariame atlimkti papildomą apšiltinimą poliuretano putų arba vatos sluoksniu bei šaltiems žiemos vakarams įsigyti ar įsirengti papildomą šilumos šaltinį, pavyzdžiui – kondicionierių. Šis ne tik sušildys žiemos metu, bet ir bus labai naudojamas saulėtomis vasaros dienomis! 

Svečių ir poilsio namelis – MINIS

Klientai į mus kreipėsi su paprastu prašymu – nedidelio namelio su gera kaina. Visų mūsų namelių kainos yra konkurencingos, tad atsižvelgiame į tai, kam ir kaip dažnai bus naudojamas modulinis namas. Klientai planavo namelį naudoti tik šiltuoju sezonu kaip erdvę pabūti gamtoje, pasidžiaugti saule ir draugų kompanija. Dažnai sutinkame klientų, kurie mobilius modulinius namelius nori naudoti kaip svečių ar poilsio kampelį sodyboje. Tokiam uždaviniui įgyvendinti puikus pasirinkimas yra namelis MINIS. Namelis pakankamai mažas, bet suplanavus erdvę jame telpa visos reikalingiausios erdvės. Jeigu yra poreikis, namelį galima suprojektuoti su dviem atskiromis erdvėmis – vonios kambariu ir atvira zona. Toks pasirinkimas labai populiarus renkantis mažesnio dydžio namelį, nes yra sutaupoma daug vietos. Apgalvojus erdvę, namelyje telpa viskas, ko gali prireikti, o klientams išsaugomas erdvės pojūtis.

Kaip išsirinkti namelį gali būti sunkus klausimas, kurį ne visada pavyksta atsakyti pačiam. Per daug metų praktikos susiduriant su įvairiomis situacijomis, mes išmokome į šį klausimą padėti atsakyti lengviau ir paprasčiau, tad jeigu ir Jums sunku apsispręsti – kviečiame susisiekti!

Pabendraukime +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai