Su kiekviena diena vis populiarėjantys mobilūs moduliniai nameliai pastoviam gyvenimui, sukelia nemažai klausimų žmonėms, kurie turi sodą, žemės sklypą prie ežero ar  kurortiniame mieste, kur norėtų vykdyti veiklą, nuomos pagrindu. Pavyzdžiui įrengti patogias vietas turistų poilsiui ir nakvynei. „MM Statyba“ turi platų namelių pasirinkimą, kurie išpildys kiekvieno kliento lūkesčius.

Pastarieji metai, kai visuomenė buvo priversta gyventi karantino režimu, labiau įvertino ramybę ir norą pabūti atskirai nuo miesto šurmulio. Todėl dažnas pagalvoja apie galimybę apsigyventi atokiau nuo miesto ar tiesiog pabūti gamtoje. Tačiau atsižvelgus į gyvenamo ploto rinkos pasiūlą palyginus su paklausa yra ganėtinai maža. Todėl atsiradus naujai ir paklausiai investavimo galimybei žmonės vis labiau pasvarsto apie savo nenaudojamų žemės sklypų įgalinimą kartu su mobiliais moduliniais nameliais, ne tik trumpalaikei nuomai bet ir ilgalaikei, kaip būsto alternatyvą gyvenimui ištisus metus.

Jei planuojate moduliniame namelyje gyventi patys arba nuomoti kitiems, verta investuoti į erdviausius ir patogiausius namelių modelius. Nuolatiniam apgyvendinimui rekomenduojame rinktis kur kas didesnius namelius. Poilsiautojai taip pat dažniau renkasi gražius ir erdvius apartamentus, todėl investuota suma į didesnį namelį tikrai atsipirks ir teiks pelną. Jeigu patys gyvensite, suma atsipirks kitais būdais – patogumu ir malonumu gyventi jaukiuose namuose.

Kad ir kokia būtų priežastis, mobilūs nameliai gali tapti puikiu ir lengvu sprendimu įvairiose situacijose. Šiuo metu jie populiarūs visame pasaulyje ir kartais net sunku suprasti, ar tai stacionarus gyvenamasis namas, ar mobilus. Šiuolaikiniai technologiniai sprendimai leidžia įgyvendinti bet kokias kliento poreikius atitinkančias idėjas.

Kokius namelius nuomai renkasi klientai?

MIDIS – tai apie 25 m2 mobilus karkasinis namelis su antresole (matmenys: 6,05 x 3,60 x 3,83; antresolė 2,20 x 3,20 x 1 m). Į bendrą namelio plotą įsiskaičiuoja antresolė, kurioje galima kuo puikiausiai įsirengti miegamą erdvę. Šiame modernaus dizaino mobiliame karkasiniame namelyje, pagal pasirinktą vidaus išplanavimą, tilps ne tik sofa/lova su televizoriaus staliuku, virtuvė, spinta, atskiras miegamojo kambarys bei vonios kambarys. Šio namelio išskirtinumas – aukštos lubos, antresolė, kurioje galite įsirengti miegamąjį ar poilsio zoną.

MAXIS – tai du  sujungti nameliai po 25 m2. Viso 50 m2 su antresolėmis. 25 m2 mobilus karkasinis namelis su antresole (matmenys: 6,05 x 3,60 x 3,83 m). Puikus sujungtų dviejų 25 m2 namelių sprendimas, kuris suteikia daugiau erdvės ir yra pritaikytas šeimos poreikiams. Jame galima įsirengti net 4 miegamuosius kambarius/ erdves, svetainę su virtuve, vonios kambarį. Nuo kitų namelių šis namelis skiriasi savo dydžiu. Tai nėra tiesiog du sujungti MIDIS nameliai, šie nameliai statomi taip, kad atrodytų lyg vienas namas, o ne sujungti keli, nes nameliams suprojektuoti du vienšlaičiai stogai.

Nameliai yra pastatyti su pilna išorės apdaila, langais, durimis. Namelių vidus: lubos, grindys, sienos  apšiltintos apie 10 cm poliuretano putų sluoksniu, todėl nameliai tinkami gyventi vasarą ir žiemą. Padarytos vidinės pertvaros pagal pasirinktą namelio vidaus išplanavimą. Jei klientas norėtų pritaikyti papildomus sprendimus, atlikti pakeitimus, tą tikrai galima padaryti.

Kodėl mobilius namelius verta rinktis?

Tai puikus pasirinkimas kuriam nereikia pamatų. Ekonomiškas sprendimas, nereikalaujantis daug investicijų – galima išvengti architekto, projektų, statybos leidimų mokesčių. Optimali kvadratūra gyvenimui – MIDIS nameliai labiau tinkantys apsistoti poroms dėl mažesnės kvadratūros, o MAXIS nameliai labiau orientuoti į keturių asmenų šeimas arba žmones kurie mėgsta didesnį komfortą ir prabangą. Patraukli išvaizda atitinkanti klientų lūkesčius, modernus ir šiuolaikiškas dizainas. Visi nameliai atitinka aukštus kokybės reikalavimus. Tinkami gyventi šaltuoju sezonu, jauki vieta poilsiui.

Norite sužinoti daugiau apie mobilius namelius ir įvairius klientų pritaikomus sprendimus, galimybes, susisiekite su mūsų komanda tel. 8 645 50 965 arba el. p. info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai