,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Mobilūs moduliniai nameliai tampa vis populiaresniu pasirinkimu renkantis ne tik laisvalaikio vietą, bet ir gyvenamąjį būstą. Namelių katalogas vis pildosi naujais jų modeliais. Deja, dažnai iš aplinkinių girdime itin daug klaidingų įsitikinimų apie modulinius namus. Kviečiame perskaityti dažniausiai pasitaikančių klaidingų įsitikinimų sąrašą ir patiems susidaryti savo nuomonę apie modulinius namelis.

Prasta statybos kokybė ir nuolatinė priežiūra

Moduliniai namai yra prieinamesni iš kainos pusės, o statybos darbai užtrunka trumpiau nei tradicinės statybos (apie 2-3 mėnesius). Visi statybos darbai patikimi kvalifikuotiems specialistams, kurie modulinius namelius stato pagal aukščiausius statybos standartus, tad nameliai pasižymi aukšta kokybe. Dėl prieš tai išvardintų aspektų, nameliai yra energetiškai efektyvūs ir nereikalauja daug priežiūros. Be to, įrodyta, kad moduliniai namai dėl patvaraus karkaso geriau nei tradiciniai atlaiko kai kurias ekstremalias oro sąlygas. Jų kokybė tikrinama kiekviename gamybos proceso etape, o tradicinių namų tik statybos pabaigoje.

Trumpesnis tarnavimo laikas

Dažnai vyrauja klaidinga nuomonė, kad moduliniai nameliai netarnaus taip ilgai kaip kiti namai. Moduliniai namai gali tarnauti tiek pat laiko, jei yra tinkamai prižiūrimi ir tvarkomi pagal rekomendacijas. Savo klientus visada informuojame, kad jei kyla klausimų apie modulinių namelių priežiūrą, susisiektų su mumis ir mes suteiksime visą reikiamą informaciją bei rekomendacijas. 

Paslėptos išlaidos

Dažnai manoma, jog dėl savo konkurencingos modulinių namelių kainos, atsiras papildomų ar paslėptų išlaidų. Gyvenant moduliniame namelyje gali atsirasti panašių išlaidų kaip ir kito tipo namuose – išlaidos susijusios su kasdienėmis situacijomis. Be to, moduliniai namai yra energetiškai efektyvūs ir nereikalauja daug priežiūros, todėl kasmet galite sutaupyti nemažą sumą pinigų.

Ilgas ir sudėtingas pirkimo procesas

Tai, kad modulinio namo pirkimo procesas skiriasi nuo tradicinių namų pirkimo nereiškia, kad jis turi būti ilgas ir sudėtingas. Jums tereikia susisiekti su mumis ir mes jus pakonsultuosime bei padėsime rasti tinkamiausią modulinio namelio variantą. Statybos terminas dažniausiai yra 2-3 mėnesiai, o kartais savo klientams galime pasiūlyti ir iš anksto pastatytų namelių. Jei tiesioginis mokėjimas nėra tinkamas variantas, egzistuoja galimybė namelį įsigyti išsimokėtinai.

​​Dizaino lankstumo trūkumas

Moduliniai namai gali pasižymėti lanksčiais dizaino sprendimais ir individualiai pritaikytu vidaus išplanavimu, tinkančiu kiekvienam. MM Statyba gali pasiūlyti platų namelių asortimentą, kurį nuolat pildo. Be to, kiekvienas namelis gali būti individualiai pritaikytas pagal kiekvieno kliento individualius lūkesčius, o šios modifikacijos yra įskaičiuotos į namelio kainą.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai