,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Mobilūs moduliniai namai – alternatyva tradicinei statybai

Moduliniai namai yra inovatyvus ir lankstus būsto sprendimas, kuris vis labiau populiarėja kaip alternatyva tradicinei statybai. Šie skandinavų pamėgti nameliai, kurį laiką buvo vertinami prieštaringai, tačiau šiandien, juos renkasi vis daugiau gyventojų. Šiuo metu MM Statyba kataloge turime pačių įvairiausių variantų – nuo mažų ir kompaktiškų iki dviejų aukštų mobilių modulinių namų.

Vienas is daugelio privalumų yra tai, kad šiems statiniams nėra reikalingi statybos leidimai. Žinoma, kaip ir visur, čia yra keletas niuansų: miesto ribose nameliai gali būti iki 50 m2, o užmiestyje iki 80 m2. Taip pat, kadangi nameliai yra nesudėtingos konstrukcijos kilnojama statyba, gali būti statomi bet kokiame sklype, tačiau dėl  ribojimų būtent konkrečiam sklypui reikėtų pasidomėti esama situacija su urbanistikos skyriumi ar statybos inspekcija.

Kodėl mobilūs moduliniai nameliai tampa dažnu gyvenamosios vietos pasirinkimu?

Mobilūs moduliniai namai yra puiki buto ar namo alternatyva gyventi dėl ne vienos priežasties. Šie namai yra greitai pastatomi, todėl leidžia jums greitai ir lengvai susikurti namus. Namelio užsakymo įvykdomas užtrunka apie 3 mėnesius nuo užsakymo patvirtinimo, sutarties pasirašymo ir avanso pervedimo, nepriklausomai nuo užsakymo užbaigtumo lygio ir užsakomų namelių kiekio. Mobilūs moduliniai namai taip pat yra lankstūs ir pritaikomi, todėl gali būti tinkami tiek nuolatinei, tiek laikinai gyvenamajai vietai.

Mūsų statomi nameliai yra lengvai transportuojami ir montuojami. Tai yra idealus sprendimas tiems, kas gyvena mieste ar užmiestyje, kur statyba yra ribojama. Be to, mobilūs nameliai yra labai patvarūs ir atsparūs klimato sąlygoms, todėl jie gali būti naudojami bet kokiu metų laiku ir bet kurioje vietoje.

MM Statyba siūlo platų namelių asortimentą

Dar vienas mobilių modulinių namų privalumas yra didelis asortimentas, kurį galite rasti mūsų svetainėje. Mes siūlome skirtingo dydžio ir dizaino modulinius namus, kurie atitiks kiekvieno kliento poreikius. Nesvarbu ar ieškote mažesnio namo, kuris tinka vienam asmeniui ar porai, ar didesnio namo šeimai – mes turime jums tinkamą variantą.

Namelio kaina ir įsigijimo galimybės

Jeigu namelis nebuvo planuose, tad jam finansiškai nebuvo ruoštasi, klientai gali pasinaudoti kredito paslauga. Mobiliems moduliniams nameliams yra suteikiama vartojimo paskola iki 20-30 tūkstančių eurų. MM Statyba bendradarbiauja su BigBank kredito įstaiga bei Raseinių kredito unija. Šios įstaigos siūlo itin geras sąlygas įsigyjant mobilų namelį su paskola.

Savo galimybes gauti vartojimo paskolą galite pasitikrinti https://issimoketinai.bigbank.lt/?mmstatyba

Namelių apžiūra

Mobilius modulinius namelius galite apžiūrėti statybų aikštelėje Kaune, tačiau būtina iš anksto susitarti dėl konsultacijos laiko.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai