,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Per visus darbo metus mes ne tik sukaupėme labai daug patirties, bet ir išgirdome nemažai įdomių mūsų klientų istorijų. Šiame straipsnyje pasidalinsime keliomis iš jų ir tikimės, kad tai atsakys į tam tikrus jūsų klausimus apie gyvenimą mobiliuose moduliniuose nameliuose!

Mobilus modulinis namelis laisvalaikiui visus metus

Klientas įsigijo mobilų modulinį namelį EKO su daline namelio apdaila, išlaikant standartinį jo modelį su palange ir pastoge. Mobilus modulinis namelis pastatytas gražioje vietoje gamtoje, tad spinduliuoja ramybę ir yra tobulas kampelis ieškantiems poilsio. Namelis bus naudojamas laisvalaikio leidimui su šeima ir draugais visus metus – pravėdinti galvą gamtoje ir pailsėti nuo spartaus gyvenimo ritmo.
EKO namelis yra puikus pasirinkimas ieškantiems tobulo kainos ir kokybės santykio – namelis pakankamai erdvus jei norima jame apgyvendinti daugiau žmonių, o kaina labai konkurencinga lyginant su kitais panašaus ploto nameliais.
Mediniame karkasiniame namelyje sumontuoti dviejų stiklų aliuminio profilio langai, namelio išorės apdaila – Classic juodos spalvos skardinis stogas, lietaus sistema, neobliuotos pušies lentos, kurios impregnuotos su spalva. Namelis papildomai apšiltintas 10cm poliuretano putomis, kas leis jame apsistoti ir šalčiausiais metų mėnesiais. Klientai taip pat numatė įsirengti terasą šalia namelio, kurioje planuoja leisti jaukius vasaros ir žiemos vakarus. Kliento prašymu buvo sumontuota nuo elektros pajungiama ventiliacijos sistema vonios kambaryje ir išvestas vandens išbėgimo kranelis, kuris bus naudojamas laistymui ir panašiems tikslams.

Klientas įsigijo MIDIS namelį ir ten susikūrė jaukius namus

Dar viena istorija, kuria norime pasidalinti yra kliento, kuriam pastatėme MIDIS namelį. Mobilus modulinis namelis yra apie 18 m2 vidaus ploto su 6 m2 antresole. Puikiai planuodamas vidaus erdvę klientas namelyje įsirengė virtuvėlę su svetaine, miegamojo erdvę antresolėje ir vonios kambarį. Svetainėje taip pat pastatyta sofa-lova, kad prireikus būtų galima priimti svečius. Prie namelio klientas įsirengė erdvią ir jaukią maumedžio terasą, kurioje galės leisti saulėtas vasaros dienas ir žvaigždėtus vakarus. Klientas pasirinko MIDIS namelį dėl jo kompaktiškumo. Maža, bet protingai suplanuota erdvė sukuria jaukią namų atmosferą.

Savo namelių kataloge siūlome įvairaus dydžio namelius – nuo pačių mažiausių, kuriuos galite naudoti kaip poilsio vieteles iki net 2 aukštus turinčius modulinius namus. Pildome asortimentą atsižvelgdami į klientų norus ir nuomonę, o jeigu neturime būtent to, ko ieško klientas – visada žiūrime lanksčiai ir stengiamės rasti sprendimą.

Namelis buvo pastatytas kliento sklype

Klientas pas mus kreipėsi jau ne pirmą kartą, prieš metus jam montavome sandėliuką. Jis buvo labai patenkintas atliktu darbu, tad patikėjo mums didesnę užduotį – MAXIS namelį. Šis namelis buvo statomas pas klientą sklype. Įprastai daugiau nei vieno modulio nameliai yra transportuojami po modulį ir sujungiami kliento sklype. Namelio pagrindui kliento pasirinkimu buvo įrengti betonuojami poliai. Kadangi mobiliame moduliniame namelyje MAXIS bus gyvenama visais metų laikais, klientas taip pat užsisakė papildomą apšiltinimą poliuretano putų sluoksniu. Namelis buvo pastatytas be dalinės apdailos, bet klientas neatmeta galimybės ateityje prijungti ir trečią segmentą. Namelyje klientas planuoja įrengti miegamojo, vaikų ir vonios kambarius, virtuvę, o pagrindinėje erdvėje su vitrininiu langu erdvią svetainę.

Dažnai sulaukiame klausimo: ar įmanoma namelyje gyventi visus metus? Ši ir dar daug kitų istorijų tik patvirtina, kad mobiliame moduliniame namelyje tikrai galima gyventi taip pat komfortiškai ir jaukiai kaip ir įprastos statybos namuose.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai