Mobilaus modulinio namelio sąvoka pasiekia vis daugiau žmonių ir mažais, bet tvirtais žingsniais keliauja į rinką. Ši tema girdima ir matoma vis daugiau, tad atsiranda pasitikėjimas iš vartotojų pusės, kas atveria galimybes daugiau žmonių susikurti savo svajonių namus. Apie modulinių namelių privalumus kalbėjome ne kartą – šiems statiniams nereikalingi statybos leidimai, jų kaina ir statybos terminas ženkliai patrauklesni, o dizainas ir kokybė džiugina ir stebina! Per pastaruosius metus savo klientams pasiūlėme ne vieną naują mobilų modulinį namelį ir savo asortimente dabar jų turime tikrai nemažai. Dėl plataus prekių asortimento gali būti sudėtinga išsirinkti, tad nusprendėme palengvinti šią užduotį ir sukurti trumpą paruoštukę, kuri padės apsispręsti ir išsirinkti sau tinkamą mobilų modulinį namelį!

EKO namelis – tobulas kainos ir kokybės santykis

Mobilus modulinis namelis EKO šiuo metu yra pats populiariausias iš visų mūsų turimų namelių. Šis namelis pamiltas klientų dėl savo skandinaviško dizaino, kuris šiuo metu yra labai ,,ant bangos“. Dar vienas labai svarbus privalumas yra šio namelio kaina, kuri prasideda nuo 10 000 eurų be PVM. Nors ir EKO namelio kaina labai prieinama, jis yra pakankamai erdvus, šiek tiek platesnis ir ilgesnis už kitus namelius. EKO ilgis 7,50m, plotis 3,85m, o vidaus plotas apie 24m2.. Mobilus modulinis namelis turi 50cm palangę, kurią galima naikinti ir turėti dar didesnį vidaus plotą. Už ganėtinai žemą kainą šiame namelyje galima susikurti jaukius, patogius ir stilingus namus, kuriuose tilps net ir didesnės šeimos!

MAXIS namelis – puikus variantas šeimai gyvenimui visus metus

Mobilus modulinis namelis MAXIS yra vienas iš populiariausių klientų pasirinkimų jau ne vienerius metus! Klientų pamiltas dėl savo itin didelio vidaus ploto, namelio kvadratura su antresolėmis yra apie 50 m. Tad namelis puikiai tinka didesnėms šeimoms ar mėgstantiems namuose turėti daugiau erdvės. Modulinio namelio koncepcija yra du vienodo dydžio sujungti mobilūs nameliai, kurių matmenys apie 6,05 m x 3,60 m x 3,83 m. MAXIS nameliai ne tik siūlo didesnę erdvę, bet taip pat yra labai funkcionalūs. Jie gali būti pritaikyti įvairioms gyvenimo sąlygoms ir poreikiams – klientai šiuos namelius dažniausiai naudoja gyvenimui visus metus. MAXIS namelyje kambarius galite suskirstyti pagal savo norus, pritaikyti juos kaip miegamuosius, biurus, studijas ar net sporto erdves. Tai ypač svarbu, jei jūsų šeima didelė arba jums tiesiog patinka turėti daug vietos. Su daugybe atskirų erdvių interjero išplanavime, galėsite kurti namą, kuris visiškai atitiks jūsų gyvenimo būdą ir stilių.

MINIS namelis – mažas, bet yra plačiai panaudojamas

Mobilus modulinis namelis MINIS yra apie 21 m2 vidaus ploto, tad jame užteks vietos įsirengti visas svarbiausias erdves – miegamojo kambarį, virtuvėlę su svetaine ir vonios kambarį. Namelis idealus variantas dviem, susiplanavus vidaus erdvę galima susikurti išties jaukų kampelį! Mobilus namelis MINIS turi vitrininį neatsidarantį langą, per kurį patenka daug šviesos ir gali atsiverti itin gražus vaizdas. Dešinėje namelio pusėje yra vitrininės aliuminio profilio durys, kurios atsidaro į lauko pusę. Namelyje taip pat yra langas, kuris atsidaro į namelio vidų bei atsiverčia. Šis mobilus modulinis karkasinis namelis taip pat dažnai naudojamas kaip dirbtuvės, sandėliavimo patalpa, pirtis ar svečių namelis – pritaikymo galimybės išties beribės.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai