,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Namelių šiltinimo standartas – atvirų porų poliuretano putomis

Mūsų statomi mobilūs nameliai turi puikias izoliacines savybes ir yra labai tvirtos bei sandarios konstrukcijos. Stengiantis užtikrinti šias namelio savybes, pasirinkome apšiltinimą poliuretano putomis. Poliuretano putos tampa vis paklausesnė medžiaga dėl savo išskirtinės kokybės namų šiltinime. Ši medžiaga pasižymi dideliu elastingumu, dėl ko užtikrinama didelė šilumos izoliacija. Namą apšiltinant poliuretano putomis, medžiaga yra tiesiogiai purškiama ant sienos paviršiaus. Mobilių modulinių namelių vidus šiltinamas apie 10 cm poliuretano putų sluoksniu. Technologiškai šiltinimo sluoksnis poliuretano putomis reikalingas daug mažesnis, kad atitinktų tą pačią ar net didesnę šiluminę varžą nei naudojant šiltinimui akmens vatą.

Norime pažymėti, kad atsižvelgdami į klientų poreikius, galime pasiūlyti namelį šiltinti ir vata. Viskas priklauso nuo klientų poreikių, kam pasirinktas namelis būtų naudojamas.

Dažniausias klientų pasirinkimas – oro kondicionavimo sistema

Norint sukurti namelyje nuolatinį komfortą ir palaikyti norimą temperatūrą – puikus pasirinkimas yra oro kondicionierius. Tai pasitarnauja ne tik šaltuoju sezonu, bet ir vasaros metu. Pati namelio konstrukcija ir šiltinimo medžiagos namelį padaro labai sandarų. Kuo geresnė izoliacija, tuo labiau namelis neprišyla vasarą ir tuo pačiu išlaiko šilumą žiemos metu. Tai universaliausias pasirinkimas, kuris pritaikomas atsižvelgiant į kliento poreikius ir finansines galimybes.

Krosnelė, kuri kūrenama malkomis

Puikus pasirinkimas klientams, kurie ne tik nori sutaupyti, bet ir jaukumo namuose. Krosnelė taip pat yra puiki interjero detalė, kuri namams suteikia išskirtinį dizainą.

Elektrinis šildytuvas

Labai ekonomiškas variantas, kuris taip pat yra mobilus, tad tinka žmonėms, kurie keičia gyvenamąją lokaciją. Kadangi mūsų mobilūs moduliniai nameliai yra apšiltinti storu poliuretano putų sluoksniu, viduje yra puikiai išlaikoma šiluma. Panaudojus elektrinį šildytuvą, namelis yra greitai įšildomas. Dar vienas šio įrenginio privalumas – šildytuvai yra valdomi per wifi tinklą, tad jungti namelio šildymą galite nuotoliniu būdu pasitelkiant išmanųjį įrenginį ir tai padaryti vos dešimt minučių prieš.

Oras – vanduo

Šilumos siurbliai oras – vanduo yra puikus variantas ieškantiems ekonomiško, ekologiško ir patogaus namų šildymo būdo. Šiuo būdų šildant namus išeikvojama daug mažiau energijos nei kitomis sistemomis. Kuo kompaktiškesni namai, tuo optimaliau šie siurbliai apšildys Jūsų gyvenamąsias ar darbo patalpas

Šildymas elektra

Tai šildymo būdas išvedžiojant šildymo elementus po grindimis arba šildant namus elektriniais radiatoriais. Taip pat rinkoje siūlomas ir šildymo infraraudonaisiais spinduliais sprendimas. Šis būdas yra netaršus, jam reikalingos nedidelės pradinės investicijos bei namuose užima nedaug vietos. Šis būdas nėra itin populiarus, nes šildymo kainos kiek didesnės, o efektyvumas ne toks didelis.

Mūsų komanda visada atsižvelgia į kiekvieno kliento asmeninius poreikius ir finansines galimybes, tad visada stengiamės pasiūlyti kiekvienam individualiai geriausią šildymo sprendimą namelyje.

Kiti straipsniai