,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Per visus darbo metus mes ne tik sukaupėme labai daug patirties, bet ir išgirdome nemažai įdomių mūsų klientų istorijų. Šiame straipsnyje pasidalinsime keliomis iš jų ir tikimės, kad tai atsakys į tam tikrus jūsų klausimus apie gyvenimą mobiliuose moduliniuose nameliuose!

Įsigijo namelį laisvalaikiui sodyboje – dabar tai nuolatiniai namai

Pirmoji istorija, kuri turbūt nutiko ne vienam. Klientė įsigijo mobilų modulinį namelį EKO ir jį pasistatė sodyboje vietoj seno namo. Tai yra pakankamai dažnas scenarijus, nes sutaupo labai daug laiko ir finansų. Klientė labai džiaugėsi atnaujinusi aplinką ir planavo namelį naudoti vasarą bei pavasarį kaip kampelį prisiglausti gamtoje, pasidžiaugti grynu oru ir saule. Po daugiau nei pusmečio sulaukėme skambučio iš klientės su prašymu apšildyti namelį papildomu poliuretano putų sluoksniu. Klientė taip pamilo gyvenimą moduliniame namelyje, tad nusprendė keltis ten gyventi, o ne tik poilsiauti.

Kaip ir minėjome anksčiau, toks atvejis yra tikrai ne vienintelis. Dažnai susiduriame su stereotipu, kad moduliniai namai negali būti naudojami gyvenimui, bet klientų istorijos sako ką kitą.

4 asmenų šeima džiaugiasi vieni kitų draugija moduliniame namelyje

Savo prekių kataloge turime nemažai įvairaus dydžio namelių, bet turbūt nekiltų idėja, kad moduliniame name gali drąsiai sutilpti didelė šeima. Šiuo atveju tikrai gali ir net 4 asmenys! Į mus kreipėsi klientų pora su 3 mažamečiais vaikais, prašydami papasakoti apie turimus modulinius namelius. Po keletos konsultacijų klientai išsirinko MAXIS LONG namelį, kuriam buvo atlikta dalinė vidaus ir išorės apdaila bei papildomas namelio apšiltinimas poliuretano putomis. Klientai pasakojo, kad namelyje užtenka vietos visiems ir jame įsirengė du erdvius miegamuosius, virtuvę su svetaine bei vonios kambarį. Šeima namelyje gyvena apie pusę metų – kitą būna išvykę į užsienį, tad teigia, kad sprendimas gyventi moduliniame namelyje juos visus labai suartina!

Modulinis namelis užsienyje – gyvenimas gamtos prieglobstyje

Dar viena istorija, kuria norime pasidalinti yra kliento, kuris įsigijo modulinį namelį nuolatiniam gyvenimui ir transportavo jį į užsienį. Klientas negyvena Lietuvoje ir daug keliauja, tad modulinis namelis jam tobulas variantas. Klientas po ilgų apmąstymų įsigijo MIDIS LONG namelį su daline vidaus bei išorės apdaila. Namelyje buvo įrengtas miegamasis, virtuvėle, svetainė bei vonios kambarys – erdvė puikiai išnaudota ir sukurta jaukių namų atmosfera. Klientas norėjo namelio gamtoje, toliau nuo šurmulio ir arčiau gamtos, tad tokioje lokacijoje ir įsirengė savo namus. Namelio transportavimu ir pasistatymu pasirūpino pats klientas. Visada siūlome šias paslaugas ir patys, bet esant poreikiui galima šiais dalykais pasirūpinti ir patiems. Sulaukę iš šio kliento teigiamų naujienų buvome nudžiugę – viskas pavyko lengvai ir sklandžiai, namelis išliko idealio būklės.

Dažnai sulaukiame klausimų ar gaminame namelius užsienio rinkai. Šiuo metu siūlome namelius Vokietijai, Suomijai, Švedijai ir Prancūzijai bei tikimės, kad netolimoje ateityje šis sąrašas ilgės!Per daug metų teko pažinti ir sukurti daug skirtingų namelių ir visi jie su savo istorijomis. Kiekvieno kliento poreikiai individualūs, tad džiaugiamės, kad mūsų komanda puikiai tai supranta ir įgyvendina visas jūsų svajones!

Per daug metų teko pažinti ir sukurti daug skirtingų namelių ir visi jie su savo istorijomis. Kiekvieno kliento poreikiai individualūs, tad džiaugiamės, kad mūsų komanda puikiai tai supranta ir įgyvendina visas jūsų svajones!

Kiti straipsniai