,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Nors mobiliems moduliniams nameliams nėra reikalingi statybos leidimai, planuojant ar ruošiantis įsigyti, svarbu pasidomėti ar sklype, kuriame stovės namas, nėra taikomi ribojimai. Užmiestyje mobilus modulinis namelis turėtų būti iki 80 m2, o miesto ribose – iki 50 m2. Viso namelio statymo laiku siekiame užtikrinti geriausią komunikaciją su klientu, informuoti ji apie visas naujienas ir atsakome į visus klientams Iškylančius klausimus. Kiekvienam klientui yra skiriama daug dėmesio, kad komunikacija vyktų sklandžiai ir būtų patenkinti visi norai bei lūkesčiai.

Kviečiame klientus į konsultaciją

Priėmus sprendimą įsigyti namelį, reikėtų atvykti į konsultaciją. Šios metu padedama klientui apsispręsti dėl mobilaus namelio pasirinkimo ir suteikiama kiek įmanoma daugiau informacijos visais svarbiausiais klausimais. Klientus konsultuojame telefonu, el. paštu ir visada kviečiame būtinai užsukti pas mus į statybos aikštelę, kur statomi visi mobilūs moduliniai nameliai.

Namelių apžiūra statybos aikštelėje

Ekspozicijoje turime daug skirtingų namelių modelių, tad klientai gali pamatyti namelius gyvai Iš Išorės, apsižvalgyti viduje bei pamatyti įvairias galimas namelių modifikacijas. Savo klientams visada stengiamės suteikti kiek įmanoma daugiau laisvės renkantis namo išplanavimą, langų pozicijas ir kitas detales. Vienos individualios konsultacijos trukmė yra apie 30 minučių ir jos metu yra parodomi visi aktualūs nameliai, pristatomi skirtingi vidaus Išplanavimo variantai (langų, durų pozicijos), namelių dalinė apdaila (elektra, santechnika, sienų ir lubų apdaila medinėmis dailylentėmis vertikaliai, dviguba OSB juodgrindė grindyse) ir standartinis namelio variantas be apdailos.

Pateikiama sąmatą bei mokėjimai

Konsultacijos metu yra pateikiama sąmata, o po konsultacijos, jeigu klientui prireikia, yra sudaromas komercinis pasiūlymas su išsamia informacija. Jame numatomi visi techniniai sprendimai, kainodara, vizualizacijos, matmenys ir kiti svarbūs aspektai. Išsiuntus komercinį pasiūlymą ir jį suderinus su klientu iki galutinio užsakymo lapo, toliau seka avansinis apmokėjimas. Tolimesni mokėjimai vykdomi po mėnesio ar dviejų nuo avanso apmokėjimo, priklausomai nuo gamybos termino. Klientai sumoka dalinę įmoka, kuri yra 60% likusios sumos. Galutinis mokėjimas yra atliekamas prieš namelio atsiėmimą Iš statybos aikštelės.

Statome mobilų modulinį namelį

Namelio statybos terminas yra apie 3 mėnesiai, priklausomai nuo to ar klientas namelį įsigijo standartinį ar su daline namelio apdaila. Pasirinkus dalinę apdailą, klientas papildomai kviečiamas į statybų aikštelę, siekiant užtikrinti, kad papildomi namelio darbai būtų atlikti pagal kliento lūkesčius.

Taip pat namelius galima užsisakyti vėlesniam laikui ir pateikti Išankstinį užsakymą. Tai galima padaryti ir prieš metus, ir prieš 3-4 mėnesius – viskas priklauso nuo kliento prašymo. Visada džiaugiamės ir raginame pateikti Išankstinius užsakymus, jų kainos visada Išlieka tos pačios net užsisakant gerokai Iš anksto.

Nameliai keliauja į kliento sklypą

Su klientu numatytą dieną namelis yra transportuojamas pas klientą į sklypą ir statomas ant kliento pasiruoštų polinių pamatų. Esant poreikiui šią paslaugą atliekame ir patys, tokiu atveju namelių transportavimas ir polių įrengimas vyksta tą pačią dieną.

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteiksime profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai