Mobilūs moduliniai nameliai tampa vis dažnesniu gyvenamosios vietos pasirinkimu dėl savo išskirtinumų ir pranašumų. Šiems nameliams nėra reikalingi statybos leidimai, tad jų įsigijimas ženkliai lengvesnis ir greitesnis (statybos terminas 2-3 mėnesiai) nei įprastų namų. Nameliai yra mobilūs, tad esant poreikiui, juos galima perkelti į kitą vietą, kas taip pat yra labai išskirtinė savybė. Jų kainos ir kokybės santykis yra vienas iš klientų pamiltų privalymų, MM Statyba siūlo namelius nuo 8 800 eurų be PVM. Savo asortimente turime daug mobilių modulinių namelių, tad sau tinkamą variantą gali atrasti kiekvienas – turime nuo mažų, kompaktiškų namelių iki dviejų aukštų namų. Šiame straipsnyje pristatysime keletą idėjų ir patarimų, kaip išnaudoti mažo mobilaus modulinio namelio vidaus plotą ir ten susikurti visas patogiam gyvenimui būtinas sąlygas.

Multifunkciniai baldai

Pasirinkdami baldus, atkreipkite dėmesį į jų funkcionalumą. Pavyzdžiui, pasirinkite sofas-lovas, kurios gali virsti miegamąja lova, arba stalus, kurie gali atsilenkti, kai yra nenaudojami, taip neapkraunant vidaus erdvės. Tokie baldai Jums leis sutaupyti vietos ir suteiks erdvumo pojūti net ir mažoje patalpoje. Taip pat patariama nesirinkti didelių baldų, o esant galimybei paieškoti mažesnių, kurie atliks savo funkciją, bet bus kompaktiški.

Spalvos ir apšvietimas

Šviesios spalvos suteikia erdvės pojūtį, todėl svarbu naudoti šviesius tonus sienoms ir grindims. Mūsų komanda siūlo dalinę namelių apdailą, kurios metu yra įrengiamos vidaus sienos ir lubos. Klientus nuolat konsultuojame, stengiamės išsiaiškinti jų poreikius, tad pasirinkus mažesnio ploto mobilų namelį, siūlome vidų dažyti šviesia spalva ir taip vizualiai praplėsti erdvę. Geras apšvietimas taip pat padidina erdvės pojūtį!

Atviras erdvių planavimas

Sujungę virtuvę su valgomuoju ar svetaine, galite sukurti jaukų ir modernų plotą, kuris turės daugiau nei vieną paskirtį. Populiarus variantas norintiems darbo erdvę turėti namuose, ją įsirengti svetainėje ir atskirti aukštesne lentyna. Tai ne tik pagyvina namų interjerą, bet ir leidžia turėti susikaupimo erdvę namuose.

Sienų pertvaros

Vietoj sienų galite naudoti lentynas arba pertvaras, kad sukurtumėte papildomų kambarių be erdvės praradimo. Šios pertvaros gali būti naudojamos ne tik knygoms ir dekoracijoms, bet ir funkcionaliems daiktams laikyti. Taip pat vidines pervaras -sienas galima daryti ne 10 cm storio, o 5 cm.

Vidaus apdaila

Renkantis vidaus apdailą taip pat pravartu pagalvoti apie naudojamas medžiagas ir jų montavimo sprendimus. Jeigu nusprendžiama montuoti medines dailylentes, verta jas montuoti vertikaliai, o ne horizontaliai. Taip vizualiai plotas atrodo didesnis. Vidaus sienas galima rinktis dažyti šviesiai, baltai, taip pat sukuriant erdvės pojūtį.

Aukštos spintos

Išnaudokite vertikalųjį plotą pasirinkdami aukštas spintas ar lentynas. Tokiu būdu turėsite daug vietos daiktams laikyti, tad jų nesimatys ir namelyje liks daugiau erdvės.

Dekoracijos

Rinkitės dekoracijas, kurios ne tik puošia interjerą, bet ir turi atlieka tam tikras funkcijas. Pavyzdžiui, pakabinkite sieninį laikrodį, lentynėles ant kurių galite ne tik laikyti knygas ar augalus, bet ir kasdienybėje naudojamus daiktus. Pakabinami veidrodžiai ne tik pagyvina erdvę, bet ir vizualiai ją didina.

Protingai išnaudoti mažo modulinio namelio vidaus plotą nėra sunku, reikia tik galvoti praktiškai ir kūrybiškai. Pasirinkus mažesnį namelį, svarbu gyventi minimalistiškai, palaikyti tvarką ir atsisakyti nereikalingų daiktų. Tokiu būdu turėsite ne tik mobilią, bet ir labai jaukią ir funkcionalią erdvę.

Kiti straipsniai