Siekdami kuo labiau patenkinti šių dienų poreikius, mobilaus karkasinio namelio apdailos sprendimai buvo pergalvoti atsakingai, prireikus atliktos modifikacijos, kurių dėka mūsų statomi mobilūs nameliai pasižymi dar geresnėmis savybėmis ir naudojamomis medžiagomis. Todėl ,,MM Statyba“ statomi mobilūs nameliai pasižymi išskirtine apdaila, kuri patraukia akį ir leidžia suvokti, kad nedideli, kompaktiški mobilūs nameliai pagaliau gali atrodyti gražiai, moderniai ir šiuolaikiškai.

Medinio mobilaus namelio statybai yra naudojama specialiai apdorota karkasinė mediena, o siekiant, kad namelis turėtų geras izoliacines savybes, statybų metu yra naudojamos specialios izoliacinės plėvelės. 

Karkasiniai mobilūs nameliai yra dengiami specialiomis izoliacinėmis plėvelėmis, kurios apsaugo medinę konstrukciją ir apšiltinimo medžiagą nuo vandens ir vėjo. Kam reikalingos šios plėvelės? Izoliacinės plėvelės – privalomas elementas namo sandarumui užtikrinti. Izoliacinė priemonė nuo vandens, garų padeda apsaugoti apšiltinimo medžiagas, sustabdo medžiagų irimą, pelėsio ir grybelių riziką. Natūralios kilmės statybinės konstrukcijos išskiria drėgmę, todėl tas yra labai aktualu. Viena svarbesnių – taip pat vėjo izoliacinė plėvelė, kuri apsaugo būstą nuo nekontroliuojamų vėjo gūsių ir greito šilumos į aplinką atidavimo. Taip šildymo sąnaudas galima sumažinti net iki 10-15 proc.

Išskirtinę ir modernią išvaizdą nameliui suteikia termo medienos ir ,,Classic“  skarda. Namelio apdailai iš pradžių buvo pasirinkta pilkos spalvos ,,Classic“  skarda, tačiau atsižvelgus į klientų poreikius  prie juodos spalvos dviejų paketų aliuminio profilio langų priderinome ir juodos spalvos vokišką skardą, kuri pasižymi ilgaamžiškumu, gražiu reljefu ir kokybe. Klasikinė stogo danga dažnai naudojama kur yra svarbu išlaikyti autentišką stilių. Tai danga, kuri net ir bėgant metams išlieka stilinga. ,,Classic“  skarda tiekiama reikiamo ilgio lakštais, todėl tai – puikus pasirinkimas, kai reikia stilingos, greitai ir paprastai montuojamos dangos.  Taigi, pasirinkę mobilų namelį su,,Classic“  skardos apdaila, galėsite būti tikri, kad įsigijote ne tik ilgaamžį sprendimą, bet ir stilingą variantą, kuris nepavaldus laikui.

Termo medienos apdaila namelių fasadui buvo pasirinkta neatsitiktinai. Šilti, tamsiai rudi atspalviai primena kietmedį, egzotinę medieną, tačiau iš tiesų mediena gaminama iš karščiu apdorotos pušies. Termo terasinės lentos ne tik ekologiškos, bet taip pat natūraliai atsparios vabzdžiams ir puvimą sukeliantiems grybams, pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir stabilumu, todėl neprilygstamos lietingo oro sąlygomis. Termo mediena puikiai atlaiko neigiamus gamtos veiksnius, atspari šalčiui, nereikia skirti papildomo laiko priežiūrai ar apsauginiam medienos aliejavimui.

Vienas geriausių sprendimų mobilių karkasinių namelių rinkoje, gali būti jūsų.  Visada mielai kviečiame mobilius namelius apžiūrėti Kaune, adresu Varnėnų g. 2 Ražiškiai, Kaunas LT-53278, jums patogiu metu, o prireikus išsamios informacijos konsultacijos ar komercinio pasiūlymo, susisiekti tel. tel. 8 645 50 965 arba el. p. info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai