,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Mobilūs moduliniai nameliai tampa vis populiaresni visame pasaulyje

Nameliai dažniausiai pastatomi aikštelėje, o tuomet transportuojami į kliento pasirinktą vietą. Susidarius tam tikroms sąlygoms, yra galimybė namelį statyti kliento sklype. Šis mobilumas modulinius namus daro paklausius rinkoje – kasdien vis labiau skubančiame pasaulyje pravartu turėti namus, kurie gali būti perkelti į kitą vietą.

Naujas modelis – SPECIAL 1

Išskirtinių matmenų, modernaus Išplanavimo karkasinis namelis ~ 9,00 m x 3,15 m x 3,10 m. Šiame namelio modelyje dėka išskirtinio Išplanavimo tilps ne tik sofa/lova su staliuku televizoriui, bet ir kompaktiška virtuvė, atskiras miegamasis, vonios kambarys bei antresolė.

Namelio išskirtinės savybės

Iš kitų rinkoje esančių namelio SPECIAL 1 Išsiskiria savo ilgiu. Šio namelio langai ir durys yra sumontuoti ties ilgąja namo kraštine, tad vaizdą pro langą galėsite stebėti Iš kiekvieno kambario. Šis namelis yra gabaritinių matmenų, tad puikiai tinka transportavimui Lietuvoje ir į užsienį.

Techniniai SPECIAL 1 duomenys

 • Namelis – karkasinis, medinis.
 • Grindų danga – dviejų aukštų medinis karkasas.
 • Namelio dugnas impregnuotas specialiomis medžiagomis nuo drėgmės.
 • Lauko apdaila – termo medienos fasadas ir juodos spalvos classic skardos stogas.
 • Lietaus sistema – latakai.
 • Langai – juodos spalvos aliuminio profilio.
 • Visi langai atsiverčiantys ir atsidarantys į namelio vidų.
 • Apšiltinimas – 15 cm vatos sluoksniu, papildomai dedasi spec. Folija, kuri dar labiau sandarina.
 • Namelyje galima gyventi ne tik vasarą, bet ir žiemos metu.  Priklauso tik apšiltinimo sluoksnio ir medžiagos pasirinkimas. Nuolatiniam gyvenimui rekomenduojame 15 -20 cm apšiltinimo sluoksnį.
 • Sumontuojamos karkasinės pertvaros pagal siūlomą arba pasirinktą individualiai vidaus Išplanavimą.
 • Standartas – be vidaus apdailos.

Modifikacijos ir vidaus apdaila

Mobiliajame moduliniame namelyje galima keisti langų ir durų pozicijas ar montuoti papildomus langus. Standartinis namelio variantas parduodamas be vidaus apdailos, tačiau esant poreikiui šią paslaugą galime suteikti. Taip pat esant poreikiui, galima didinti apšiltinimo sluoksnį bei pasirinkti apšiltinimo medžiagas.

Kas yra vidaus dalinė apdaila? Elektros laidų, santechnikos vamzdžių išvedžiojimas, OSB juodgrindžių sudėjimas, sienų lubų apkalimas medinėmis lentelėmis/OSB/gipsu ar kita. Esant poreikiui, šią paslaugą atliekame už papildomus mokesčius.

Namelio kaina ir įsigijimo galimybės

Mobilus modulinis namelis SPECIAL 1 kainuoja 12 500 Eur. be PVM. Jeigu namelis nebuvo planuose, tad jam finansiškai nebuvo ruoštasi, klientai gali pasinaudoti kredito paslauga. Mobiliems moduliniams nameliams yra suteikiama vartojimo paskola iki 20-30 tūkstančių eurų. MM Statyba bendradarbiauja su BigBank kredito įstaiga bei Raseinių kredito unija. Šios įstaigos siūlo itin geras sąlygas įsigyjant mobilų namelį su paskola.

Savo galimybes gauti vartojimo paskolą galite pasitikrinti https://issimoketinai.bigbank.lt/?mmstatyba

Namelių apžiūra

Mobilius modulinius namelius galite apžiūrėti statybų aikštelėje Kaune, tačiau būtina iš anksto susitarti dėl konsultacijos laiko.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai