,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Kas sudaro mobilaus namelio standartą?

Namelio standartą sudaro tam tikro modelio namelis su pilna išorės apdaila, vidaus apšiltinimas poliuretano putomis ir karkasinės pertvaros pagal pasirinktą vidaus išplanavimą. Namelio karkasas sumontuotas iš C24 klasės kalibruotos džiovintos konstrukcinės medienos, o namelio dugne įrengiama smūgiams ir drėgmei atspari betoninė plokštė. Namelis apjuosiamas izoliuotos termo garo izoliacine plėvele. Standartinis apšiltinimo sluoksnis yra apie 10 cm atvirų porų poliuretano putomis. Toks variantas parenkamas, kad namelis kvėpuotų ir vėdintųsi – taip yra apsaugoma nuo puvimo ar pelėsio. Taip pat namelio viduje padaromos karkasinės pertvaros pagal pasirinktą kliento vidaus išplanavimą.

Namelio dalinė apdaila

Namelio standartas, kurį įsigija klientas yra be dalinės namelio apdailos. Klientui pasirinkus namelį su daline vidaus apdaila ant grindų karkaso yra sumontuojamos juodgrindės-dvigubas OSB plokštės sluoksnis, kuris yra apie 3mm storio. T aip pat atliekama lubų ir sienų apdaila. Namelių vidaus dalinei apdailai leidžiama rinktis iš 3 variantų: apdaila medinėmis dailylentėmis, OSB arba gipso plokštėmis. Visi variantai yra geras sprendimas, tad klientai dažniausiai renkasi sau tinkamiausią ir patraukliausią variantą.

Apdaila medinėmis dailylentėmis

Mūsų rekomendacija yra pirmasis variantas – apdaila medinėmis dailylentėmis. Klientams rekomenduojame šį sprendimo būdą, nes jis yra ilgaamžiškas (ant lentų neatsiras įtrūkimų, kas gali pasitaikyti pasirinkus gipso plokštes ar plyteles), estetiškas, namams suteikiantis šilumos ir jaukumo. Dailylentės yra gaminamos iš džiovintos medienos dažnai iš pušies, tad tai yra natūralus ir ekologiškas pasirinkimas. Jas galima montuoti vertikaliai arba horizontaliai, sau labiau patinkantį būdą pasirenka pats klientas. Tokia medienos žaliava patvari, ilgaamžiška, atsparesnė aplinkos poveikiui bei pasižymi gražia ir unikalia struktūra. Medines lenteles galima dažyti pasirinkta spalva, balinti ar po kurio laiko perdažyti, jei spalva pabosta ir norisi naujovių.

Apdaila OSB plokštėmis

Apdaila OSB plokštėmis yra praktiškas ir patvarus sprendimas. Šios plokštės yra iš orientuotų medienos skiedrų, kurios gaminamos iš tarpusavyje suklijuotų stambių medienos drožlių Šis būdas naudojamas ne tik statyboje, bet ir gyvenamųjų patalpų sienų, lubų ir grindų apdailai. Tai yra puikus pasirinkimas, kai norima atlikti mažesnio biudžeto apdailą. Dažnai OSB plokštės pasirenkamos įsirengiant buitines patalpas, sodo namelį, dirbtuves ar kita. Šį būdą galima rinktis, kai planuojama namelyje sumontuoti gipso plokštes. Pasirinkus apdailą gipso plokštėmis, rekomenduojama tai atlikti, kai namelis jau yra sklype, nes transportavimo metu jis gali pasižeisti ir sutrūkti.

Apdaila gipso plokštėmis

Apdaila gipso kartono plokštėmis yra labai paprastas ir ekonomiškas sprendimas. Ši danga montuojasi pakankamai greitai, o garso ir šilumos izoliacija yra labai tvirta. Reikia atkreipti dėmesį, kad montuojant gipso kartono plokštes medinės konstrukcijos mobiliame namelyje, atsiranda rizika, kad namelio medinei konstrukcijai ,„traukiantis” ar ,„plečiantis” gali atsirasti minimalių tarpelių, dėl kurių didėja tikimybė gipsui trūkti. Siekiant sutvirtinti gipso kartono plokštes, išlaikyti jų stabilumą, būtinai prieš atliekant namelio vidaus apdailą kartono plokštėmis, namelio vidų iškarti ir OSB plokštėmis. Tokiu būdu ne tik dar labiau padidinama izoliacija, tačiau ir užtikrinamas minėtas gipso stabilumas.

Būtina atkreipti dėmesį, kad atliekant mobilaus namelio vidaus apdailą gipso kartono plokštėmis, reikės papildomai atlikti esančių tarpelių tarp plokščių glaistymą ir sienų dažymą. Tad kaip jau supratote, šis apdailos pasirinkimas turi tiek privalumų, tiek minusų, tačiau visada geriausias pasirinkimas yra tas, kurio labiausiai norite ir patinka. Kai medinė apdaila nėra svarstytinas pasirinkimas, tuomet gipso kartono plokštės yra tikrai gera išeitis.

Elektra ir santechnika

Klientui pasirinkus dalinę namelio apdailą yra išvedžiojama elektra ir santechnika. Su klientu susiderinus pirminį planą numatome vietas, kuriuose bus įvesti elektros ir santechnikos taškai. Viso namelio statybos proceso metu vyksta komunikacija su klientu, tad klientui pakeitus nuomonę į pakitimus žiūrime lanksčiai. Taip pat jeigu sunku įsivaizduoti, kur turėtų būti santechnikos ir elektros taškai, juos galime numatyti ir vėlesniuose žingsniuose.

  • Vieno segmento namelių dalinės apdailos kaina apie 4000 – 5000 eurų be PVM.
  • MAXIS, MAXIS LONG, dvigubas BUSINESS kaina apie 6000 – 000 eurų be PVM.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai