Mobilus karkasinis nameli yra tikrai puikus pasirinkimas, ypač šiandienos rinkos sąlygomis, kai nekilnojamo būsto kainos didelės, statybos kaštai taip pat. Mūsų statomi karkasiniai mobilūs nameliai atitinka klientų poreikius, nes namelis tinkamas gyventi žiemą, yra apšiltintas iš vidaus poliuretano putomis, šilčiausiu būdu. Taip pat yra modernus, šiuolaikiškas, dideliu vitrininiu langu bei papildomais langais-durimis, todėl namelis labai šviesus. Kompaktiškoje erdvėje galima įsirengti būtiniausias erdves – miegamąjį, svetainę su virtuve, wc zoną. Vidaus erdvę galima susiplanuoti taip kaip patinka. Taip pat mūsų mobilių namelių kampanijos puslapyje https://www.mmstatyba.lt/mobilus-nameliai/ galima rasti siūlomų vidaus išplanavimo pavyzdžių.

Klientams, kurie pageidauja didesnės erdvės, turime sprendimų taip pat. Vienas tokių, tai mobilių namelių sujungimas tarpusavyje. Mobilius namelius galima jungti tiek per plotį, tiek per ilgį. Svarbiausia, kad nameliai susijungtų per angas, t.y. duris, langus.

Standartinių mobilių namelių dydžiai

21 m2 mobilus karkasinis namelis (matmenys: 6 x 3,5 x 3 m ; aukštis viduje -2,5 m)
25 m2 mobilus karkasinis namelis su antresole (matmenys: 6 x3,5 x 2,90 x 3,7m; antresolė 2,20 x 3,20 m)

STANDARTAS:

  • juodos spalvos ,,classic” skardos ir medienos apdaila lauko fasadui.
  • namelio vidus: lubos, grindys, sienos  apšiltintos apie 10 cm poliuretano putų sluoksniu, t.y. šilčiausiu šiltinimo būdu todėl namelis tinkamas gyventi tiek vasarą, tiek žiemą.
  • juodos spalvos aliuminio profilio langai.
  • vitrininis langas -neatidaromas.
  • durys dešinėje namelio pusėje atsidarančios į lauko pusę.
  • galinis langas atsiverčia ir atsidaro į namelio vidų.
  • namelyje padarytos pertvaros pagal pateiktą vidaus išplanavimą.

Kaip atliekamas namelių sujungimas?

Nameliai gali būti sujungiami skirtingo arba vienodo dydžio. Klientui pagaminami užsakyti nameliai su pilna išorės apdaila, priklausomai ar namelis jungiamas per plotį ar per ilgį, ties angomis -durimis yra padaromas specialus apvadas, izoliuojantis sujungimas, kurio dėka nameliai statymo pas klientą sklype metu lengvai tarsi ,,puzzle” tarpusavyje sujungiami. Speciali sujungimo sistema užtikrina, kad nameliai gali būti lengvai sujungiami ir specialistų dalyvavimas sujungimo metu nėra reikalingas. Žinoma, jeigu klientas pageidauja, mūsų komanda atvyks pas klientą ir padės sujungti.

Kaip atrodo namelių sujungimo sistema ir sujungti nameliai?

Pateikiame vizualizacijas, kurių dėka galima lengviau suprasti kaip mobilūs nameliai gali būti sujungiami tarpusavyje.

Reikalinga išsamensė informacija? Norite pasiteirauti dėl užsakymo galimybių? Rašykite mums info@mmstatyba.lt arba skambinkite tel. 8 645 50 965

Kiti straipsniai