Svajodami apie jaukią erdvę sodyboje, sodo ar miško sklype norime paprasto, bet šiuolaikiško, gražaus ir, žinoma, funkcionalaus spendimo. Būtent tai mes jums siūlome! Sprendimą, kuris ekonomiškas ir labai kokybiškas, kuriam nereikia statybos leidimų ir gali būti pristatomas jau pastatytas tiesiai į jūsų kiemą.

Pamirškite ilgai trunkančias ir brangias statybas, patikimų specialistų paieškas. „MM Statyba“ komanda stato namelius, kurie neabejotinai pateisins jūsų lūkesčius. O svarbiausia, kad įgyvendindami savo svajonę, galėsite pasirinkti labiausiai tinkantį namelio išplanavimą ir vidų įsirengti pagal save!

Atsižvelgdami į klientų poreikius, statome kompaktiškus 21 m2 ir 25 m2 karkasinius mobilius namelius, kurie  statomi pritaikant šiuolaikiškas technologijas, sprendimus ir medžiagas. Nameliai atrodo ne tik šiuolaikiški, modernūs, bet yra itin tvirtos konstrukcijos, o svarbiausia – transportuojami. Šiems nameliams nereikia statybos leidimo ar projekto, prireikus gali būti perkeliami į kitą sklypą, todėl labai geras ne tik laikinas, bet puikus sprendimas gyvenimui.

Neseniai žengėme į naują etapą, esamus namelius atnaujindami ir pritaikydami dar geresnius sprendimus, kurie palankūs klientui. Pilkos spalvos  ,,classic“ skardą, kuri buvo naudojama namelio fasadui, atnaujinome juodos spalvos ,,classic“ skarda, kuri puikiai dera su juodos spalvos aliuminio profilio dviejų paketų langais.  Galinio lango išdėstymas segmentais taip dabar suteikia daugiau funkcionalumo. Tai ypač aktualu 25 m2 namelyje, kuris yra aukštesnis ir jame galima įsirengti antresolę ir panaudoti miegamajai zonai.  Taip pat  nuo šiol 25 m2 namelyje galime pasiūlyti net dviejų tipo vitrininius langus. Su tokio tipo ir išdėstymo langais namelis gali būti lengvai transportuojamas.

Standartinė namelio komplektacija už nurodytą kainą, kokia ji? Dažnai sulaukiame šio klausimo, todėl norime patikslinti, kad atnaujinto namelio standartinė kompektacija yra analogiška iki šiol statomiems nameliams. Už nurodytą namelio kainą jums pastatomas namelio karkasas su pilna išorės ,,classic“ skarda, termo medienos apdaila, langais ir durimis. Namelio viduje matomas apšiltinimas poliuretano putomis (apšiltinimo storis 10 cm), šilčiausiu būdu, todėl namelis tinkamas gyventi tiek vasarą, tiek žiemą. Taip pat padarytos vidinės pertvaros pagal pasirinktą namelio vidaus išplanavimą, mūsų siūlomus variantus arba jūsų individualius.

Nameliui taip pat gali būti pritaikomi papildomi sprendimai pagal poreikį ir namelio transportavimo galimybes. Todėl dėl visų papildomų sprendimų, kurie neatitinka ,,standartinio” mūsų statomo mobilaus karkasinio namelio varianto, reikėtų kreiptis į mus, aptarsime visas galimybes.

Namelius kviečiame apžiūrėti mūsų statybų aikštelėje

Daugiau informacijos galite rasti kampanijos puslapyje https://www.mmstatyba.lt/mobilus-nameliai/

Reikalinga išsamesnė informacija? Susisiekite. tel. 8 645 50 965, el. p. info@mmstatyba.lt arba mūsų Facebook paskyroje. Mielai Jums patarsime, prireikus, atsiųsime komercinį pasiūlymą.

Kiti straipsniai