,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius!

Nuolat giliname savo žinias, ieškome geriausių namelio statymo sprendimų, naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir su laiku plečiame turimų namelių modelių asortimentą. Tikime, kad kiekvienas klientas turi surasti būtent sau tinkamą mobilų modulinį namelį, tad siūlome ne vieną nemokamą modifikaciją. Siekiant palengvinti klientams įsirengimo procesą, papildomai siūlome šias paslaugas:

Sraigtinių polių montavimą
Dalinę namelių apdailą
Namelio papildomas apšiltinimas poliuretano putomis arba vata
Terasos montavimas
Namelio prailginimą į LONG versiją
Galime parekomenduoti namelio transportavimo paslaugas atliekančius partnerius

Nors ir kiekvieno namelio projekto procesas turi daug pasikartojančių veiksmų, kiekvienas namelis yra kažkuo unikalus ir išskirtinis. Sukaupėme daug metų patirties ir dar daugiau įkvepiančių istorijų, kuriomis šiandien pasidalinsime!

MINIS namelis – mažas namelis sklidinas jaukumo

~ 6,05 m x 3,60 m x 3,00 m modernus mobilus karkasinis namelis, kuris klientų naudojamas labai įvairioms paskirtims. Nors namelis ir mažas, bet jame telpa visos reikalingos erdvės – virtuvėlė su svetaine, miegamasis ir vonios kambarys. Kai kurie klientai namelį MINIS mėgsta naudoti kaip vietele gamtoje – apsistoti vasaros metu, bet jame taip pat galima drąsiai gyventi!

Klientė ieškojo mažo, jaukaus namelio, kuriame galėtų gyventi su mažu šuneliu. Pristačius visus mūsų mobilius modulinius namelius, klientė išsirinko namelį MINIS. Jame buvo atlikta dalinė apdaila bei papildomas apšiltinimas poliuretano putomis. Klientė pasirinko namelio standartinį išdėstymą, o vidaus dizainą susiplanavo pati. Džiaugiamės šiuo įgyvendintu projektu, visada gera matyti laimingų klientų veidus!

EKO namelis – namai 4 asmenų šeimai

~ 7,50 m x 3,85 m x 3,83 m modernus mobilus karkasinis namelis, kuris jau ne pirmus metus yra populiariausias MM Statyba siūlomas namelis. Šio namelio išskirtinumas – aukštos lubos, antresolė, erdvumas! Mobilaus modulinio namelio EKO kaina labai prieinama, nors namelis platesnis ir ilgesnis nei visi kiti. Šis variantas tinka visiems – gali būti pritaikytas visoms aplinkybėms ir sąlygoms.

Jauna šeima su dviem mažyliais ieškojo namelio gyvenimui gamtoje šiltuoju sezonu. Apgalvojus visus norus ir galimybes, priėmė sprendimą įsigyti EKO namelį. Klientams parekomendavome savo partnerius, kurie užsiima namelių transportavimu, o mūsų komandą pasirūpino sraigtinių cinkuotų metalo polių įrengimu klientų sklype. Namelyje buvo atlikta dalinė vidaus apdaila (elektra, santechnika bei sienų apdaila pušies dailylentėmis vertikaliai) bei sumontuota terasa šalia namelio. Klientai labai džiaugėsi rezultatu, tad po poros metų grįžo pas mus su nauju užsakymu – pastatyti sandėliuką šalia namelio, kuriame galėtų laikyti visus rečiau naudojamus daiktus.

Sandėliuko kvadrato kaina 250-350€ be PVM.

Norėtum sandėliuko savo kieme? ​​Susisiekite +37064775607

MAXIS LONG – puikus variantas turizmui

Du sujungti nameliai, kurių matmenys  ~ 6,05 m x 3,60 m x 3,83 m. Modernus mobilus karkasinis namelis, kuriame yra išskirtinai daug erdvės – puikiai tinka ir gausesnėms šeimoms, nes gali tilpti net 4 miegamieji! Namelio dizainas modernus ir šiuolaikiškas, tad jis naudojamas ne tik gyvenimui visus metus, bet dažnu atveju ir poilsiaviečių nuomai.

Pastaraisiais metais mobilūs moduliniai nameliai itin paplito turizmo rinkoje. Nameliai statomi gamtoje, šalia vandens telkinių, miškuose ir netoli kitų laisvalaikio pramogų vietų. Žinoma, panaudojimo galimybės yra žymiai platesnės, turėjome ne vieną klientą, kuris modulinį namelį įsigijo naudoti kaip ofiso erdvę. Mobilūs moduliniai nameliai yra ekonomiški, jų kaina ir įrengimas kainuoja mažiau nei įprastos statybos būstai, o atsiperkamumas naudojant turizmui didelis. Jeigu ieškote verslo idėjos, galbūt metas pagalvoti apie mobilų modulinį namelį?

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai